Tomorrow Erkek Parfüm

Yıllardır kadınların en gözde kokusu şimdi erkekler içinde çok özel olacağa benziyor. Çünkü Avon Tomorrow Erkek EDT satışa çıkıyor. Panoramada yer alan bilgiye göre Avon Mayıs Kataloğu 2014 ile sizlerle buşuşacak olan Tomorrow Erkek Parfüm muhteşem fırsatlarla süper ve kalıcı bir koku arayanlar için aynı zamanda özgün kokusunu ilk defa yaşayacaksınız.

Tomorrow Erkek EDT

Odunsu ve Turunçgil Kokuları

Emin olun daha önce hiç karşılaşmadığınız bir aroma olan meyan kökü şimdi parfüm ile buluştu, meyan kökünün baştan çıkarıcı etkisine ek olarak turunçgillerin ferahlatıcı etkisi bir araya getirildi.Bununlada yetinilmeyen kokuda ayrıca anason bitkisinin o muhteşem özlerine hayran kalacaksınız.

İlk Kampanyada %50 İndirimli
Avon Mayıs Kataloğu 2014 ile satışa çıkacak olan parfüm maalesef kapak resmini süsleyemedi, çünkü kapak resminde hanımlar içinde yeni bir parfüm satışa çıkıyor. Daha önce tanıma fırsatı bulduğumuz Avon Femme EDP ve Tomorrow Erkek EDT özellikle çiftlerin ilgisinden kaçmayayacaktır. Yaklaşan sıcak yaz aylarında özellike turunçgil kokularına önem vermelisiniz. Çünkü bunaltıcı ağır kokuların etkisini minimize edecektir.

Updated: 23 Nisan 2020 — 18:15

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.