Rare Gold EDP

Rare Gold Bayan Parfüm

Evet hanımlar şimdi parfüm konusunda tüm bildilerinizi unutun. Çünkü Rare Gold EDP kullanmadan gerçek anlamda çiçek kokularından oluşan etkili bir aromayı hissetmeniz imkansızdır. Rare markası ile dünya genelinde büyük başarılara imza atmış kokunun en çok tercih edilen çeşidi Rara Gold Bayan Parfüm gerçektende altın kadar değerli olduğunu ilk kullanımdan itibaren çevrenizdekilerin size dikkat kesilmesi ve kokunuzun markasını sorması ile anlayacaksınız.

Rare Gold Bayan Parfüm

Sadece bayanlar özel bir marka olan Rare Gold EDP ile sizlere doyumsuz tropikal çiçek kokularını her an yaşatmaktadır. Tutku ve görkemi bir arada yaşatan kokunuzu bir an bile yanınızdan ayıramayacaksınız. Yasemin ve Ylang Ylang bitkisi ile oldukça özgün bir koku olan Rare Gold EDP aynı zamanda Egzotik Sandak, Vadi Zambağı ilede yetinillmemiş olup misk ve amber ile etkisi ikiye çıkarılmıştır.

Avon Rare Gold EDP Devam Ürünleri

Parfümünüz tek başına öyle etkiliki üretici yanında devam ürünü kullanmanıza gerek olmadığını belirtmektedir. Bu kokuyu henüz deneme imkanınız olmadıysa emin olun çok şey kaçırıyorsunuz.

Updated: 23 Nisan 2020 — 18:25

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.