New York Tatili Kazanma Fırsatı

Farklı bir kampanya ile karşımıza çıkan Avon bu sefer Amerika’da 5 günlük tatil yapma imkanı sunuyor. Fakat herkes için geçerli olmayan bu uygulama daha çok yeni temsilci olan, olacak arkadaşlara yöneliktir. Hatta öyleki Kampanya 11-12’den önce kayıt olanlar bu imkanlardan yararlanamaz. Kampanya 11 ve 12 dönemlerinde geçerli olan bu imkanlardan belirtilen dönemlerde temsilci olup, çekiliş hakkı kazanmak için 150 TL ve üzeri sipariş vermeniz yeterli olacaktır. Belirtilen sipariş tutarı tek seferde verilmesi zorunlu değildir. Yapılacak olan çekilişle 4 kişi New York tatili kazanacaktır. Detaylar için sayfayı tamamen inceleyiniz.

Amerikada Tatil

4 Kişiye New York Tatili

Ödül toplamda 4 kişiye New York’ta tatil olup, orada 4 yıldızlı çift kişilik otelde konaklayacaksınız. İki dönem şeklinde yapılacak kampanya her dönem iki talihli seçilecektir.

Katılım 2 Dönem Şeklinde Uygulanacak

İlk dönem Kampanya 11 olup, 20 Eylül – 17 Ekim tarihleri arasında olup, ikinci dönem ise 17 Ekim – 7 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecektir. Bu kampanyalarda 150 TL ve üzeri satış yapmanız New York tatili kazanmanız için size çekiliş hakkı sağlayacak olup, şansınız emin olun oldukça fazla olacaktır.

Çekiliş Ne Zaman Yapılacak?

En çok beklenen anlardan biri hiç şüphesiz sonuçların açıklanmasıdır. İlk dönem sonuçları 30 Ekim’de yapılacak olan eçkilişle belirlenecek olup, ikinci dönem talihlileri ise 19 Kasım tarihinde yapılacak olan çekilişle belirlenecektir. Her çekilişte 2 talihli belirlenecek olup, tatil hakkı 4 yıldızlı otelde 1 kişiliktir. Çekilişler DenizAjans Toplantı Salonu Prof. Dr. Ali Nihat Tarlan Caddessi No:54/14 Bostancı – Kadıköy adresinde noter huzurunda ve aynı zamanda halk açık olarak yapılacak olup, dileyen avon temsilcileride çekiliş esnasında orda bulunabilirler.

Konu hakkında daha fazla bilgi ve Avon’dan yapılan açıklamayı aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz. Açıkçası eski temsilcilerin bu kampanya dışında tutulmasına anlam veremedim. Sonuç itibari karar merciileri bu şekilde uygun görmüşse yapacak birşey yok, bu tatili kazanacaklara şimdiden hayırlı olsun diyelim. https://www.temsilcifirsatlari.com/wp-content/uploads/2014/10/avon-new-york.doc

Updated: 23 Nisan 2020 — 15:21

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.