Avon Club Puanları Nasıl Öğrenebilirim?

Temsilci arkadaşlarımız arasında en sık sorulan sorulardan biri Avon club Puanlarımı nasıl görebilirim. Geçtiğimiz yıllarda uygulamaya konan Avon Club uygulaması ile birlikte artık dilediğiniz hediyelere sahip olma imkanınız bulunuyor. Yıllık satış tutarı 5000 TL ve üzeri temsilcilerimiz için geçerli olan bu uygulama her kampanya belli bir satış limitine ulaşarak puan toplamanızı sağlıyor. Topladığınız puanlarla Avon Sanal Mağaza’dan dilediğiniz hediyeyi alabileceksiniz. Normal temsilciler ise panoramada yer alan hediyelere sahip olabilir.

Avon Club Puanlar Nasıl Görülür?

Bunun için Avon temsilci numarası ve şifreniz olması gerekmektedir. Yoksa 2 dakikanızı alarak şifre oluşturabilirsiniz. www.avon.com.tr sitesine girdiğimizde ekranın üst köşesinde Temsilci Girişi linkine tıklıyoruz. Açılan sayfada ise Temsilci Sitesi’ne Gidin butonuna tıklıyoruz. Yine açılan sayfada temsilci numaranız ve şifrenizi girerek Giriş butonuna tıklıyoruz. Temsilci sayfasına girmiş bulunuyorsunuz. Ekranın alt kısımlarında yer alan AVON CLUB butonuna tıklayarak Sanal Mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz. Puan bilginiz sağ üst köşede yazmaktadır.

Anlatım görüntülerini izleyin

Yukarda anlattıklarımızı sizler için görüntülü hale getirdik. Yukardaki video’yu izleyerek 1 dakika içinde Avon Sanal Mağaza sayfasına ulaşmış olabilirsiniz.

Avon Sanal Mağaza Açılmıyor (Bakımda)

Bazı dönemlerde mağazada yapılan ürün ekleme ve güncellemeleri ile kapalı tutuluyor. Bu durumda bir kaç gün sonra tekrar denemeniz gerekir. Konu hakkında soru öneri ve görüşlerinizi iletin.

Updated: 23 Nisan 2020 — 15:30

6 Comments

Add a Comment
  1. 2 aylık avon temsilcisiyim. Bir ay içinde 3 kere sipariş verdiğimiz takdirde 3 siparişin toplamına göre mi puan kazanıyoruz. puanlarımızı nereden görebiliyoruz.

    1. Esra: Her kampanya belirlenen limiti toplam siparişizle aşarak belirlenen puanı kazanırsınız. Puanlarınızı nasıl görebileceğiniz ise sitede görüntülü ve videolu olarak anlatılmıştır.

  2. puan kazanmak için ne kadarlık satış yapmak gerekiyor?

    1. Mine: Yıllık satışınız 1300 TL ve üzeri olması gerekir.

  3. 2015 tekı avonda puan nasıl gosterılıyor? yukardakı gıbı olmuyor.

    1. Emine: Avon Sanal mağaza sayfasına girdiğinizde görürsünüz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.