Avon Temsilci Şifresi Nedir Nasıl Alınır

Günümüzde başarılı olmak için teknolojiyi iş hayatımızda da kullanmamız şarttır. Hızlı ve pratik olabilmek için AVON temsilciliğinde teknolojiyi kullanmanızı öneririm. Mesela avon.com.tr üzerinde bulunan temsilci paneli ve akıllı telefonlarda kullanabileceğiniz AVON Mobil ile işinizi İnternet ortamına taşıyabilirsiniz. Sipariş girişi, takibi, ödeme, iptal, iade, temsilci kaydı, yönetimi, katalog gönderimi ve daha fazlasını bu ortamlarda kolayca yapabilirsiniz. Tabii ki size sağlanan bu ortamlara girebilmek için temsilci numarası ve şifreye ihtiyacınız olacaktır. Bu konulara da bir göz atalım.

Avon Temsilci Şifresi hakkında bilgi vermeden önce şunu da belirtmekte fayda var. Eğer 6 kampanya sipariş vermediyseniz temsilciliğiniz düşmüştür ve var olan şifreniz geçerli değildir. Böyle bir durumda aşağıdaki başvuru formunu doldurarak yeniden temsilci olabilir kazanç ve hediye fırsatlarını tekrar yakalayabilirsiniz.

1 Step 1
Avon Temsilci Başvuru Formu
CinsiyetinizLütfen Seçiniz
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Avon Temsilci Şifresi nedir ?

Avon’un hızlı ve pratik olması için satış liderleri ve temsilcilerine sunduğu online araçları kullanabilmeniz için temsilci numarası ve şifresine ihtiyacınız vardır. Bilgisayar ya da akıllı telefonlarda sipariş vermek, siparişin durumunu takip etmek ve kredi kartı ile ödeme yapmak isteyenler için gerekmektedir.  Yani Avon temsilci paneline girdiğinizde size sağlanan her imkânı kolaylıkla kullanabilmek için Avon Temsilci şifresine ihtiyacınız vardır.

Avon Şifremi Unuttum

Avon Temsilci Şifresi Nasıl Alınır?

Öncelikle ilk anlatım bilgisayarlardan Avon temsilci şifresinin oluşturulması yönünde olacaktır. Yapılması gereken ilk işlem aşağıda yer alan bağlantıya tıklamaktır. http://www.avon.com.tr/REPSuite/registrationTerms.page bağlantıya tıklayıp açılan sayfada Site Yönetmeliği şeklinde sayfa karşılamaktadır.

Burada bilinmesi ve uyulması gereken kurallar yazmakta ve sizden bunu okuduğunuzu, anladığınızı onaylamanızı istemektedir. Sayfanın alt kısmında yer alan KABUL EDİYORUM butonuna tıklamanız gerekir.

Site yönetmeliğini onayladıktan sonra sistem sizi tanıyabilmek için kayıt esnasında kullandığınız doğum tarihi ve temsilci numaranızı girmeniz gerekir. Şuna dikkat etmelisiniz. Bazı insanlar kendi adları değil de eşi ya da annesinin adına kayıt olarak yapmaktadır. Sizde bu şekilde üyeliğiniz varsa doğum tarihi kısmına kayıt olunun kişinin bilgileri girilmelidir. Bizden istenen her iki bilgiyi de girdiğinizde sayfanın devamında 2 tane onaylamanız gereken kutucuk bulunmaktadır. *Site Yönetmeliği’ni okudum ve kabul ediyorum. Gizlilik & Güvenlik koşullarını okudum ve kabul ediyorum. Kutucuklarını işaretleyerek DEVAM butonuna tıklıyoruz. Sistem bizden istenen bilgileri aldı ve bizim bilgilerimize ulaştı, kayıt esnasında telefon yanı sıra E-posta adresinizi de belirttiyseniz şifre alımında alternatif olacaktır. Sistem size şifrenizi nasıl göndereyim şeklinde soracaktır. İster telefonunuza SMS isterseniz E-posta adresinize gönderilmesini seçebilirsiniz. Bu seçimi de yaptıktan sonra şifreniz 4-5 dakika içinde gelecektir. İsterseniz gelen şifreyi daha sonra sisteme girerek değiştirebilirsiniz. Şifre örneği aşağıdaki gibidir.

Şifre Değiştirme İşlemi

Şifre değiştirme işlemi sadece avon.com.tr üzerinden yapılmaktadır. Avon.com.tr sitesine girerek sağ üst kısımdan TEMSİLCİ GİRİŞİ ne tıklıyoruz. Temsilci numaranızı ve şifrenizi yazarak siteye giriyoruz. İşimi Yönet butonuna tıklıyoruz. Açılan sayfada sağ üstte bulunan MENÜ ye tıkladığınızda KULLANICI İŞLEMLERİ menüsünde ŞİFRE DEĞİŞTİR seçeneğini tıklayarak o bölüme giriyorsunuz. Avon Temsilci Şifrenizi kolayca aklınızda kalacak unutmayacağınız başka bir şifre ile değiştirebilirsiniz.

Çok fazla yaşanan sorunların başında şifrem var fakat giriş yapamıyorum hata alıyorum gelmektedir. Burada 2 farklı kullanıcı hatası yaşanmaktadır. Birincisi gelen şifrenin büyük bölümü rakamlardan oluşmasına karşın ilk başında büyük A harfi bulunmasıdır. Bazı arkadaşlar bu A harfini dikkate almadan rakamlarla başlamaktadır. Bir diğer hata ise yeni şifre oluşturmadan şifremi unuttum özelliğinin kullanılmasıdır. Özellikle mobil cihaz kullanan arkadaşlar bunu sıkça yapıyor. Giriş yapmak için şifremi unuttum tıklıyorlar. Tabii sistem de şifre gönderiyor ama giriş yapılamıyor. İlk olarak şifremi unuttum değil de yeni şifre şeklinde almanız gerekir. Yeni şifre alımı ile ilgili bilgi sayfanın orta kısımlarında yer almaktadır. Bir diğer sorun ise üst üste hatalı şifre girerek bloke olmasıdır. Bu durumda 0850 250 28 66 numaralı telefondan müşteri hizmetlerini arayıp blokenin kaldırılmasını istemeniz gerekmektedir.

Updated: 27 Nisan 2021 — 14:45

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.