Mesmerize Parfüm Satışı Başladı

Her kampanya yeniliklerle karşımıza çıkan Avon 2015 yılınıda yine çok özel ürünlerle renklendirmeye devam ediyor. 14 Şubat’a özel satışa sunduğu ürünlerden biri ve en iddialısı hiç şüphesiz kadın ve erkeklerin tutkunu olacağı bir parfüm Mesmerize tanıtımları günler öncesinden yapılmaya başlanan kokuyu ilk sen dene, hemde %50 indirim ve karton hediye çantası ile istersen sevdiklerine hediye edebilirsin.

Avon Mesmerize

Mesmerize Kadın EDT

Avon Şubat Kataloğu 2015’in en iddialı ürünlerinden olup, aynı zamanda kataloğun kapak resmi olan Mesmerize Bayan Parfüm kadınların en çok hoşlandıkları aromalardan biri çiçeksi ve oryantal kokulardan oluşmaktadır. Zarif çiçeksi hafif odunsu notalarla buluştuğu bu kokuyu tüm hanımlara tavsiye ederiz.

Mesmerize Erkek EDT

Erkekler içinde olmazsa olmaz bir aromayı barındıran Mesmerize Erkek Parfüm odunsu ve oryantal bir aromaya hayran kalacaksınız. Aynı zamanda turunçgillerin ferahlatıcı aromasının eşlik ettiği kokunuz 100ml boyutunda olup, aylarca kullanmanız için özel şişe tasarımı ile sahip olacaksınız.

2 Parfüm Bir Arada 59,95 TL

Özellikle çiftlere tavsiyemiz her iki ürünüde alarak test etmeleri yönünd olacaktır. Bunun için özel bir kampanya sunulmuş olup, her iki ürün %60’a varan indirimlerle satılmakta olup, sadece 59,95 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Ayrıca yanında hediye çantası ile gönderilecektir.

Devam Ürünleri Roll-on Deorodant

Satış çıkmadan önce ürünlerin daha etkili ve kalıcı olmasını sağlayacak olan devam ürünleride hazırlanmış olup, bu kapsamda kadın ve erkeklerin kullanımına uygun Roll-on deodorant çeşitleri satışa sunulmuştur.

Updated: 23 Nisan 2020 — 15:12

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.