Rahatlatıcı Etkili Işıltı Veren Fondöten

Avon kataloglarını düzenli takip edenlerin sabırsızlıkla bekledikleri bir sayfa süper teklif e haklılarda, çünkü o sayfada yer alan ürünü bazen %80’e varan indirimle alma imkanına sahip oluyorlarda ondan, Avon Mayıs Kataloğu 2014 süper teklif sayfasında hanımların vazgeçemediği bir ürün fondöten fakat sıradan bir ürün değil aşağıda etkilerini görünce emin olun sizde bana hak vereceksiniz.

Rahatlatıcı Etkili Işıltı Veren Fondöten

Rahatlatıcı Etkili Işıltı Veren Fondöten

Sıradan ürünlerden farkı her kullanışta yüzünüzde ışıltılı ve rahatlamış bir görünümü kolayca fark edeceksiniz. Aloe ve lavanta içeriği ile özel üretilen Avon Rahatlatıcı Etkili Işıltı Veren Fondöten cildinizi rahatlatmakla birlikte aynı zamanda pürüzsüz bir görünüm kazandırır. Beğenmeyenlere 30 gün içinde koşulsuz iade garantisi sunuluyor.

31.80 Değil Sadece 13.90 TL

Bildiğiniz gibi süper teklif sayfası her kampanya değişmekte ve ürünler ve fiyatlar yenilenmektedir. Yukarda belirtildiği gibi Avon Mayıs Kataloğu 2014 için geçerli olan bu ürün kampanyasından yararlanmak için 16 Mayıs 2014’e kadar http://www.avonsiparis.gen.tr sitesinden bir tıkla sipariş verebilirsiniz. Bu tarihten sonra ise fiyatı değişmektedir.

Updated: 23 Nisan 2020 — 18:14

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.