Today Erkek EDT

Today Erkek Parfüm

Başlığı görünce eminim şaşırmış olmalısınız haklısınızda Today denince Avon tarafından üretilen o dünyaca ünlü kadın parfümü akla gelmektedir. Temsilcilerin yıllarca en çok sattığı ve hatta müşterilerinden teşekkür aldıkları o parfüm bundan böyle sadece hanımlara özel değil aynı şekilde erkekler içinde muhteşem koku deneyimi yaşatmak üzere Today Erkek EDT satışa sundu. Odunsu ve meyveli koku grubundan olan Today Erkek Parfüm ilk kullanımdan itibaren parfümler hakkında tüm bildiklerinizi unutturacak gibi görünüyor.

Today Erkek Parfüm

Sofistike bir koku ile hayatını yeni bir boyuta taşımak isteyen tüm erkekleri mutlaka ama mutlaka Today Erkek EDT’i denemeye davet ediyoruz. Lavanta kalbinin baş döndürücü etkisine ek olarak İtalya Bergamutu içeren kokunuz ayrıca kaşmir ve adaçayının ferahlatıcı ve gizemli havasını her an üzerinizde taşıma imkanı sunuyor.

Etkili ve Kalıcı Bir Deneyim

Today ve Tomorrow isimli iki parfümü ile kadınların gönlünde taht kuran marka şimdi erkekler içinde çok özel olacak gibi görünüyor. Kalitesine öylesine güveniyorki sadece parfüm’ün kalıcı ve çekicilik adına yeteceğini düşünerek devam ürünü kullanmnızı gerek duyulmamıştır.

Ürün Kodu: 24240

Updated: 23 Nisan 2020 — 18:24

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.