Far Away Gold Bayan Parfüm

Far Away Gold Bayan Parfüm

Dünyaca ünlü kozmetik markası Avon her kampanya yeni ürünleri sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Özellikle parfüm hayranları için her kampanya farklı bir ürün sizlerle buluşmaktadır. Avon kampanya 3 kataloğu ile satışa çıkan Far Away Gold EDP kadınlar için muhteşem bir koku olduğunu belirtmemiz gerekir. Far Away 20. yılına özel geliştirdiği bu koku avrupa ülkeleri ile birlikte ülkemizdede satışa sunulmuştur.

Oryantal ve Çiçeksi Kokular

Far Away Gold EDP altın şıklığındaki özel tasarım şişesi ile Oryantal ve Çiçeksi kokulardan oluşmaktadır. Her iki aromada kadınlar için vazgeçilmez kokular arasında yer almaktadır. Madagaskar vanilyası ve hint yasemini ile en görkemli uyumu ortaya çıkaran Moheli Ylangı daha önce hiç yaşamadığınız kokuyla sizi tanıştırıyor.

Far Away Ailesinin Yeni Üyesi

Sadece bayan parfüm alanında üretim yapan Far Away diğer çeşitlerinide sitemizden görebilirsiniz. Far Away Gold EDP Avon Mart Kataloğu 2014 ile satışa sunulacak olup ilk satışı onuruna %50 indirimli alma imkanınız olacaktır. Normal fiyatı 67 TL olan koku kampanyalı olarak 33.50 TL’ye alabilirsiniz.

Updated: 23 Nisan 2020 — 18:52

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.