Avon Saat Çeşitleri

Sadece kozmetik ile sınırlı olmayan Avon aynı zamanda en özel moda ve aksesuarları sunuyor. Hemde sadece bayanlar değil erkekler içinde çok özel takı çeşitleri bulunuyor. Avon saat kataloğu bundan böyle güncel haliyle bu sayfada yer almaktadır. Her kampanya dönemi farklı modelleri göreceksiniz.

Unlike The Rest

Unline The Rest


Eğlenceli ve sportif saat modelleri ile ramazan bayramına rengarenk gireceksiniz. Quartz donanımlı ve silikon kayışları bulunan Unline The Rest Saat siz ve sevdikleriniz içinde muhteşem bir hediye seçimi olacaktır. Kırmızı ve beyaz renk seçimi ile dilediğiniz rengi hemen seçin gönderelim. Ürün kodları aşağıda yer almaktadır.

Kırmızı: 28113 Beyaz: 28114 Fiyat: 27,90
Tera

Tera Saat


Şık ve narin bayanların zerafetini tamamlayacak bir model, bilezik şeklinde tasarımı ile tüm kıyafetlerinizle uyumlu bir modeldir. Quartz kalitesi ile üretilmiş olup, saat çapı 4cm olup kayış uzunlukları ie tüm kadınların bileklerine uygun şekilde 22cm ayarlanabilir şekilde dekore edilmiştir

Ürün kodu: 18606 Fiyat: 36,90

Avon Saat Satış

Yukarda yer alan ürünleri size en yakın avon temsilcisi yada online satış imkanı sunan http://www.avonsiparis.gen.tr sitesinden Türkiye’nin neresinde olursanız olun bir tıkla satın alabilirsiniz.

Updated: 23 Nisan 2020 — 15:34

2 Comments

Add a Comment
  1. 28113 nolu Avon saatini üye olmadan alabilmemiz mümkün müdür?

    1. Yasemin: Size en yakın Temsilciden alabilirsiniz. Ama tavsiyem sizde Temsilci olup kendi ihtiyaçlarınızı daha indirimli olarak almanız yönünde. Üyelik ücreti yok ve her ay sipariş verme zorunluluğunuz yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.