Avon Pendik Temsilcisinden Geliş Fiyatına Avon Ürünleri

Kozmetik deyince ilk akla gelen isimlerden biri olan Avon, 1886 yılından günümüze kadar süre gelen, tam 132 yıldır katalog ile doğrudan satış yöntemiyle son kullanıcı yani müşterilerine ulaşmaktadır.

Türkiye’de ise 25 yıldır birbirinden güzel muhteşem ürünlerle her ay farklı bir kampanya çıkararak hızla büyümeye devam etmektedir.

Ürün grupları içerisinde makyaj, parfüm, cilt bakım, saç bakım, kişisel bakım, çanta-saat vb. aksesuarlar, giyim ve ev kategorisi ürünleri bulunmaktadır. Avon’un bir mağazası veya herhangi bir satış noktası bulunmamaktadır. Sadece temsilciler aracılığı ile satış yapılmaktadır.
[formcraft id=’2′]

Avon Ürünleri Geliş Fiyatına

Avon Ürünlerini Geliş Fiyatına (Temsilci Fiyatına) Satın Alın!

Evet değerli arkadaşlar, yanlış okumuyorsunuz ürünleri temsilci fiyatına yani bana geliş fiyatına vereceğim. Pendik ve yakın çevrelerde ikamet eden arkadaşlara elden teslim edeceğim.

Bunu neden yaptığımı sorduğunuzu duyar gibiyim. Hemen açıklayayım. Avon’da 2 türlü kazanç sistemi bulunmaktadır. Birincisi temsilci olup katalogdan satış yaparak %15 ile %33 arası kâr elde ederek kazanç sağlamaktır. İkinci yöntem ise Temsilci olduktan sonra Satış Lideri olup ekibini oluşturarak hedeflenen ciroları tutturup ve verilen aktif rakamına ulaşarak kazanç sağlamaktır. Tahmin ettiğiniz üzere ben ikinci kazanç yöntemini seçtim ve satış lideri oldum. Bu yüzden hedeflerimi tutturabilmek için ürünlerden kazanç sağlamak yerine 3 siparişe geliş fiyatına vereceğim.

İlk 3 Ay Ücretsiz Katalog Vereceğim!

Her ay her kampanya yenilenen yüzlerce ürün çeşidi bulunan ve 200’den fazla sayfası olan Avon kataloğunu isteyenlere ücretsiz olarak vereceğim. Gönül ister ki sürekli verebileyim ama bizde katalogları ücret ödeyerek alıyoruz. Bu yüzden sadece ilk 3 ay katalogları ücretsiz olarak verebileceğim.

3 aydan sonra isteyenlere Whatsapp’tan PDF olarak katalog yollayabilirim.

İlk 3 Siparişi Geliş Fiyatına Alın!

İster aynı kampanya içinde olsun ister farklı kampanyada olsun ilk 3 siparişinize Avon ürünlerini temsilci fiyatından yani geliş fiyatından vereceğim. Böylelikle ihtiyacınız olan ürünleri katalog fiyatından %15-%33 arası daha indirimli alabileceksiniz.

Avon siparişimi nasıl verebilirim?

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum. Burası Avon resmi sitesi değildir. Bu yüzden Temsilci arkadaşların https://kozmetik.avon.com.tr/yonetici/temsilci/ bu linki tıklayarak sipariş vermeleri rica olunur.

Temsilci olmayan arkadaşlar yukarıda bulunan Avon Sipariş Formunu doldurarak siparişlerini verebilirler. Formda 5 farklı ürün eklenmektedir. Aynı üründen birden fazla adet almak isterseniz ürün kodu yanındaki Adet bölümünü tıklayarak adet sayısını belirtiniz. 5+ farklı ürün almak istediğinizde formu birkaç kere doldurup göndermeniz gerekmektedir.

Veya bana 0531 729 50 90 numaralı hattımdan Whatsapp’a kod ve adetleri yazarak siparişlerinizi verebilirsiniz.

Siparişimi Nereden Alabilirim? 

Siparişinizi (Yenişehir mahallesi – Uydukent / Pendik) bana yürüme mesafesinde 2 yere getirebilirim. Getirebileceğim yerlerden biri Sultanbeyli Otobüslerinin Son Durağı (Barbaros Bulvarı), diğeri ise Belde İş Merkezi (Mustafa Akyol Sok.) Evet arkadaşlar belirttiğim noktalara yakın ikamet eden veya buralara gelebilecek olanlara siparişlerini elden teslim edebilirim.

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

İstemiş olduğunuz ürünlerin siparişini girdikten sonra katalog ve temsilci fiyatını (geliş fiyatını) size bildireceğim. Onaylamanız halinde siparişinizi vereceğim. Ödemeyi sipariş teslimatında nakit olarak yapabilirsiniz.

Ürünlerim ne zaman gelir?

Avon Cumartesi – Pazar günleri ve resmi tatillerde çalışmamaktadır. Haftaiçi verilen siparişler genellikle 15:30’a kadar faturalanıp kargoya verilmektedir. Bu durum kampanya başında ve sonunda yoğunluk olduğunda kargoya verilme süresi 1-2 gün gecikmeli olarak değişebilir.

Siparişiniz temsilci fiyatı ile 65TL ve üzeri ise hemen siparişinizi veririm. Bu miktarın altında ise bir iki sipariş daha aldıktan sonra verebilirim. Bunun sebebi ise 65TL altında kalan siparişlerde 12TL kargo ücreti çıkmaktadır. Aklınıza başka sipariş çıkmazsa siparişim verilmez mi gibi bir düşünce gelmesin çünkü oldu da çıkmazsa üzerini ben tamamlayıp o şekilde veririm. Yani siparişiniz mutlaka verilir.

Ürünler PTT kargo ile gelmektedir. Geliş süresi 1-2 gündür.

0531 729 50 90 nolu Whatsapp hattımdan bana ulaşabilirsiniz!

Ücretsiz Avon kataloğu isteyenler, sipariş vermek isteyenler ve temsilci olmak isteyenler bana Whatsapp’tan yazarak ulaşabilirler. Müsait olduğum en kısa sürede dönüş yapacağım.

Temsilci Olmak İçin Formu Doldurun!

Kendi siparişimi kendim vermek istiyorum diyenler aşağıda bulunan Avon Temsilci Ön Başvuru formunu doldurabilir. Bu form tarafımıza ulaştığında sizi arayıp kaydınızı yapabilmek için bilgilerinizi teyit edip eksik olan bilgileri tamamlayacağız. Hiçbir üyelik ücreti yoktur ayrıca her kampanya sipariş verme zorunluluğunuz da yok. Sadece 3 kampanya boyunca sipariş vermediğinizde temsilciliğiniz iptal olmaktadır fakat tekrar başvuru yapıp temsilci olabilirsiniz.

1 Step 1
Avon Temsilci Başvuru Formu
CinsiyetinizLütfen Seçiniz
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünden sorabilirsiniz. En kısa sürede cevaplamaya çalışırım.

Sağlıklı, mutlu günler dilerim…

Updated: 27 Nisan 2021 — 14:57

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.