Full Speed EDT Seyahat Boyu

Her kampanya yenilikleri görmeye alıştığımız avon katalogları bu defa erkeker için muhteşem bir uygulama ile karşımıza çıkıyor. Bildiğiniz gibi Avon kadınlar kadar erkekler içinde çok özel parfümleri içermektedir. Onlardan biride Full Speed EDT 100 ml kocaman şişesi ile aylarca kullanım imkanı sunan parfümünüzü şimdi yanınızda taşıyabilmeniz için 30ml yani seyahat boyu şişesinde satılmaya başladı.

Full Speed EDT 30ml

Full Speed EDT Seyahat Boyu

Aromatik meyve kokuları ile heyecanlandırıcı ve ferahlatıcı aroması ile bulunan Full Speed EDT kullananlar asla vazgeçemiyor. İlk defa geçtiğimiz yıl bazı bayan parfümlerinde seyahat boyu uygulaması başlatan Avon ilk defa bir erkek parfümde bu uygulamaya yer veriyor. Bir çok yönden avantajlı olup, hem küçük oluşu her yere kolayca taşımanızı sağlarken hemde diğerine göre %70 daha ekonomik fiyatı ile ilk defa denemek isteyenler içinde idealdir.

Kokunun Tanımı
Hız tutkunu ve enerjisi ile büyüleyici erkekler için… Full Speed EDT’nin üst notalarında kullanılan limon aromasının parfüme heyecan katıyor. AROMATİK MEYVE KOKULARI. Turunçgil ve ardıç kokusu ile açılan parfümün orta notalarında beyaz kakule ve selvi ile serinletici yeşil bitki notaları birleşir. Parfüm, sandal ağacı, sedir ağacı ve ılık misk notalarıyla son bulur.

Full Speed EDT 30ml Sadece 10.90 TL

Avon Temmuz Kataloğu ile satışa başlayan Full Speed EDT seyahat boyu parfüm ilk kampanyasında süper bir fiyata sadece 10.90 TL’ye alma imkanı sunmaktadır. Bu fiyat sadece 25 Temmuz’a kadar geçerlidir. Bu tarihten sonrası fiyatlar her kampanya dönemi değişeceği için sipariş vermeden önce mutlaka kataloğa bakınız.

Updated: 23 Nisan 2020 — 15:35

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.