Gülay Başaran Avon’dan Ayrıldı

Türkiye’nin en çok tercih edilen kozmetik markası Avon başarısında önemli katkıları bulunan Gülay Başaran enerjik ve çalışkanlığı ile sürekli biz temsilcileri motive eden insan maalesef 2015 yılına bizlerle girmiyor. Uzun zaman satış direktörlüğü yapan Gülay Hanım yazdığı bir veda yazısı ile emekliye ayrıldığını görevini ise bölge satış grup müdürü olan Orkun Gül’e devretti. 2015 Yılının ilk panorama dergisine büyük bir heyecanla bakan temsilcilerimiz ilk sayfada Gülay Başaran’ın veda yazısı ile karşılaştılar. Panorama dergisi olmayan yada inceleme imkanı bulamayanlar için aşağıda Gülay Hanım’ın siz değerli temsilciler için hazırladığı veda mektubu bulunmaktadır.

Gülay Başaran

Avon Türkiye’de tutku, başarı ve bağlılık dolu geçirdiğim 21 yıllık unutulmaz yolculuğun sonunda, kendime biraz daha zaman ayırmak adına yeni bir başlangıç yapmaya ve emekliliğe ayrılmaya karar verdim. Arkama dönüp baktığımda, milyonlarca kadının hayatındaki muhteşem değişimlere, başlangıçlara, coşku dolu anlarına tanıklık ettiğimi görüyorum. Kadınlarımızın hayatlarını yeniden yaratmalarına destek olan son derece yetenekli bir ekibe liderlik etmek benim için her zaman büyük bir ayrıcalık oldu. Birlikte Avon Dünyası’nın büyük ödüllerini defalarca ülkemize
getirme gururunu yaşarken, 2008 yılında ülkemize “En Başarılı Avon Ödülü olan “Flame”i kazandırma ayrıcalığını da yaşadık. Bunları tutkuyla, azimle, kararlılıkla başardık…

Kendimiz geliştik ve başkalarını da geliştirdik. Kadınlara her gün daha iyi bir hayat sunmak için durmaksızın çalışan Satış Ekibimiz, onlara destek olan tüm çalışma arkadaşlarım ve işimizin kalbi olan Temsilci ve Satış Liderlerimiz ile gurur duyuyorum.

Şimdi artık bayrağı güvenebileceğim ve Avon’u gelecekte büyük başarılara taşıyacağına inandığım bir arkadaşıma teslim etmek istiyorum. Avon’a katıldığı günden bu yana Bölge Satış Grup Müdürümüz Orkun Gül satış ekibine olağanüstü liderlik etti, onunla ve başarılarıyla övünç duyuyorum.

Orkun’a bu heyecan verici yeni görevinde sonsuz başarılar diliyorum. Daima başarılarınızı yakından izleyecek ve gelecekte yaratacağınız harikalarla gurur duyacağım.. Güzellikle, sevgiyle ve en önemlisi mutlulukla kalın. Kadınları güçlendirmek ve hayatlarını güzelleştirmek için çalışmaya daima devam edin.

Yeni Avon Türkiye Satış Direktörü Orkun Gül

Avon Türkiye ailesinden biri olan Orkun Gül daha önce Bölge Satış Grup Müdürümüz olarak görev yapıyordu. Gülay Hanım’ın emekli olması ile birlikte Türkiye Satış Direktörlüğüne geçen Orkun bey sizler için bir mesaj yayınladı. Gülay Hanım’ın veda yazısına ek olarak sunulan mesajı aşağıda bulabilirsiniz.

Hepimiz için gerçek bir cesaret, tutku, bağlılık sembolü olan Sevgili Gülay Hanım’dan bu önemli görevde bayrağı devralmak benim için inanılmaz bir onur. Kendisine Avon’a ve bizlere kattıkları için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Avon’da olduğum 4 yıl boyunca, ne kadar yetenekli, kararlı ve güçlü bir ekibimiz olduğuna tanık oldum. Kendisinin ve çevresindekilerin hayallerini gerçekleştirme yolunda azimle çalışan bu takımın bir parçası olmaktan hep gurur duydum ve şimdi sizlerle yeni ve büyük başarılara imza atmak için elele yürümeyi heyecanla bekliyorum.

Özellikle Elit Club üyeleri kısa bir süre sonra Orkun Bey ile ödül törenlerinde bizzat yakından tanışma fırsatı bulacaklardır. Gülay hanım’a emeklilik hayatında mutluluklar diler Orkun bey’e ise yeni görevinde kolaylık ve başarılar dileriz.

Updated: 23 Nisan 2020 — 15:20

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.