Avon Ürünlerinin Temsilci Fiyat Listesi

İstediğiniz saatte çalışma özgürlüğü veren ve evde iş imkanı sunan Avon’da temsilci olarak hem kendi ihtiyaçlarınızı indirimli olarak alabilirsiniz hemde kazanç sağlayabilirsiniz.

Temsilci ol! Kazanç Sağlarken Hediyeler Kazan!

Avon ürünlerini katalog vasıtasıyla satış yaparak kazanç sağlayabiliyorsunuz ayrıca her ay yenilenen hediyelerinde sahibi oluyorsunuz. İlk üç kampanya hoşgeldin hediyeleri ve her kampanya devam eden temsilci hediyeleri sizleri bekliyor.

Satış yapamam çevrem yok diye düşünmeyin. Sadece kendi ihtiyaçlarınızı bile karşılamak için temsilci olup ürünleri katalog fiyatından indirimli alıp hediyelerinde sahibi olabilirsiniz.

Temsilci olmak için her hangi bir ücret ödemiyorsunuz ve her ay sipariş verme zorunluluğunuz da yok. Aşağıdaki ön başvuru formunu doldurarak aynı gün içerisinde temsilci olabilirsiniz. Temsilci olun sizde tüm fırsatlardan faydalanın.

1 Step 1
Avon Temsilci Başvuru Formu
CinsiyetinizLütfen Seçiniz
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Bu form ön başvuru formu niteliğinde olup Satış Lideri arkadaşlarımız sizi arayıp bilgileri teyit edecek ve gerekli bilgileri tamamlayacak ve kaydınızı yapacaktır.

Avon temsilci fiyat listesi

Değerli arkadaşlar, bugün size Avon temsilci fiyatları nedir ve bu fiyatlara nasıl ulaşabilirsiniz açıklamaya çalışacağım.

Avon Temsilci Fiyatları Nedir?

Bildiğiniz gibi Avon ürünleri temsilciler ile doğrudan satış yöntemiyle müşterilerine ulaştırılmaktadır.

Katalogda yazan fiyatlar son kullanıcının yani müşterilerin fiyatlarıdır. Temsilciler katalogda yazan fiyatlar üzerinden %15-%33 arası indirimle ürünleri alırlar. Katalogda yazan fiyatlardan müşterilerine verirler. Kalan fark temsilcinin kârıdır.

Avon Ürünlerinin Temsilci Fiyatlarını Nasıl Görebilirim?

Evet temsilci arkadaşlar, sipariş aldınız ama size geliş fiyatlarını görmek ve ne kadar kazanç sağladığınızı öğrenmek istiyorsunuz. Çok haklısınız!

2015 yılına kadar temsilcilere siparişleri ile birlikte fiyat listesi de gönderiliyordu ama artık sistem değişti ve gönderilmiyor.

Bu fiyatları görebilmeniz için 2 farklı yöntem bulunmaktadır. İkisini de açıklayacağım.

1.Yöntem;

Vereceğim linki tıklayarak temsilci numaranız ve şifreniz ile sisteme giriş yapmalısınız. Dilerseniz bu linke sisteme giriş yaptıktan sonra menüde yer alan Avon’dan Haberler bölümüne tıkladıktan sonra açılan sayfanın en alt kısmından da ulaşabilirsiniz.

http://www.avon.com.tr/REPSuite/fiyat_listesi.page

Açılacak olan sayfada güncel kampanya kataloğunun tüm ürünleri Paketler, Katalog Ürünleri, Meme Kanseri İle Mücadele Ürünleri, Kataloglar, Örnek Ürünler ve Numuneler başlıkları altında alfabetik sırayla listelenmiş olup Ürün kodu, Sayfa numarası ve Temsilci Fiyatı bilgileri verilmektedir.

Liste çok uzun olduğu için aradığınız ürünün size geliş fiyatını bulmakta zorlanabilirsiniz. Bu yüzden eğer bu yöntemi kullanmak istiyorsanız öncelikle o ürünün yukarıda yazmış olduğumuz başlıklardan hangisinde olacağını düşünerek arama yapmalısınız. Sonrasında ister koda isterseniz sayfa numarasına bakarak kolayca bulabilirsiniz.

Bir kaç ürün aramak için linkten online olarak fiyatları bulabilirsiniz ancak siparişinizin çok olduğunu düşünürsek bu yöntem sizi yorabilir, sıkabilir ve vakit kaybına uğratabilir.

2.Yöntem;

Size tavsiye edeceğim en pratik ve en kullanışlı yöntem şimdi yazacağım yöntemdir. Hem zamanınızı boşa harcamamış olacaksınız hem de tek bir sayfada hem temsilci fiyatlarını hem de kazançlarınızı görebileceksiniz.

Bu yöntemi sipariş verenler zaten bilmektedir. Ama hiç sipariş vermemiş temsilci arkadaşlarımız genellikle temsilci fiyatlarını nasıl görebiliriz gibi sorular yöneltmektedirler.

Siparişlerinizi aldınız diyelim. Sisteme giriş yapıyorsunuz ve İşini Yönet butonuna basıp Sipariş Girişine tıklıyorsunuz. Ardından gelen ekrana kodu ve adedi yazıp büyüteç ikonuna tıklıyorsunuz böylelikle ürün ismi kendiliğinden çıkıyor. Tüm elinizdeki kodları bu şekilde yaparak bitirdikten sonra Sepete At/Güncelle ye tıklıyorsunuz. Ve bu şekilde ürünler sepetinize eklenmiş oluyor. Sağ altta Devam butonu bulunmaktadır. Siparişi Gönder butonu çıkana kadar sürekli devam diyorsunuz. Yani karşınıza katalog fiyatı, temsilci fiyatı ve kazancınızı gösteren ekran gelene kadar devam tuşuna basıyoruz. Son olarak ücretleri inceledikten sonra siparişi gönderiyorsunuz.

Bu işlemi sadece geliş fiyatını öğrenmek içinde yapabilirsiniz ardından sepetinizdeki ürünleri silebilirsiniz.

%15 – %33 arası kazanç sağlıyorsunuz!

Evet değerli temsilci arkadaşlarım, Avon ürünlerini sattıkça kazanacağınız oran %15 ile %33 arasıdır. Diyelim ki 1000TL’lik satış yaptınız, kazancınız 150TL ile 330TL arası kazanç sağlarsınız. Bu oran satış yaptığınız ürün grubuna göre değişmektedir. Gelin hep birlikte hangi ürün grubu hangi oranda kazanç sağlıyor öğrenelim.

%15 kazanç sağlayan Avon ürün grubu

Bu oran gözünüze az gelse de çok satılan ürün grubu olduğu için kazancınıza önemli ölçüde katkı sağlayacaktır. Avon’da bildiğiniz gibi kozmetik ürünleri ağırlıklı olarak satılmaktadır. Ama bunun yanı sıra takı, çanta, aksesuar, saat, giyim ve ev kategorisine ait ürünler de yer almaktadır. Bu kategorilerde satış yaptığınızda kazancınız %15 oranında olacaktır.

%25 kazanç sağlayan Avon ürün grubu

Buraya yazacağım ürün grupları %25 kazanç sağlayan ürünlerdir. Bu ürünlerden %33’e varan kazanç da sağlamanız mümkün ancak ürün grubu olarak değerlendirmemek gerekir. %33 kazanç bu kategorilerdeki bazı ürünler için geçerlidir. Her ay farklı bir kampanya için farklı bir katalog çıktığından bu ürünleri buraya tek tek yazmam mümkün değildir. Dilerseniz %25 kazanç sağlayan ürün gruplarına göz atalım. Parfüm, cilt bakım, saç bakım, makyaj, kişisel bakım ürünlerinden satış yaptığınızda %25’e varan oranda kazanç elde edersiniz.

Kesin kazanç oranını siparişi tamamlama aşamasında görebilirsiniz.

Panorama Dergisindeki Fiyatlara Dikkat Edin!

Düzenli olarak sipariş veren temsilcilere katalog yanında panorama dergisi ve eğer o kampanya basılmış ise yanında bir de broşür gelir. Bu dergiyi inceleyenler bilirler. İçeriğinde Avon yönetimi hakkında bilgiler, temsilci hediyeleri, numuneler ve arka sayfalarında bir sonraki kampanyada çıkacak ürünler yer almaktadır. Başlıkta dikkat dedik. Bunun sebebi bu panorama dergisi sadece temsilcilere yönelik hazırlanmaktadır. Bu yüzden buradaki ürünlerin fiyatı temsilcilere yönelik olduğundan sipariş esnasında artı bir indirim söz konusu değildir. Eğer bu dergiden müşterinize satış yapacaksanız yukarıda belirtmiş olduğumuz ürün grubu kâr oranlarına göre fiyata ekleme yaparak satış yapmanız gerekmektedir. Aksi takdirde bir kazancınız olmaz. Şunu da belirtmekte fayda görüyorum, bu dergideki ürünlerden temsilciler sadece 1 adet ürün siparişi verebilmektedirler.

Süper Teklif Ürünlerinde Kazanç Nasıl Oluyor?

Katalogda en çok dikkat çeken süper teklif ürünleri %70’e varan indirimler ile karşımıza gelmektedir. Bu ürünleri bu kadar indirimli alabilmek için genelde tüm katalogdan 25TL’lik alışveriş yapma koşulu bulunmaktadır. Yukarıda yazmış olduğumuz %15 ve %33 oranında kazanç bu süper teklif ürünlerinde geçerli değildir. Çok cüzi bir miktarda indirim olabilmektedir. Bunun sebebi ise bu ürünlerin çok çok uygun fiyata satılmasıdır. Bu süper teklif ürünleri sizin daha çok sipariş alabilmeniz için yapılan fırsat ürünleridir bu yüzden çok iyi değerlendirmeniz gerekir.

Avon Fiyat Listesini Yayınlayamıyoruz!

Temsilci fiyat listesini maalesef yayınlayamıyoruz. Çünkü yasal değil. Bu listeyi sadece temsilciler görebilir. Biz size geliş fiyatlarına nasıl ulaşabileceğinizin yöntemlerini aktardık.

Sormak istediğiniz soru var ise aşağıda bulunan yorum kısmına sorabilirsiniz. En kısa sürede cevaplamaya çalışacağım.

Updated: 27 Nisan 2021 — 14:57

14 Comments

Add a Comment
 1. iyi akşamlar avon temsilciliği için dün internetten başvuru yaptım bundan iki gün öncede arkadaşım beni üye yaptı ancak sipariş girecem ama sifrem felan yok nasıl siparişlerimi gireceğim yardımcı olursanız sevinirim sipariş lerimi kendim girmek ilgilenmek istiyorum

  1. Arslan: Bu linkten şifrenizi alabilirsiniz. http://www.avon.com.tr/REPSuite/registrationTerms.page Satış Lideriniz ile irtibata geçmenizi tavsiye ederim.

 2. temsilci olmak için formu doldurdum gereken herşeyi yaptım ama sonra temsilci numaram sms ile gelince şifre oluşturmak istedim ama bilgileri doğru girmeme rağmen yanlış oldukları yazıyor ne yapmam gerek

  1. Merhaba, Satış Lideriniz ile iletişime geçmelisiniz.

 3. Her ay sipariş vermem gerekiyormu yani benim kişisel alakalım şeyler var bu ay ama kim bilir Başka ne zaman alışveriş yaparım bilmiyorum sipariş vermediğim takdirde döküntü Yaşar mıyım

  1. Tuğçe: Her ay sipariş verme zorunluluğunuz yok. Diyelim ki Temsilci oldunuz ve 3 kampanya sipariş vermediniz bu durumda temsilciliğiniz düşüyor. Bir kampanya sipariş verdiniz diyelim ve sonrasında 6 kampanya sipariş vermediğinizde temsilciliğiniz yine düşmektedir. Ama size herhangi bir yükümlülük yüklenmemektedir. Tekrar başvuru yapıp temsilci olabilirsiniz.

 4. Dünden beri uğraşıyorum siparişimi veremedim neden

  1. Ceyda: Kampanya sonu yoğun olmaktadır. Ara ara deneyiniz.

 5. Agustos katologindaki 09015 güneş gözlüğü gelis giyati nedr acaba

  1. Mine: Ürünlerin geliş fiyatlarını öğrenmek için sepetinize ekliyorsunuz, “Siparişi Gönder” butonu çıkana kadar Devam’a basıyorsunuz. Son aşamada temsilci ve katalog fiyatlarını görebilirsiniz.

 6. Merhaba! Temsilci fiyatlarını nerden görebilirim normal üye ile aynı fiyat görünüyor sepetimde

  1. Tuğba: Temsilci fiyatlarını öğrenmek için ürünleri sepetinize ekliyorsunuz “Siparişi Gönder” butonu çıkana kadar “Devam” butonuna tıklıyorsunuz. Son aşamada hem katalog hem temsilci fiyatlarını görebilirsiniz.

 7. Merhaba temsilcilik icin basvuru yaptim bes alti saat once ama sms gelmedi yardimci olabilir misiniz

  1. Zehra: Önce Satış Lideri tarafından aranıp bilgileriniz teyit edildikten sonra kaydınız oluşturulur sonrasında onay mesajı gelir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.