Avon Müşteri Hizmetleri Merkezi

En iyi kozmetik markalarından biri olan Avon’da parfümler, kremler, rujlar, rimeller çeşit çeşit ürünlerin hepsinin elinize ulaşması çok kolay, bir tık ötenizde. Müşteri Hizmetleri ile görüşmekte çok kolay. Müşteriler ve Satış Temsilcileri için 2 ayrı ücretsiz hat bulunmaktadır. Ulaşmak bu yüzden çok kolay olmaktadır. 0850 250 28 66 nolu numaradan her türlü soru ve sorunlarınız için ulaşabilirsiniz. Avon Müşteri Hizmetleri sabah 08:00 akşam 20:00 saatleri arasında ve hafta sonları ulaşmak mümkün olmadığı için Avon internet sitesi www.avon.com.tr den de bazı işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Avon müşteri hizmetleri numarası

Temsilci İptali Yapmak

Serbest çalışma yöntemi ile gelir elde etmek isteyenlerin en çok tercih ettiği iş olan Avon Temsilciliği Türkiye’de de binlerce insana iş kapısı olmaktadır. Bu işi yapmak için aşağıdaki formu doldurduğunuzda Avon Satış Liderlerimiz en kısa sürede sizi arayıp eksik bilgileri tamamlayıp kaydınızı yapacaktır. Evet, kolayca temsilci olduğunuz gibi kolayca da dilediğiniz zaman iptal ettirebilirsiniz.

0212 473 12 12 nolu fax numarasına Adınız, Soyadınız ve Temsilci numaranızı yazıp bir kaç cümle ile ayrılma iptal nedenini belirtip fax çektiğinizde kısa sürede temsilciliğiniz iptal olacaktır.

Tabii, fax imkanı olmayan kişiler Bölge Satış Sorumlusuna ulaşarak da iptal ettirebilir. Size tavsiyem sorununuzu öncelikle Satış Lideriniz ile paylaşıp çözüm aramanız yönünde olacaktır. Belki temsilciliğinizi iptal ettirmeye gerek kalmadan sorun ne ise ortadan kalkabilir.

Avon Müşteri Hizmetleri daha önce de dediğimiz gibi 7 gün 24 saat çalışmamaktadır. Sadece haftaiçi sabah 08:00 akşam 20:00’e kadar hizmet vermektedir. Hafta sonu ve resmi tatillerde müşteri hizmetleri personeli görev yapmadığı için ulaşmanız mümkün değildir. O yüzden Avon Satış Lideriniz ile veya www.avon.com.tr adresinden de çoğu işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Bence Avon’da öyle halledemeyeceğiniz bir problem olmuyor. Açıkçası yıllardır bu işi yapıyorum ve Müşteri Hizmetlerini 3 kere aramışımdır. Pek işim düşmedi, aradığımda da problemimi kolayca hallettiler. Tabi bazı işlemler telesekreter ile de yapılabilmektedir. Kısacası, Avon’da sorun ne ise hemen çözülür ister müşteri hizmetleri ister telesekreter ister satış lideriniz ister bölge satış sorumlusu ile ama bir şekilde probleminizi çözersiniz.

Müşteri Hizmetleri Yetkililerine Bağlanmak İçin Sıfır(0)’ı Tuşlayın

Avon müşteri hizmetleri yetkilisine bağlanmak için 0850 250 28 66 numarayı arayın ve telesekreterin her dediğini dinleyin ve en son sıfır (0)’ı tuşlayıp müşteri temsilcisine bağlanın. Eğer telefon açılır açılmaz sıfırı tuşlarsanız hatalı tuşlama yapmış olursunuz ve daha çok beklersiniz.

Daha önce de belirttiğimiz gibi mesai saatleri içerisinde telefonu aradığınızda telesekreteri dinleyip sonra 0’ı tuşladığınızda direk işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Sipariş Girişi ve Stok Bilgisi (1) Bir

Avon sipariş girişi için 0850 250 28 66 nolu telefonu arayarak Bir (1)’i tuşlamanız yeterli olacaktır. Siparişinizi müşteri hizmetleri ile verebilirsiniz. Açıkçası ben ilk günden itibaren www.avon.com.tr adresinden sisteme giriş yaparak siparişimi veriyorum. PC, cep telefonu, tablet ile istediğiniz her yerden rahatça siparişinizi verebilirsiniz. Sistemden stok bilgisinin yanı sıra ürünlerin size geliş fiyatını, size özel fiyatlar, fırsatlar verdiğiniz sipariş ile kazandığınız hediyeleri, kazancınızı herşeyi görebilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra “Sipariş Girişi” butonuna bastıktan sonra sayfada yer alan kutucuklara istediğiniz ürünün kodunu ve adedini yazarak “Sepete Ekle” butonuna basıyorsunuz ve devam diyerek siparişi gönder butonuna basıyorsunuz.

Fatura Ödeme, Bakiye ve İade Bilgisi (2) İki

Aldığınız ürünlerin fatura, ödeme ve iade işlemleri için bir çok yöntem bulunmaktadır. Örneğin; ödeme için ATM’den kartsız ödeme, havale, EFT, kredi kartı ile ödeme veya PTT şubelerinden ödeme yapabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak da iki (2)’yi tuşlayarak da ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödenmesi gereken faturalar, iade ettiğiniz ürünlerin durumu, borç ve limit bilgisi için de 2’yi tuşlayıp alt seçenekleri dinleyerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İlk başladığım günden beri sistemden girerek kredi kartı ile ödemelerimi yapıyorum aynı şekilde bakiye, fatura, iade bilgisi ile ilgili herşeyi sistemden giriş yaparak görebilirsiniz. 7/24 her türlü işlemlerinizi sistemden halledebilirsiniz.

Kredi Kartı İşlemleri ve Diğer Ödeme Yöntemleri (3) Üç

Ödeme işlemleri için 3 numaralı tuş ile yönlendirilebilirsiniz. Üç (3)’e tuşladığınızda sisteme tanımlı kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Düzenli ödeme talimatı verebilirsiniz. Tam tersi ödeme talimatı iptali, kredi kartı bilgilerini güncelleme veya kredi kartını ödemeye kapama işlemlerini yapabilirsiniz. Banka hesabından ödeme yada diğer ödemeler için bilgi alabilir ve Avon banka hesap numaralarını öğrenebilirsiniz.

Sevkiyat Bilgisi – Sipariş Takibi (4) Dört

Avon’da sipariş girdiğinizde siparişin işleme alınması bir kaç saati bulur. Faturanın kesilip siparişinizin kargoya verilmesi için siparişinizi haftaiçi 15:30’dan önce girmiş olmalısınız. Saat 15:30’dan sonra girilen siparişler faturalama saati uzamadığı günlerde (nadiren uzayabiliyor) bir sonraki güne kalmaktadır. Cuma günü 15:30’dan sonra verilen siparişler haftasonu çalışma olmadığı için Pazartesi gününe kalacaktır. Sistemi bilip ona göre hareket edince herşey yolunda ve düzgün ilerlemektedir.

Girdiğiniz siparişin durumunu, kargoya verilip verilmediğini öğrenmek için de dört (4)’ü tuşlamanız yeterlidir. Ya da sistemden temsilci panelinden sipariş takibi bölümünden 1 dakika içinde her işleminizi yapabilirsiniz.

Avon Ailemiz Programları (5) Beş

Avon’da seviyeler bulunmaktadır. Temsilci olarak başladığınız yolda basamakları adım adım çıkarsınız. Daha fazla satış daha fazla kazanç demektir ve tabii ki daha fazla hediye demektir. Seviyenizi öğrenmek için müşteri hizmetlerini arayarak 5’i tuşlayınız. Avon’da başarılar her zaman ödüllendirilir.

Ürün Danışma Hattı (6) Altı

Avon’da her kampanya bir çok yeni ürün satışa çıkıyor ve binlerce ürün mevcut. Tabi bu ürünler ile ilgili merak ettiğiniz soruların cevaplarına ürün danışma hattı olan 6’yı tuşlayarak öğrenebilirsiniz.

Temsilci Şifre İşlemleri (7) Yedi

Avon’da temsilci numarasından sonra en önemli şey şifredir. Sistemde her işinizi yapabilmeniz için şifre şarttır. Şifrenizi tabii ki sistemden alıyorsunuz ama şifrenizi kaybettiniz veya unuttunuz o zaman 7’yi tuşlayarak şifre işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Şifre değiştirmek için 1, şifrenizi unuttuysanız 2’yi tuşlayabilirsiniz. Daha önce de dediğim gibi ilk defa şifre alacaksanız www.avon.com.tr adresinden Temsilci işlemlerinden şifre oluştur kısmından ilk şifrenizi alabilirsiniz. Şunu belirtmekte fayda görüyorum çünkü 3 kere yanlış şifre girdiğinizde şifreniz bloke olur ve müşteri hizmetlerini arayarak blokeyi kaldırmalısınız. Evet yanlış şifre şu şekilde girilebiliyor. Şifre oluşturduğunuzda şifreniz kısa SMS olarak geliyor ve şifrenizin başında büyük harf olarak A bulunmaktadır. Bir çok kişi bu harfi yazmadan rakamları yazdığı için şifre bloke olmaktadır. Bu yüzden lütfen dikkat edelim.

Avon Danışma Hattı (Müşteriler İçin) 0850 221 10 10

Avon’da temsilci, satış lideri veya bölge satış sorumlusu değilseniz bile müşterilerine özel numaradan arayabilirsiniz. Ürünler, kampanyalar hakkında yada merak ettiğiniz herşey ile ilgili 0850 221 10 10 nolu numarayı arayarak öğrenmek istediklerinizi öğrenebilirsiniz.

Tüm bu yazımızdan anlayacağımız gibi size tavsiyem site üzerinden sistemden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapamadığınız da Satış Liderlerinizden yardım isteyebilirsiniz. Satış Liderlerinize ulaşamadığınız durumlarda ise müşteri hizmetlerini arayarak kolayca işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Hala Temsilci değilseniz bir an önce harekete geçin. Aşağıda bulunan linki tıklayarak Avon Temsilci Başvurusu formunu doldurun. Aynı gün içerisinde temsilci olun ve siparişinizi verin. Üyelik ücreti ve her ay sipariş zorunluluğu yok.

Temsilci Başvurusu için tıklayın – https://www.temsilcifirsatlari.com/avon-temsilci-basvurusu

Updated: 23 Nisan 2020 — 13:26

28 Comments

Add a Comment
 1. CRİFALACAK DİYE BIR SITEDEN TLFONUMA MSJ ALDIM AVON YASAL TAKIP BAŞLAYACAKTIR 71 TL DIYE FAKAT ADIMI BILE NET YAZMAMISLAR VE BENIM AVONLA HICBIR ILGIM OLMADI YANI SATIS YAPMADIM YILLAR ONCE ARKADAS ÜZERIMDEN SIPARIS VERDIGINI HATIRLIYORUM SADECE VE NUMARALARINIZI ARADIGIM HALDE KIMSEYE ULASAMIYORUM LUTFEN BU DURUM CIDDI BÖYLE BIR SEY SÖZ KONUSU MU BILMIYORUM BILE VE BEN BIR CVP ISTIYORUM SIZLERDEN

  1. Muhsine Çetinkaya: Avon’a temsilci olup sipariş vermediyseniz endişe edilecek bir durum yok. Yanlış numaraya mesaj atılmış olabilir. Siz isterseniz 0850 250 28 66 nolu müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

 2. merhaba
  avona care serisinin, yosun özlü vücut losyonu ürünü neden artık katalokta ?.??? yok sipariş veremiyorum

  1. Sabiha: Ürünler bir kaç kampanya katalogda olmayabiliyor sonra tekrar satışa girebiliyor.

 3. Mrb sistemde ne gibi bir sıkıntı var 2 sipariş girişim var nerdeyse 2 hafta oldu hala haber yok bilgi verirmisiniz lütfen…

  1. Gülçin: Dünya çapında sistemsel bir sorun oldu bu durum sadece Avon’a özel değil birçok büyük firmaya oldu.

 4. Merhaba
  Ben avona üye oldum ve benden tc mi istediler güvenlik açısından endişelerim var zaten tc isteniyor mu?

  1. Tugba: Merhaba, evet TC ile temsilci olabiliyorsunuz. Bunun sebebi ise Avon’dan ürünleri ödeme yapmadan alıyorsunuz ve 15 gün sonra ödeme yapıyorsunuz. Ödeme yapmayanlarda olabiliyor.

 5. Avondan nasıl çıkış yapılır

  1. Baran: Müşteri hizmetlerini arayarak temsilciliğinizi iptal ettirebilirsiniz.

 6. Iyi gunler ben üye oldum ama ürünleri indirimli alamiyorum katolog fiyatiyla gosteriyo hala ve beni kimse aramadı

  1. Nurcan: İndirimli alabilmeniz için Temsilci girişinden Temsilci numaranızı ve şifrenizi yazarak giriş yapmanız gerekir. Siparişinizin son aşamasında fiyatlar düşmektedir. Avon müşteri hizmetlerini arayarak Satış Lideriniz kim öğrenebilirsiniz. 0850 250 28 66

 7. Kardeşim siz her gelene temsilcilik veriyorsunuz

  1. Aram: Dileyen herkes temsilci olabilir. Sadece kendi ihtiyaçlarını indirimli bir şekilde almak isteyenler ve satış yapıp kazanç elde etmek isteyenler temsilci olabilmektedir.

 8. Selam ben turkmenistanliyim ama orda benim ablam var ve ben size ysbarişlarim var ben nasil isbaris vere bilirim

  1. Gülnar: Ablanız temsilci olup sipariş verebilir size elden teslim edebilir. Yurtdışına satış yapılamamaktadır.

 9. Ben avondan temsilci üzerinden sipariş verdim ancak alamadım üzerime borç olmuş ancak borcumu ne kadar nasıl ogrenebilirim

  1. Ayşe: Avon Müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz, 0850 250 28 66. Ürünleri teslim alamadıysanız kargo ücreti çıkmıştır.

 10. 2 senedir lavantali vucut sperinin satışa sunulmasını bekliyorum. Ama bi turlu satışta yok. Lavantali vucut spreyi satışa girmesini istiyorum.

  1. Asiye Can: Tekrar satışa giren ürünler olabiliyor, umarım sizin istediğiniz üründe tekrar satışa sunulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.