Avon Güneş Gözlüğü (Bay, Bayan)

Sıcak yaz günlerinin gelmesi ile birlikte göz sağlığı için alınacak önlemlerden birisi kaliteli bir günöş gözlüğüne sahip olmaktır. Alacağınız ürün mutlaka UV filtresi olması gerektiğini sakın unutmamalısınız. Avon kampanya 6 kataloğunda iki muhteşem fırsat ile hem bayan hemde erkekler için güneş gözlüğü çeşitleri satışa çıkıyor. Hemde süper teklif kapsamında %70’e varan indirimlerle alacaksınız. Dilerseniz sizler için özel seçilen o ürünleri tanıyalım.

Bayanlar İçin Ocean Voyage Güneş Gözlüğü

Gölgeli lensler ve UV filtreli kaliteli camı ile aynı zamanda son zamanların modası haline gelen geniş çerçeveli olarak tasarlanmıştır. Çerçeve kenarları parlak taşlarla dekore edilmiş olup 16.7 cm genişlik 13 cm sap uzunluğu bulunmaktadır. Kampanya 6 kapsamında 50 TL olan bu ürüne sadece 12.90 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Ocean Voyage Güneş Gözlüğü

Erkekler İçin Gabriel Avitor Güneş Gözlüğü

Klasik tasarımda bir model son son zamanlarda bu modeli kadınlarında tercih ettiği görümektedir. Gümüş renkli metal çerçevesi bulunan avitor gözlük yine aynı şekilde UV filtreli camlar ve gölgeli lenslere sahiptir. Normal satış fiyatı 40 TL olan bu ürüne süper teklif kapsamında sadece 18.90 TL ödeyerek sahip olacaksınız.

Gabriel Avitor Güneş Gözlüğü

Süper Teklif Fırsatını Kaçırmayın
Her kampanya farklı bir üründe süper teklif uygulaması yapılan avon kataloğu 13 haziran’a kadar geçerli olan Avon güneş gözlüğü kampanyası hem siz hem sevdikleriniz için kaçırılmayacak bir kampanya olduğunu bir kez daha belirterek sipariş vermek ve online kataloğu incelemek için tıklamanız gereken link aşağıdadır.
http://www.avonsiparis.gen.tr

Updated: 23 Nisan 2020 — 15:42

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.