Kategori: Avon Başvuru

Avon Temsilci başvurusu yapıp ürünleri daha indirimli alabilmek için başvuru formunu doldurmanız yeterli.

Avon Üye Ol

Avon Üyelik Formu

Avon Üye Ol
Kendine güven, başarıyı yakala! AVON ile sende kazanmaya başla!
Dünya üzerinde birçok ülkede milyonlarca insanın ev bütçesine katkıda bulunduğu, daha iyi bir yaşam standardı sağladığı, çalışma gün ve saatlerini kendisinin ayarladığı AVON dünyasına hoşgeldiniz.
Güleryüz, güven ve samimiyetle çıktığınız bu yolda hem kazanç elde edebilir hem de her kampanya birbirinden güzel hediyelerin sahibi olabilirsiniz.
Her Ay Sipariş Zorunluluğu Yok
Avon’da her ay düzenli olarak sipariş verme zorunluluğu yoktur. Sipariş vermediğinizde herhangi bir yükümlülük altına girmezsiniz. Fakat bu işi kazanmak ve yükselip kariyer yapmak için istikrar önemlidir.
Kayıt Ücreti Yok!
Evet, yanlış duymadınız! Avon Temsilcisi olmak için kayıt ücreti ödemiyorsunuz. Tek yapmanız gereken başvuru formunu doldurmaktır.

Avon Temsilci Başvurusu

Avon Temsilci Başvurusu

Avon Temsilci Başvurusu

En kolay kazanç sağlayabileceğiniz işlerden biri AVON temsilciliği, Dünya genelinde 6 milyondan fazla insanın yaptığı bu işi yapmak için yapman gereken tek şey başvuru yapmaktır. Sitemizden Online başvuru yaparak ilk adımı atabilirsin. Peki, neler kazanacağını merak ediyor musun?
%33’e Varan Kazanç Fırsatı Elde Edeceksin
Gelir elde etmek için yapman gereken tek şey kataloglarda yer alan ürünleri AVON müşterilerine ulaştırmaktır. Her yıl 13 farklı katalog ile karşımıza çıkan AVON ürünleri sana satış bazında %15 ile %33 arasında gelir imkanı sağlayacaktır. Bitmedi, bitmiyor neden mi?
Her Kampanya Süper Hediyeler de Kazanacaksın
Evet, arkadaşlar AVON size sadece kazanç sağlamıyor. Aynı zamanda her kampanya bir birinden özel hediyelerde dağıtıyor. İster kendiniz kullanın. İsterseniz satarak ekstra kazanç sağlayın. Hediyelere bakacak olursak, ilk 3 kampanya da 130 TL sipariş vermen hediye kazanmak için yeterli olacaktır. Tabii ki satış oranınız yükseldikçe hediye sayısı ve değeri de artacaktır.

Avon Temsilcisi Nasıl Olunur?

Gerekli Şartlar

Avon temsilcisi olmak günümüzde çok kolaydır. Hatta birçok başvuru yöntemi bulunmaktadır. Örnek vermek gerekirse Online başvuru, satış lideri vasıtası ile başvuru ve T.C. Kimlik numarasını paylaşmak istemeyenler için E-Posta onaylı başvuru yöntemi bulunmaktadır. Tabii ki bunların bir birine göre farklılıkları vardır. Bu farklılıkları görmek ve en avantajlı yöntemi keşfetmek için tıklayınız.

Temsilci Olmak İçin Ücret Ödeniyor mu?

Üyelik Ücretsiz

Özellikle ev hanımlarının serberst çalışma şekliyle kazanç sağlamak için ilk tercihi olan doğrudan satış sistemi aynı şekilde öğrenci ve çalışanlar içinde ek gelir imkanı anlamına gelmektedir. Temsilci olmayı düşünenlerin en çok merak ettiği hususlardan biri temsilci olmak için ücret ödeniyor mu? sorusudur. Türkiye’de yerli ve yabancı (Avon, Oriflame, Dore, Amway, Hunca vs) marka hizmet vermekte […]

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.