Avon Çekmeköy Temsilcisinden Geliş Fiyatına Avon Ürünleri

Türkiye’de en çok bilinen kozmetik markası ve doğrudan satışta 1 numara olan Avon, sürekli bünyesine yeni ürünler katarak ve muhteşem kampanyalara imza atarak hızla büyümeye devam etmektedir.

Parfüm, kozmetik, takı, çanta, ev tekstili ve kişisel bakım ürünlerinin satışının yapıldığı Avon’da bilindiği üzere mağaza yöntemi ile değil kataloglar yardımıyla temsilciler ve aracılığı ile satış yapılmaktadır. 132 yıldır süre gelen bu yöntemle satışın en etkili satış yöntemi olduğunun en güzel kanıtıdır.

Avon Ürünlerini Nasıl Alabilirim?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi ürünleri bir mağazadan almanız olanaksız. İnternette bazı platformlarda satılan ürünlerinde taklit olduğunu alan kişilerin yorumlarını okuyarak anlayabilirsiniz. Peki istediğiniz ürünleri nasıl alacaksınız? Bunun iki farklı yöntemi bulunmaktadır. Bunları sırasıyla inceleyelim.

1.Yöntem

Bulunduğunuz bölgede veya o bölgeye yakın bir temsilci bulmanız gerekiyor. Temsilciye istemiş olduğunuz ürün kodlarını ve adetlerini belirtiyorsunuz. Temsilci sipariş verip size ürünleri teslim ederken ödemesini yapıp siparişinizi teslim alabilirsiniz.

2.Yöntem

Ben arada aracı olmadan kendi siparişimi kendim vermek istiyorum derseniz ki en mantıklı yöntem budur o zaman aşağıda bulunan Avon Temsilci Başvuru formunu doldurup aynı gün içerisinde temsilci olarak siparişinizi kendiniz verebilirsiniz. En mantıklı yöntemin bu olduğunu söyledim nedeni ise sipariş verdiğiniz miktara göre hediye de kazanabilirsiniz ayrıca siparişinizi sizin müsait olduğunuz bir zamanda verebilirsiniz evde ve işte olma durumunuza bağlı olarak.

Temsilci olursam ne gibi avantajları ve dezavantajları var?

Avon Temsilcisi olduğunuzda kimseye bağlı kalmadan siparişinizi veriyorsunuz ve 15 gün sonra ödeme yapıyorsunuz. İlk üç kampanya hoşgeldin hediyeleri ve sürekli devam eden temsilci hediyelerine sahip oluyorsunuz. Arzu ederseniz kataloğu arkadaşınıza, tanıdıklarınıza göstererek sipariş alabilir ve katalog fiyatından %15-%25’e varan oranda indirimli alarak kâr elde edip bütçenize katkı sağlıyorsunuz.

Dezavantajına gelecek olursak, hiçbir dezavantajı bulunmamaktadır. Çünkü temsilci olmak için herhangi bir ücret ödemiyorsunuz. Ayrıca her ay sipariş verme zorunluluğunuz da bulunmamaktadır. Sadece 3 kampanya sipariş vermediğinizde temsilciliğiniz düşüyor fakat tekrar başvuruda bulunup yenileyebiliyorsunuz. Yani size hiçbir yükümlülük yüklenmemektedir.

Sadece kendi ihtiyaçlarınızı katalog fiyatından daha indirimli almak için Temsilci olabilirsiniz. Dediğimiz gibi satış zorunluluğunuz yok, her kampanya sipariş zorunluluğunuz da yok.

Avon Temsilcisi olmaya karar verirseniz aşağıdaki formu doldurun. Gün içerisinde Satış Liderlerimiz sizi arayıp gerekli bilgileri tamamlayıp kaydınızı yapsın ve aynı gün içerisinde Temsilci olup siparişinizi verin.

Avon Temsilcisi Çekmeköy

Avon Çekmeköy Temsilcisi mi Arıyorsunuz?

Size hiçbir yükümlülük yüklememesine rağmen ben Temsilci olmak istemiyorum sadece ürün almak istiyorum derseniz, ben size yardımcı olacağım.

Avon sipariş formunda bulunan “Online Kataloğu İncele” resmini tıklayarak güncel kataloğa erişebilirsiniz. İstediğiniz ürünlerin kodlarını ve adetlerini tarafıma iletebilirsiniz.
[formcraft id=’3′]

0531 729 50 90’nolu Whatsapp Hattımdan Bana Ulaşabilirsiniz!

Evet arkadaşlar, yukarıda yazmış olduğum whatsapp numarasından bana ulaşabilirsiniz. İster sipariş formunu doldurun isterseniz direk whatsapp’tan siparişinizi iletin. Müsait olduğum en kısa sürede size dönüş yapacağım.

İlk 3 Siparişinizi Geliş Fiyatına Alma Fırsatı!

Aynı kampanyada veya farklı kampanya olsun farketmez, ilk 3 siparişinizde size geliş fiyatı yani Temsilci fiyatından siparişinizi alma fırsatı sunuyorum. Bu da demek oluyor ki ürünlerinizi katalogda yer alan fiyatlardan %15-%25 daha indirimli şekilde alacaksınız.

Siparişim Ne Zaman Gelir?

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki Avon’da sipariş limitlerine göre kargo ücreti bulunmaktadır. 120TL’nin altında kalan siparişlerde 12TL kargo ücreti, 120TL-300TL arası siparişlerde 1,75TL kargo ücreti ve 300TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargodur. Ve 2 ve sonrası siparişlerde 50TL üzeri ücretsiz kargodur.

Siparişiniz 300TL ve üzeri ise aynı gün siparişinizi veririm. 300TL altında kalan siparişlerde kargo ücreti olmaması için bir kaç kişinin siparişi ile birlikte verebilirim. Takdir edersiniz ki hem ürünleri geliş fiyatına verip hem de kargo ücreti ödemek istemiyorum. Ama 2. veya sonrası siparişlerim olacaksa 50TL’lik siparişinizi de aynı gün içerisinde verebilirim.

Ürünler tarafıma ulaştığında sizinle görüşüp uygun bir zaman belirleyip ürünleri size teslim ederim.

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

Çalıştığımdan dolayı fazla vaktim malesef olamıyor. Bu yüzden ödeme ürün tesliminde nakit olarak yapılabilmektedir.

Eğer 15 gün sonra ödeme yapmak istiyorsanız ve kredi kartı veya banka kartı ile ödemenizi gerçekleştirmek isterseniz Temsilci olmanızı tavsiye ederim.

1 Step 1
Avon Temsilci Başvuru Formu
CinsiyetinizLütfen Seçiniz
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder
Updated: 27 Nisan 2021 — 14:55

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.