Celebre EDT

Celebre Bayan Parfüm

Özellikle genç kadınlar için üretilmiş bir koku Celebre EDT bayanların çiçeksi kokulara olan hayranlığını bir kez daha ortaya koyan parfümde en seçkin çiçek aromaları sizi her notada karşılıyor. Çiçeksi ve meyveli kokulardan oluşan Celebre Bayan Parfüm neşeli ve hayat dolu, yaşama sım sıkı sarılan fenimen kadınlar için özellikle tavsiye ediyoruz. Ekonomik fiyatı ilede favoriniz olacak bu kokuyu emin olun sizde bir an bile yanınızdan ayıramayacaksınız.

Celebre Bayan Parfüm

Özellikle beyaz çiçeklerin kalpleri okşayan dokusu ile tanışmak meyveli kokuların okyanuslardan getirdiği ferahlığı yaşamak ve bulunduğu ortamlarda masum kokusunu paylaşmak isteyen tüm kadınlar için mutlaka ama mutlaka öneriyoruz. Beyaz şeftali ve kış üzümünden eldi edilen kokuyu emin olun ilk kez yaşayacaksınız.

Avon Celebre EDT Devam Ürünleri

Güzel ve bakımlı kadınlar için tamamlayıcı etkisi ile gelen Celebre Bayan Parfüm aynı zamand devam ürünleri ilee kokunun etkisini iki kat artırırken ter kokusuna karşıda 24 saat koruyan etkili Celebre sprey ve roll-on deodorant yanısıra Celebre parfümlü vücut spreyi binlerce kadın gibi sizinde vazgeçilmezleriniz arasında yer alacaktır.

Updated: 23 Nisan 2020 — 18:51

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.