Elite Gentleman Parfüm Tanıtımı Başladı

Avon babalar gününe özel satışa sunduğu kokusu elite gentleman reklam tanıtımlarına başlamıştır. Temsilciler için büyük önem taşıyan reklamlar satışlarınıza büyük oranda olumlu etki etmektedir. Avon’un yeni yüzü olan Engin Altan Düzyatan’ın tanıtımını gerçekleştirdiği tanıtımlarla Her yerde bu çok özel kokuyu göreceksiniz.

Avonda Bir İlk Radyo Reklamları

Son yıllarda Tv reklamlarına ağırlık veren Avon Türkiye yeni bir ilke imza atarak tarihinde ilk defa radyo reklamlarınada başlıyor. Engin Altan Düzyatan’ın sesi ile gerçekleşecek tanıtımlar aynı zamanda Teleizyon, internet ev açıkhava reklamları ile bilboard ve toplu ulaşım araçlarında müşterilerinizin ürünü tanıması amaçlanmaktadır.

Elite Gentleman Reklam

Avon Babalar Günü Hediyesi

Geçtiğimiz günlerde muhteşem bir anneler gününe özel ürünümüz olan Only imagine yapılan tanıtımlar ile temsilcilerimizin büyük bir satış başarısı gerçekleştirdiğini görerek bu başarının şimdide babalar gününe özel hediyelerle yapmasını bekliyor.

Özel olarak üretilen Elite gentleman EDT tüm centilmen erkekler ve babalar için çok özel bir koku olacağını düşünüyoruz. 17 Mayısta başlayacak olan avon haziran kataloğu ile genel anlamda satışa başlanacak olan bu ürünü hem yarı fiyatına hemde yanında saç ve vücut şampuanı hediyesi ile kolayca ve başarılı satışlar sizi bekliyor.

Reklam Filmi
Görsel basın için hazırlanan reklam filmi herkesten önce görmek ve izlemek için aşağıdaki videodan yararlanabilirsiniz. Tüm yerel ve ulusal kanallarda yayına başlayacaktır.

Updated: 23 Nisan 2020 — 19:07

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.