Aero Volume Maskara

Aero Volume Maskara

Dünyaca ünlü kozmetik markası Avon’dan hanımlara yeni bir maskara daha geliyor. Aero Volume Maskara yıldız şeklinde fırçası ile kirpiklerinize %200 oranında daha fazla hacim sağlıyor. İki farklı renç çeşidi ile aynı zamanda daha fazla seçim özgürlüğüde bu yeni ürünle sizi bekliyor. Avon Aero Volume Maskara özel formülü ile kirpiklere eşit dağılım sağlayarak yer çekimine meydan okuyan kirpiklere kavuşmanızı sağlıyor.

Aero Volume Maskara

İlk olarak Avon Haziran Kataloğu 2014 ile satışa çıkacak olan ürünü temin etmek isteyenler 16 Mayıs İtibari ile alma imkanına sahip olacaklar. Maksimum hacim ve sıfır ağırlık hissi için Avon güzellik uzmanları Aero Volume Maskarayı geliştirdiler.

Irina Shayk Kullanıyor ve Öneriyor
Avon global güzellik elçis olan Irina Shayk siz değerli kadınlar gibi Aero Volume Maskara kullanıyor ve sizlere tavsiye ediyor. Yetenek ve güzelliği ile dünya çapında ünü olan Irina Shayk tüm hanımların mutlaka denemesi gerektiğini belirtti. Daha önce kullandığı ürünlerden çok farklı olduğunu belirten Shayk kirpiklerine kazandırdığı baş döndürücü hacim ile daha mutlu olduğunu söylüyor.

Satın almak isteyenler için http://www.avonsiparis.gen.tr sitesinden bir tıkla alabilirler.

Updated: 23 Nisan 2020 — 15:46

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.