Only imagine bayan parfüm 3000 Puan Kazandırıyor

Özellikle istanbulda yaşayanlar bugünlerde her yerde only imagine bayan parfüm reklamları görüyor, Tv, radyo, internet ve sokaklar, ulaşım araçları her yerde ilk defa kampanya 5 kataloğu ile satışa sunulan only imagine bayan parfüm yarı fiyatına ve bu kampanyaya özel roll-on deodorant hediyesi ile müşterileri memnun ederken avon club üyeleri içinde ekstra puan kazandırıyor.

Avon club üyeleri

Avon Club Üyelerine 3000 Puan

Sadece avon mayıs kataloğuna özel olan bu uygulama ile 15 adet only imagine bayan parfüm satan temsilcileri çekilişsiz kurasız anında 3000 puan kazanıyor. avon panorama puanlarından ayrı olan bu fırsat ile daha fazla hediye imkanı sizi bekliyor. Tanıtımı reklamlar ile desteklenen only imagine bayan edp satışları için 17 mayıs 2013 tarihine kadar büyük önem vermelisiniz.

Toplu Al Kazançlı Çık
Avon kampanya 5 panorama sayfalarını inceleyenler görmüştür. Only imagine temsilcilere özel 5’li paketler halinde satışı mevcut 5’li aldığınızda ayrıca bir parfüm ve deodorant hediye edilmektedir.

15 Tane satılırmı derseniz zor ama imkansız değildir. Kişiye göre değişen bir durum ama rakam biraz fazla 15 değilde 10 olsa belki inat eder şansımı denerdim. 🙂

İnat eden evet 15 tane satıp 3000 avon club puan alacam diyen arkadaşlara başarılar.

Updated: 23 Nisan 2020 — 19:10

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.