Wish Of Love EDT Satışlarına Yönelin

Bu fırsat herkes için evet yanlış duymadınız hem avon temsilcileri hemde saygı değer müşterimiz için çok özel bir kampanya duyurusu yapmak istiyorum. Yılda bir göreceğiniz fırsatlardan birisi olan Wish Of Love bayan parfüm 1 alana 2 hediye kampanyası ile hem satıcı arkadaşlarımız hemde bu çok özel kokuyu kullananlar için çok özel olduğunu düşünüyoruz. Her ay farklı indirmleri sizlere sunan avon kataloğu orta kısımlarda yer alan avon extra sayfasını özellikle incelemenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü %80’e varan indirimlerle satın alma imkanı sizi bekliyor olacaktır.

Wish of love kampanya

Wish Of Love EDT

Her yaş ve her tarz kadınlara uygun bir parfüm deneyimi için hem çiçeki hemde meyve aromalı bir koku deneyimi için hazırmısınız. Yıllardır avon kataloğunda en beğenilerek kullanılan kokular arasında yer alan Wish Of love EDT şimdi ayrı bir güzel olduğunu göreceksiniz.

Avon Haziran Kataloğu İle Geliyor
Lütfen dikkat değerli arkadaşlar bu fırsat Avon kampanya 6 kataloğuna özel olup 17 mayıs – 14 haziran tarihleri arasında geçerlidir. Sonrasında ise farklı indirim ve kampanyalarla satışına devam edilir.

Wish Of Love Bayan Parfüm Nasıl Alabilirim

Türkiye genelinde sayıları on binleri bulan avon temsilci, takım öncüsü bir arkadaş bularak tedarik etmesini sağlayabilir yada aşağıda vereceğim online satış sitesinden temsilci bulma yada vakti olmayan arkadaşlarımız 4,90 TL kargo ücreti ile Türkiye genelinde alma imkanına sahipler.
http://www.avonsiparis.gen.tr/wish-of-love-bayan-parfum

135 TL Evet normalda 3 adet almak isteseniz belirttiğim rakam tutmakta avon haziran kataloğu kapsamında sadece 45 TL ödeyeceksiniz. Evet 3 parfüme sadece ister kendiniz ister sevdikleriniz isterseniz bir araya toplanıp alabilirsiniz.

Updated: 23 Nisan 2020 — 19:03

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.