Perceive Bayan Parfüm

Hani ilk hissettiğiniz anda insanın başını döndüren ve düşünndüren kokular vardır ya işte onlardan birisi Avon Perceive Bayan EDP bayan diyorum çünkü aynı zamanda erkekler içinde çok özel bir marka Perceive hanımlar için tropikal çiçek kokularına önem verirken erkekler içinse odunsu ve turunçgil kokularına önem vermektedir. Perceive bayan parfüm canlandırıcı etkisi ile kokuyu her hissettiğinizde kendinize olan güveniniz artacaktır.

Perceive Bayan Parfüm

Avon Perceive Bayan EDP

Etkileyici ve duygusal hanımların özel kokusu Perceive bayan parfüm böylesine etkileyici ve baştan çıkarıcı olmasında en büyük etken üst notalarında gardenya, sarı frezya ve beyaz biberden oluşan muhteşem bir birliktelidir. Bununla sınırlı kalmayan Perceive Bayan EDP orta notalarında ise erik ve armut notaları sizi karşılamaktadır. Alt notalarına inildiğinde ise egzotik çiçeklere eşlik eden sıcak vanilya ve sandal ağacının büyüleyici kokusu ile karşılaşacaksınız. En özel bayan parfümlerinden birisi olan Perceive Bayan EDP mutlaka denemelisiniz.

Perceive Devam Ürünleri Şaşırtıcı

Geçtiğimiz kampanya bayanlar için farklı bir ürünü satışa sunan Perceive Soleil EDP adını verdiği kokusu ile bayanların hayallerini süslemeye devam ediyor. Erkekler içinde Perceive Erkek EDT olduğundan bahsettik ve dilerseniz birde kokunuzu en etkin ve günlerce kalıcı hale getirecek olan devam ürünlerine göz atalım.
Perceive Sprey Deodorant – Perceive Vücut Losyonu – Perceive Vücut Losyonu – Perceive Roll-on Deodorant

Satış Kodu: 13310 – Perceive Bayan Parfüm

Updated: 23 Nisan 2020 — 18:12

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.