Avon Dayanna Saat

Her kampanya farklı takı ürünlerine yer veren Avon kataloğu bu seferde hanımlar için muhteşem bir saat sunuyor. Klasik bayan saat modasına ara veren Dayanna Watch pembe ve altın renkli bir görünüm sunmaktadır. Haydi kadın olmayı kutlayalım parolası ile %50 indirimli satışa sunulan bu ürüne mutlaka ama mutlaka sahip olmalısınız.

Avon Süper Teklif İle 25,90 TL

Tüm kampanyaların en özel sayfası haline gelmiş olan Süper Teklif bu seferde sayfayı kadınlara kendini özel hissetirecek bir ürünle karşımıza çıkmıştır. Dekoratif düğmeleri bulunan saatiniz aynı zamanda Quartz kalitesi ile üretilmektedir. Yaklaşık kordon uzunluğu 21,5 cm olup tüm bayanların bileğine özel ayarlanabilir. Avon mart kataloğuna özel fırsatla 25 TL alışveriş yapan herkese bu muhteşem saat sadece 25,90 TL

Dayanna Watch

Beğenmezsen 40 Gün İçinde İade Edebilirsin

Diğer kozmetik markalarına göre önemli bir farkı sağladığı iade imkanı ile ortaya çıkan Avon tüm ürünlerinde geçerli al dene, beğenmez yada memnun kalmazsan sipariş tarihinden itibaren 40 gün içinde iade edebilir ücretini geri alabilirsin. Diğer markalarda yok paketi açılmamış olacak, yok zarar görmemiş olacak gibi bahaneler yok aç kullan hiç sorun değil memnun değilsen hiç bir sıkıntı ile karşılaşmadan iade edebilirsiniz. İade almayan temsilci olursa hiç düşünmeden müşteri hizmetlerine bildiriniz.

Ürün Kodu: 24227

Updated: 23 Nisan 2020 — 18:23

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.