Avon Bayram Paketi

Kurban bayramına sayılı günler kala Avon’danda siz değerli kadın ve erkekler için müthiş fırsatlar hız kesmeden gelmeye devam ediyor. İşte onlardan biri Pur Blanca Bayan Parfüm ama sadece parfüm değil yanında kokunuzu daha etkin ve kalıcı hale getirmenizi sağlayak olan devam ürünleri ile birlikte geliyor. Fırsatlar bununlada sınırlı kalmıyor ve bu 3 ürüne %70’e varan fırsatlarla sahip olacaksınız.

Pur Blanca EDT Bayam Paketi

Avon Ekim Kataloğu 2014’e özel bir indirim olup, yararlanmak için geç kalmayın. Fırsat kapsamında çiçeksi ve oryantal kokusu ile Pur Blanca EDT + Cilt Yumuşatıcı + Roll-On Deodorant 3’ü bir arada %70’e varan indirimlerle sahip olacaksınız. Yılda bir gelen bu fırsatı kesinlikle kaçırmamalısınız.

Pur Blanca EDT

86 TL Yerine Sadece 29,90 TL

Evet yanlış okumadınız yukarda yer alan 3 ürün normalde 86 TL olup, bayram paketi kapsamında sadece 29,90 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Kendiniz yada sevdikleriniz için çok özel bir hediye olacaktır.

Full Speed Adrenaline 39,90

Bakımlı erkekler için 3 ürün bir arada erkeklerin gözde parfüm markası Full Speed EDT + banyoların vazgeçilmezi Senses Amazon Odour Neutralising saç ve vücut şampuanı ile Avon Men Nemlendirici losyon bir arada sadece 39,90 TL olan bu fırsatı tüm erkeklere tavsiye ediyoruz.

Full Speed Adrenaline

Evet arkadaşlar bu sayfada yer alan kampanyalar sadece Avon Ekim Kataloğu 2014’e özel olup, sonrasında geçerli değildir. O nedenle geç kalmadan fırsatları değerlendirin.

Updated: 23 Nisan 2020 — 15:23

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.