Scent Essence Parfüm Satışta

2015 Yılına büyük bir heyecan ve bir çok yenilikle giren Avon Parfüm çeşitlerine bir yenisini daha ekledi. Kadınları mutlu edecek bir marka hem kokusu hemde süper ekonomik fiyatı ile Scent Essence Bayan Parfüm’den bahsediyorum. 3 Farklı çeşidi ile tüm bayanlara göre seçenekler sunulmaktadır. Çiçeksi, meyveli ve ferahlatıcı kokulara sadece 13.95 TL ödeyerek sahip olabileceğinizi biliyormuydunuz? 30ml boyutunda yani çanta boyu olarak üretilen kokuları hep yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz. Hemen özellikleri tanıyalım ve seçiminize yardımcı olalım.

Scent Essence Perfume

Sparkly Citrus

Ferahlatıcı aromalara önem verenler için Scent Essence Sparkly Citrus EDT limon çiçeği ve bergamot kokuları ile her an yenileyici ve tazeleyici etkisine ek olarak sedir ağacının muhteşem kokusunu doyasıya içinize çekeceksiniz.

Romantic Bouquet

Kadınların asla vazgeçilmez parfüm aromaları arasında yer alan çiçeksi kokulara muhteşem bir buketle karşılık veren Scent Essence Romantic Bouquet EDT pembe frezya çiçeklerine ek olarak taze şakayık ile vetiner eşlik etmektedir.

Vibrant Fruity

Kadınların en az çiçek kokuları kadar vazgeçilmezi olan çiçeksi ve meyveli kokulara çok güzel bir örnek Scent Essence Vibrant Fruity EDT yeşil bitkiler ve kokusuna hayran kalacağınız şeftali çiçekleri ile dopdolu olan kokunuz size gün boyu sadelik ve duruluğu yaşatacaktır.

13,95 TL’den Başlayan Fiyatlar

İlk olarak Avon Ocak Kataloğu 2015 ile satışa çıkan Avon Scent Essence çeşitleri normal fiyatı 30 TL olup, ilk kampanyaya özel %60’a varan indirim yapılmış olup, sadece 13,95 TL’den alınabilir.

Storm Radcliffe Hediye Seti Fırsatı

2014 Yılının son kampanyası ile başlayan uygulama K14 kataloğu sayfa 170’te yer alab unutulmaz yılbaşı paketini alanlar K1’den diledikleri Scent Essence Parfüm’ü almaları halinde yılan derisi görünümlü cüzdan ve telefon kılıfına sadece 9,95 TL ödeyerek sahip olabiliyorlar. 60 TL değerindeki bu ürünü kaçıranlar çok üzülecektir.

Updated: 23 Nisan 2020 — 15:15

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.