Hakkımızda

Hakkımızda

BU SİTE AVON KOZMETİK’İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

Bu blog sitesi Ozan Kaan’a aittir. Herhangi bir kurum, kuruluş ya da 3. Taraf şahıslarla bağlantısı yoktur.

Bu Sitenin Amacı Nedir?

Merhaba değerli arkadaşlar,

Sizlere sitenin amacı ve başarı hikayemden bahsetmek istiyorum.

Doğrudan satışta yani temsilciler vasıtasıyla katalog ile satışta 1 numara olan Avon’da yaklaşık 1,5 yıldır çalışmaktayım. Önce Temsilci olarak başladığım bu yolda liderimin tavsiyesi üzerine 1 ay sonra Satış Liderliğine başvurdum ve bu şekilde devam etmekteyim. Adım adım ve kendimden emin bir şekilde ilerliyorum. Şu an ekibim 200’den fazla temsilci ile git gide büyümektedir.

1,5 Yılda Neler Başardım?

Evet, arkadaşlar! Yaklaşık olarak 1,5 yılda evden çalışarak hem kazanç sağladım hem de kaliteli markalardan çok güzel hediyeler kazandım. 200’den fazla olan ve git gide büyüyen çok güzel ve başarılı bir ekibe sahip oldum. Temsilcilerimle olan iletişimim sadece iş olmadığından Türkiye’nin her yerinden farklı kültürlerden arkadaşlarım oldu ve bu çok güzel bir duygu.

Temsilci Kayıtlarını Nasıl Yapıyorum?

Ekibimi büyütmek ve daha fazla kişiye ulaşıp kazanç kapısı açmak adına bu siteye güncel içerikler girip hem temsilcilerin faydalanmasını sağlıyorum hem de mevcut ve yeni temsilcilerin sorularına cevap vererek onları bilgilendiriyorum. Yazmış olduğum yazıların içerisine de form ekleyip temsilci kayıtlarımı yapıyorum.

Siz de Temsilci ve Satış Lideri olabilirsiniz!

Evde iş imkanı arayanlar veya ek iş arayanlar siz de Avon Temsilcisi ve Satış Lideri olup ek kazanç sağlayabilirsiniz. Evde yapılabilecek en güzel işlerden biridir. Çalışıyorsanız da hiç sorun değil çünkü çalışma saatlerinizi kendiniz belirliyorsunuz. Çevrenizden, sosyal medyadan veya benim gibi blog yazarak ekibinizi oluşturup büyütebilirsiniz.

Büyüyen Ekibimize Siz de Katılmak İster misiniz?

Özgürce çalışma ortamı sağlayan Avon’da sende temsilci ve/veya Satış Liderliği yaparak kazanç sağlamak ve her kampanya yenilenen çok kaliteli markalardan verilen hediyelerin sahibi olmak istersen hemen sitemizde bulunan başvuru formunu doldurun aynı gün içinde temsilci olun.

 

 

 

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.