Avon Zelma Bileklik

Özellike son zamanlarda altın takı yerine daha çok gümüş ve taşlardan oluşan takılar moda olmaya başladı. Birde sıcak yaz günlerine özel bileklerin vitrinleri süslediği bu günlerde sizlere muhteşem bir ürün tavsiye etmek istiyorum. Avon Zelma Bileklik 4 farklı renk çeşidi ile ilk görüşte dikkat çeken detayları bulunmaktadır.

Zelma Bileklik

Ateş, Toprak, Hava ve Suyu temsil eden 4 farklı çeşidi ile Zelma Bileklik sıcak yaz günlerinde modayı en iyi yansıtmayı sağlayacaktır. Eskitilmiş gümüş kaplama üzerine boncuklarla dekore edilmiş olan bileklik aynı zamanda esnek yapısı ile tüm bayanların kullanımına uygun olarak üretilmiştir.

Zelma Bileklik

Avon Haziran Kataloğuna Özel

3 Temmuz’a kadar sürecek süper bir fırsatla Zemla Bileklik %40 indirimli sahip olacaksınız. 14 TL yerine sadece 9,90 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Ayrıca ikili alımlarda 19.80 TL yerine sadece 14.90 TL ödeeyerek sahip olabilirsiniz. Aşağıda ürün renk ve ürün kodları yer almaktadır. Bir sonraki kampanyada olmayabilir. Fırsatı kaçırmadan hemen bu çok özel ürüne sahip olmalısınız. Sorularınız varsa aşağıdaki yorum formundan iletiniz.

Zelma Bileklik Renk ve Ürün Kodları
4 Farklı renk çeşidi olan bu ürüne http://www.avonsiparis.gen.tr sitesinden aşağıdaki ürün kodları ile Türkiye’nin her yerinden bir tıkla sipariş verebilirsiniz. Şimdiden güle güle kullanın diyoruz.
Bileklik Renkleri

Updated: 23 Nisan 2020 — 15:37

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.