Avon CC Krem

Yüz bölgesi kadınlar en önem verdikleri bölgelerden biridir. Güzelliğine düşkün ve bakımlı hanımlara Avon’dan bir ilk CC krem geliyor. 3 Farklı etkisi ile yeni ürünümüz (İdeal Flawless CC Colour Corrector Cream) düzeltir, korur ve mükemmelleştirir. Ünlü sanatçı Hadise’nin tanıtımını yaptığı Avon CC Krem bakalım nasıl işimize yarıyor.

Avon CC Krem

Koyu Renk, Halkalar ve Cilt Lekeleri

Avon CC Krem düzeltici özelliği ile kadınların korkulu rüyası haline gelen koyu renk ve halkalar ile cilt lekeleri yeni ürünümüz ile sorun olmaktan çıkıyor. İnci içeren formülü ve renk düzenleyici pigmentleri ile solgun cilt görünümünüde düzenliyor.

Cildinizi Koruyucudur

Sıcak yaz ayları güzel olduğu kadar UVA / UVB ile cildimize verdiği zarar ise gözardı edilemez. Avon CC Krem ise bundan böyle güneşin zararlı etkisine karşı sizleri korumakla görevli SPF 50 özelliği ve yeşil çay özleri ile güneş ve diğer zararlı etkenlere karşı koruyucudur.

Avon CC Krem

Mükemmelleştirici Özelliği Vardır

Koyu renk ve cilt lekeleri ile halkalardan arınmış bir cilde sahip olmak için güzellik merkezlerine gitmenize gerek yok yapmanız gereken tek şey Avon CC Krem kullanmaktır. (İdeal Flawless CC Colour Corrector Cream) Meyan kökü, A,C ve E vitamini içeren bu yeni ürün ile hemen tanışmalısınız. Üstelik 5 farklı renk tonu ile tüm ciltlere uygun olduğunu göreceksiniz. O halde hemen sizde bu muhteşem ürünü almakla başlamalısınız.

Updated: 23 Nisan 2020 — 18:21

3 Comments

Add a Comment
  1. Şu anki renk tonu sıralamasını öğrenebilir miyim?? Bütün sorduğum kişiler farklı cevap veriyor onun için emin olamıyorum, şu an shell aldım ve beni koyu yaptı sizce hangi tonu almalıyım??

  2. Merhaba,

    Cc krem üretimden mi kaldırıldı? Kaç aydır almak için bakıyorum ancak kataloglarda yok??

    1. Beyza: Bazı ürünler bir kaç kampanya olmayabiliyor sonra tekrar satışa giriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.