Kategori: Avon Genel Bilgiler

Avon hakkında bilinmesi gereken önemli bilgileri burada bulabilirsiniz.

Avon On Uygulaması Nereden Nasıl İndirilir, Kullanılır

Avon On Uygulaması Nasıl Kullanılır? Avon On uygulaması temsilcilere özel bir uygulama olup temsilcilerin işini büyütmesinde büyük kolaylık sağlamaktadır. Günümüzde artık market alışverişini bile internetten yaptığımız bu devirde digital platformun önemini hayatımızda giderek daha çok hissetmeye başlıyoruz. Tamamıyla digitalleşmeye başladığımız bu dönemde siz de vakit kaybetmeden bu platformda yerinizi hemen almalısınız. Avon Temsilcisi olur olmaz […]

Avon İade Ve Değişim İşlemleri Nasıl Yapılır?

Avon İade ve değişim nasıl yapılır

Avon İade ve Değişim İşlemleri Nasıl Yapılır?

%100 Müşteri memnuniyetiniz bizim için önemlidir. Dünyanın en iyi kozmetik markalarından biri olan Avon’da aldığınız ve kullandığınız memnun kalmadığınız ürünleri iade edebiliyorsunuz yada değişim yapabiliyorsunuz. Örnek bir bb krem aldınız açtınız, denediniz fakat memnun kalmadınız, rengi/kokusu/stili/boyutu broşürde gözüktüğü gibi değildi sorun değil geri gönderebilirsiniz. Yada müşteriniz bir parfüm aldı ama kokusunu beğenmedi sorun değil % 100 müşteri memnuniyeti Avon’da var.  Bu sadece bb krem yada parfüm için değil tüm ürünlerde iç giyim vs. içinde geçerlidir. Müşterinizin yada sizin beğenmemeniz, memnun kalmamanız halinde sorunsuz bir şekilde iade edebilirsiniz.

Avon Ödemesi Nasıl Yapılır

Avon fatura ödemesi nasıl yapılır

Avon Ödeme Yöntemleri
Avon’da sipariş vermek ne kadar kolaysa ödeme yapmak da bir o kadar kolay. Avon faturalarınızı ödemek için birçok yöntem bulunmaktadır. Bunların hepsini tek tek ele aldık. En kolay şekilde faturanızı nasıl ödeyebilirsiniz hangi ödeme yöntemi size daha uygun seçmek için yazımızı inceleyin.

Avon Müşteri Hizmetleri Merkezi

Avon müşteri hizmetleri numarası

Müşteri Hizmetleri Numaraları
Avon’un hem temsilcilerine hem de müşterilerine özel numaraları bulunmaktadır. Bu numaralardan işlemlerinizi rahatlıkla yapabilmek için kolayca nasıl ulaşabileceğinizi açıkladık. Her konuda yardım alabileceğiniz telefon numaralarını öğrenmek için yazımızı inceleyin.

Avon Kapıda Ödeme

Kredi Kartı, Banka Kartı, PTT gibi ödeme yöntemlerini tercih etmeyenler için büyük kolaylık sağlayan kapıda ödeme yöntemi başladı. Detaylar için yazımızı okuyun.

Avon Çekmeköy Temsilcisinden Geliş Fiyatına Avon Ürünleri

Avon Temsilcisi Çekmeköy

Çekmeköy Temsilcisinden Geliş Fiyatına Avon Ürünleri
Avon Temsilcisi değilseniz ve Pendik veya yakın ilçelerde ikamet ediyorsanız size temsilci fiyatından yani geliş fiyatından ürünleri alma fırsatı sunuyoruz. Detaylı bilgi için yazımızı okuyunuz.

Avon Pendik Temsilcisinden Geliş Fiyatına Avon Ürünleri

Avon Ürünleri Geliş Fiyatına

Sizde Katalog Fiyatından %15-%33 Daha İndirimli Almak İster misiniz?
Avon Temsilcisi değilseniz ve Pendik veya yakın ilçelerde ikamet ediyorsanız size temsilci fiyatından yani geliş fiyatından ürünleri alma fırsatı sunuyoruz. Detaylı bilgi için yazımızı okuyunuz.

Avon Ürünlerinin Temsilci Fiyat Listesi

Avon temsilci fiyat listesi

Avon Ürünlerinin Temsilci Fiyatlarını Nasıl Görebilirim?

Evet temsilci arkadaşlar, sipariş aldınız ama size geliş fiyatlarını görmek ve ne kadar kazanç sağladığınızı öğrenmek istiyorsunuz. Çok haklısınız!

2015 yılına kadar temsilcilere siparişleri ile birlikte fiyat listesi de gönderiliyordu ama artık sistem değişti ve gönderilmiyor.
Bu fiyatları görebilmeniz için 2 farklı yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemleri öğrenmek için yazımızı inceleyin.

Avon Siparisleri Ne Zaman Gelir

Avon siparişim ne zaman gelir

Sizin temsilciliği iyi bir şekilde yapabilmeniz için yazılarımızda izlemeniz gereken yolları açıklıyoruz. Bu yolların en önemlilerinden biride müşterilerinize ürünlerini kısa zamanda ulaştırmaktır. Biz pek bekletilmeyi seven bir millet değiliz, bir sipariş verdiğimizde hemen gelsin isteriz. Bu yüzden bu yazımızda sipariş aşamalarını ve siparişlerin size ne kadar zamanda gelebileceğini açıklayacağız.

Her Ay Sipariş Vermek Zorunda mıyım?

Aylık Sipariş Girişi

Dünyada 130 ülkede satışı yapılan Avon ürünleri, Türkiye’de 20 yılı aşkın bir süredir faaliyetini göstermektedir. Ürünler, doğrudan satış yöntemi dediğimiz yani mağaza ve satış noktası olmadan temsilciler aracılığıyla katalog üzerinden satışı yapılarak son kullanıcı olan müşterilere ulaşmaktadır. En etkili satış yöntemidir. Hem temsilcilere kazandırıyor hem de ürünler her yere ulaşabiliyor. Temsilci olmak çok kolay olmak ile beraber çoğu kişinin aklına gelen ve temsilci olmaktan korkmasını sağlayan sorular acaba temsilci olursam her kampanya sipariş vermek zorunda kalır mıyım, sipariş vermezsem ne olur, sipariş vermediğimde bir yükümlülük altına girer miyim, temsilciliğim iptal olur mu gibi sorularınızın yanıtını bu yazımda bulacaksınız.

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.