Avon Yıldızlar Kulübü

2012 kapsamında başarılı satışlar yapıp 8600 ve üzeri bir rakama ulaşmış olan Avon yıldızlar kulübü üyelerine özel takı setleri 20 mart 2013 itibari ile gönderimleri başlamıştır. Kargoya verilmeden önce kayıtlı bulunan cep telefon numaranıza mesaj atılarak bilgilendirme yapılmaktadır. 4 Farklı seviyeden oluşan Avon Yıldızlar kulübü üyeleri seviye olarak aşağıda listelenmiştir.

Avon Yıldızlar Kulübü
  • Bronz Üye
  • Gümüş Üye
  • Altın Üye
  • Platin Üye

Geçen yıl ilk seviye 8600 idi bu yıl Avon  Club üyeliği başlaması ile ilk seviye 10 bin TL olarak görülmektedir. Takı seti ve ürün numunesi gibi hediyelerin yer aldığı Yıldızlar kulübü üyeliği için temsilciliğe başladığım ilk yıl bende Altın üye olmaya hak kazandım

Avon Yıldızlar Kulübü Hediyeleri

Açıkçası seti görünce bu kadar basit olacağını tahmin etmezdim küçük kese içinde gönderilen kolye, bileklik ve küpe setinden oluşan hediyem açıkçası bu kadar basit bir ürün seçimi ile karşılaşacağımı düşünmezdim.

2013 Yılı için açıkçası çok heyecanlı değilim bronz üyelikte kalsamda olur. Resimlerde gördük yıl boyu çok çekici halini ama ürün gelince beklentimi karşılamadı diğer arkadaşların bu konuda düşüncelerini merak ediyorum.

Dilerseniz birazcık üyelikten bahsedelim. Belirli sürelerde verilen limitlere erken ulaşırsanız erken üyelik hediyeleri mevcut örnek bronz 5 kampanyadan önce ulaşırsanız 350 -400 TL arası erken üyelik hediyesi mevcuttur.

Tabi ne derece işinize yarar gelen hediye tartuıışılır. Bana Anew platinum ürünleri geldi hiçte işime yaramadı 55 yaş üzeri bayanlara uygun ne kullandım nede alıcı bulabildim 1 yıldır öylece duruyor.

Platin üye olursanız takı setine ek olarak tam altın verilmektedir. platin için yıl boyunca 38 – 40 bin TL arasında temsilci fiyatı ile satış yapmanız gerekmektedir.

Updated: 23 Nisan 2020 — 19:10

2 Comments

Add a Comment
  1. Kolye gelcek diye beklerken banada bileklik geldi bosunami 15 bin TL satmıştım ben gösterilen hediyeyi isdiyosun bileklik deyil

    1. Semra: Bileklik ekstra gelen bir hediye. Altın kolyeniz de gelecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.