Avon Club Puanları Nasıl Öğrenebilirim?

Temsilci arkadaşlarımız arasında en sık sorulan sorulardan biri Avon club Puanlarımı nasıl görebilirim. Geçtiğimiz yıllarda uygulamaya konan Avon Club uygulaması ile birlikte artık dilediğiniz hediyelere sahip olma imkanınız bulunuyor. Yıllık satış tutarı 5000 TL ve üzeri temsilcilerimiz için geçerli olan bu uygulama her kampanya belli bir satış limitine ulaşarak puan toplamanızı sağlıyor. Topladığınız puanlarla Avon Sanal Mağaza’dan dilediğiniz hediyeyi alabileceksiniz. Normal temsilciler ise panoramada yer alan hediyelere sahip olabilir.

Avon Club Puanlar Nasıl Görülür?

Bunun için Avon temsilci numarası ve şifreniz olması gerekmektedir. Yoksa 2 dakikanızı alarak şifre oluşturabilirsiniz. www.avon.com.tr sitesine girdiğimizde ekranın üst köşesinde Temsilci Girişi linkine tıklıyoruz. Açılan sayfada ise Temsilci Sitesi’ne Gidin butonuna tıklıyoruz. Yine açılan sayfada temsilci numaranız ve şifrenizi girerek Giriş butonuna tıklıyoruz. Temsilci sayfasına girmiş bulunuyorsunuz. Ekranın alt kısımlarında yer alan AVON CLUB butonuna tıklayarak Sanal Mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz. Puan bilginiz sağ üst köşede yazmaktadır.

Anlatım görüntülerini izleyin

Yukarda anlattıklarımızı sizler için görüntülü hale getirdik. Yukardaki video’yu izleyerek 1 dakika içinde Avon Sanal Mağaza sayfasına ulaşmış olabilirsiniz.

Avon Sanal Mağaza Açılmıyor (Bakımda)

Bazı dönemlerde mağazada yapılan ürün ekleme ve güncellemeleri ile kapalı tutuluyor. Bu durumda bir kaç gün sonra tekrar denemeniz gerekir. Konu hakkında soru öneri ve görüşlerinizi iletin.

Updated: 23 Nisan 2020 — 15:30

21 Comments

Add a Comment
  1. 2 aylık avon temsilcisiyim. Bir ay içinde 3 kere sipariş verdiğimiz takdirde 3 siparişin toplamına göre mi puan kazanıyoruz. puanlarımızı nereden görebiliyoruz.

    1. Esra: Her kampanya belirlenen limiti toplam siparişizle aşarak belirlenen puanı kazanırsınız. Puanlarınızı nasıl görebileceğiniz ise sitede görüntülü ve videolu olarak anlatılmıştır.

  2. puan kazanmak için ne kadarlık satış yapmak gerekiyor?

    1. Mine: Yıllık satışınız 1300 TL ve üzeri olması gerekir.

  3. 2015 tekı avonda puan nasıl gosterılıyor? yukardakı gıbı olmuyor.

    1. Emine: Avon Sanal mağaza sayfasına girdiğinizde görürsünüz.

  4. Ben temmuzda uye oldum 4 ayda toplam 2.500 liralık siparıs verdım benim ne gibi kazancım olur

    1. Nilüfer: Yaptığınız ciroya göre %15-%25 arası kâr elde ediyorsunuz. Ayrıca her kampanya farklı hediyeler kazanıyorsunuz. Bu konu hakkında daha detaylı bilgiyi Satış Liderinizden öğrenebilirsiniz.

  5. Ben mayis ayinda üye oldum her ayda ayri ayri 700 telelik sipariş girdim şimdi liderlik başvuru yapa bilermiyim

    1. Tabassum: Satış lideri olmak için temsilci olarak verdiğiniz sipariş miktarı önemli değil. Temsilci olur olmaz satış liderliğine başvurup ekibinizi kurup kazanç sağlayabilirsiniz.

  6. Puganim nekadar onu ogrenmek istiyorum

    1. Inci cicek: Avon’a giriş yapın, Menüyü tıklayın ardından Puan Dünyasına tıklıyorsunuz.

  7. Merhaba kazandığım puanlara nerden bakabilirim bulamiyorum

    1. Seda: Avon sistemine giriş yaptıktan sonra Menü-Puan Dünyasına tıklayarak görebilirsiniz.

  8. İyi günler
    sayın yetkili
    Para puanı
    Hediye çekine dönüştürme işlemi yaptım fakat hediye çeki kodunu nasıl göreceğimi ile olgili yardımcı olur musunuz
    İlginize şimdiden teşekkürler

    1. Yasemin: 2 iş günü içerisinde SMS olarak tarafınıza ulaştırılacaktır.

  9. Para puanı hiç anlamıyoruz eskiden birçok hediye geliyordu tekrardan değişsin istiyoruz

  10. Merhaba kazandığım puanları göremiyorum ve harcayamiyorum bu sistem hiç iyi olmamış Avon eski sisteme dönmesini istiyorum bir sürü hediyeden faydalaniyoduk

    1. Melek: Şu an Avonpuan’lar ile istediğiniz hediyeyi seçebiliyorsunuz. Sisteme giriş yapıp Menü-Puan Dünyası’na tıklayarak görebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.