İsmek’ten ücretsiz kozmetik satış danışmanı kursu

Bazı temsilci arkadaşlarımız istedikleri şekilde satış yapamadıklarından şikayetçi oluyorlar. Bu soruna çözüm olarak gördüğüm ücretsiz kozmetik satış danışmanı kursu ile daha profesyonel bir satış görevlisi ve temsilci haline geleceksiniz. Şuan sadece İsmek kurslarında yer alan bu eğitimden İstanbulda yaşayan herkes ücetsiz yararlanabilmektedir. Tek yapmanız gereken nüfus cüzdanı fotokopisi ile gelerek kayıt olmaktır.

Kozmetik satış danışmanı eğitimi kimler için?

İllede avon temsilcisi olmanıza gerek yok, eğitimin amacı kozmetik alanında çalışan ve satış yapan bireylerin alanında uzman eleman haline gelmesini amaçlamaktadır. Gerek satış merkezi gerekse temsilcilik şeklinde satış yapan herkese uygun olan bu eğitimden yararlanmak için istanbulda yaşamanız ve 16 yaşını doldurmuş olmanız gerekir. Bu şartlara uyan herkes Eylül ayında açılacak olan İsmek kayıtlarına başvuru yapabilirler.

Eğitimler genelde mekanlar üzerine olup, ayroca güzellik merkezlerinde görev yapmak isteyenler içinde süper bir fırsat olacaktır. 432 saat sürecek eğitim boyunca göreceğiniz eğitimler arasında salon hazırlığı ve hijyen kuralları, müşteri ile iletişim ve ikna kabiliyeti teknikleri, cilt bakımı, saç bakımı ve vücut bakımı kozmetiklerini yakından tanıyıp cilt tiplerine en uygun seçenekleri göreceksiniz. Ayrıca ağız ve diş bakımı kozmetikleri ilede bilgiler verilmektedir.

İsmek Nedir?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları İSMEK dünyanın örnek aldığı ücretsiz kurs uygulamalarından biridir. İsmek 2014 – 2015 eğitim öğretim dönemi kapsamında 240 kurs merkezi 348 farklı branş sayısına ulaşmıştır. Tamamen ücretsiz olan eğitimlerden yararlanmak için 16 yaş ve üzeri olmanız yeterlidir. Eğitimlerde başarılı olan bireylere Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı sertifika verilmektedir.

İsmek kozmetik kursu

İsmek kursları hakkında daha fazla bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Lütfen tıklayınız. http://www.ismekkurs.com

Updated: 23 Nisan 2020 — 15:28

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.