Avon Temsilci Numarası (Unutmayın)

Yeni yıl yaklaşıyor, 2022’ye sayılı günler kaldı. Havalar soğuk ve yağmurlu. Bu durumdan en çok cildimiz ve saçlarımız etkileniyor. Soğuk havalara ve yağışlara karşı cildimizi nemlendiriciler ve cilt bakım ürünleri ile saçlarımızı da bakım ürünleri ve saç serumları ile korumalı ve güçlendirmeliyiz. Yumuşacık ve bakımlı cilt ve saçlara kavuşmak için Avon’da yüzlerce ürün çeşidi bulabilirsiniz. Avon’un mis kokulu rengarenk dünyasına hadi gelin adım atalım.

Dünyanın en büyük kozmetik markası olan Avon, Türkiye’de binlerce temsilci ile hizmet vermektedir. Avon’a temsilci başvurusu yaptıktan sonra onaylanan her arkadaşımıza birbirinden benzersiz temsilci numarası verilmektedir. Her temsilcinin vermiş olduğu telefon numarasına SMS ile gönderilen bu numara üyeliğiniz aktif olarak devam ettikçe çok önemli ve gerekli bir numaradır.

Üyelerin işlemlerini takip etmek ve işlerini kolaylaştırmak için kendilerine 8 haneli numara verilmektedir. Peki bu numara nasıl alınır?

Temsilci olmak için başvuru yaptığınızda sizi Satış Lideri arar. Bilgilerinizi teyit eder eksik bilgiler varsa tamamlar ve kaydınızı kapar. 10 dakika içerisinde size onay mesajı gelir. Bu mesajda yazdığı şekilde bitişik ve büyük harf ile KAYITEVET yazıp 3850’ye göndermeniz gerekmektedir.

Siz onay mesajını gönderdikten sonra Temsilci olmaya herhangi bir engel yok ise onay verilir. Onay verildiğinde size 2 saat içerisinde 8 haneli temsilci numaranız SMS ile gönderilir. Kısacası Avon’a başvuru yaptıktan bir kaç saat sonrasında temsilci olabilirsiniz.

Aşağıdaki temsilci başvuru formunu doldurarak ilk adımı atıp ekibimize katılabilirsiniz.

1 Step 1
Avon Temsilci Başvuru Formu
CinsiyetinizLütfen Seçiniz
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder
Avon Temsilci Numaramı Unuttum

Temsilci Numarası Nerede Kullanılır?

Avon Temsilciliğinize aktif olarak devam ettiğiniz sürece hemen hemen tüm işlemlerde temsilci numaranız gerekli olacaktır.

Şimdi nerede ve nasıl kullanacağımızı görelim. Öncelikle Temsilci şifremizi oluşturalım. Bunun için de Temsilci numarasına ihtiyacımız var.

Temsilci şifresinin oluşturulmasında ilk olarak kendinize özel şifre almakta kullanacağınız Temsilci numaranız ile sisteme girerken Temsilci no ve şifreniz gereklidir. Şifremizi oluşturmak için avon.com.tr den Temsilci girişi yapın. Temsilci numaranızı yazın ve şifre oluştur deyin. Sistem bizden doğum tarihini isteyecektir. Doğum tarihinizi gün/ay/yıl şeklinde girin. Şifreniz vermiş olduğunuz telefon numarasına SMS ile gönderilecektir. Şifrenizi aldığınızda artık Avon’un büyülü dünyasına adım atmak için hazırsınız.

Sisteme giriş yaparak istediğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz. Evinizden, ofisinizden ya da istediğiniz herhangi bir yerden kolayca alışveriş yapabilirsiniz.

Fatura Ödemelerinde

Ürünlerinizi aldıktan sonra seviyelerinize göre 10-30 gün sonra ödeme yapmanız gerekmektedir. Birçok ödeme yapma yöntemi bulunmaktadır. Hangi ödeme yöntemi ile yaparsanız yapın (Avon sitesi, PTT, ATM) Temsilci numaranıza ihtiyacınız olacaktır. Ayrıca müşteri hizmetlerini aradığınızda size yardımcı olabilmeleri için Temsilci numaranıza ihtiyacınız vardır.

Temsilci Numaramı Unuttum! Nasıl Öğrenebilirim?

İlk olarak daha önce sipariş verdiyseniz siparişiniz ile gelen faturada Temsilci numaranızı bulabilirsiniz. Veya e-postanıza e-fatura olarak gönderilir oradan bakabilirsiniz.

Eğer daha önce sipariş vermediyseniz sizi kayıt eden Satış Liderinize sorabilirsiniz. Satış Liderinize veya Bölge Satış sorumlusuna çekinmeden sorabilirsiniz. Çünkü Satış Liderleri ve Bölge Satış Sorumluları kendilerine bağlı üyelerin bilgilerine sistemden ulaşabilirler.

0850 250 28 66 Müşteri Hizmetleri

Henüz sipariş vermedin, Satış Liderinin ve Bölge Satış Sorumlusunun iletişim bilgileri sizde yok ise o zaman tek seçenek Müşteri Hizmetlerini aramaktır. 0850 250 28 66 nolu Müşteri Hizmetlerini aradığınızda sistem sizin kayıtlı numaranı tanıyacaktır ve Temsilci numaranızı istemeden görevli arkadaşa bağlayacaktır. Yeter ki siz Avon’a kayıt olurken verdiğiniz telefondan arayınız. Yetkili arkadaşlara Temsilci numaranızı öğrenmek istediğinizi söylediğinizde yardımcı olacaklardır. Müşteri Hizmetleri hafta içi 08:00 ile 20:00 arası çalışmaktadır.

Temsilci Numarası Hata Alımı

Numaranızdan eminsiniz fakat sisteme giriş esnasında hata alıyorsunuz. Bunun en önemli nedeni temsilciliğinizin pasif yada iptal edilmesidir. En son ne zaman sipariş verdiniz ona bakmanız gerekir. Yeni kayıt olup 3 ay yani 3 kampanya içinde sipariş vermediyseniz sistem sizi otomatik olarak pasif konuma atacaktır. Veya 1 kampanya sipariş verdiniz ama 6 kampanya vermediyseniz yine temsilciliğiniz düşecektir. Bu durumda tekrar başvuruda bulunmanız gerekir. Avon’da pasif konuma düşmedikten sonra Temsilci numaranızda bir problem yaşamazsınız. Temsilci numaranızın SMS ile gelmemesi mümkün değildir. Çünkü başvuru yaptıktan sonra telefonunuza mesaj geliyor ve siz o mesaja KAYITEVET yazarak 3850’ye gönderiyorsunuz. Yani Avon’un göndermiş olduğu mesajlar size geliyor. Böylelikle Temsilci numaranızın gelmeme gibi bir olasılığı kalmıyor.

Bence sizde bu renkli ve büyülü dünyaya en kısa zamanda adım atmalısınız.

Yeni bilgilendirme yazılarımızda görüşmek dileğiyle.

Sormak istediğiniz sorularınızı yorum kısmından sorabilirsiniz.

Updated: 31 Ekim 2021 — 03:05

35 Comments

Add a Comment
 1. Temsilci numaramı unuttum

  1. Tulin: 0850 250 28 66 nolu müşteri hizmetlerinden veya Satış Liderinizden öğrenebilirsiniz.

 2. Geçmişte bir fatura ödemesi yapmamıştım bu borcu nasıl örene bilirim ve nasıl ödeme yapabilirim

  1. İsmail Yılmaz: 0850 250 28 66 nolu müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.

 3. Merhabalar 5 yıldır aktif sipariş vermedim. Temsilci numaramı da hatırlamıyorum. Yeniden mi üye olmam gerekiyor acaba?

  1. Ferda: Evet, Ferda Hanım. 6 kampanya sipariş verilmediğinde temsilcilik iptal oluyor. Dilerseniz sayfamızda bulunan Avon Temsilci başvuru formunu doldurabilirsiniz.

 4. Temsilci numara unutum

  1. İnna: Avon temsilci numaranızı Satış liderinizden veya müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz 0850 250 28 66

 5. Şifremi unuttum nasıl tekrar kuracam

  1. Elif: Avon Temsilci Giriş sayfasına tıkladıktan sonra açılan pencereye temsilci numaranızı yazdıktan sonra altta bulunan şifremi unuttum butonuna basıyorsunuz ve gerekli bilgileri giriyorsunuz. Temsilci numaranızı da unuttuysanız Satış Liderinizden veya Müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

 6. Temsilci numaramı unuttum nasıl tekrar alabilirim

  1. Muhammet: Avon Temsilci numaranızı satış liderinizden veya müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz. Tekrar alınmaz.

 7. Temsilci numarasini ve şifresini unuttum nasıl alabilirim tekrar

  1. Naime: Satış liderinizden temsilci numaranızı öğrenebilirsiniz, şifrenizi de şifremi unuttum butonuna basarak alabilirsiniz. Satış liderinize ulaşamazsanız Avon müşteri hizmetlerinden de öğrenebilirsiniz. Avon müşteri hizmetleri 0850 250 28 66

 8. Ben temsilci numaramı biliyorum ama numaranın başında A harfi var o yüzden sistem geçersiz karakter kullanımı diyor ne yapmaliyim

  1. Zeynep: Şifreyi girerken büyük A harfini de girmelisiniz. Sistemde anlık sorun olmuş olabilir. Tekrar deneyiniz, aynı sorun ile karşılaşırsanız önce Satış Lideriniz ile görüşün eğer şifreniz bloke olduysa müşteri hizmetlerini arayıp blokenizin kaldırılmasını istemeniz gerekir. Şifre 3 kere yanlış girildiğinde bloke oluyor.

 9. MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARIYORUM FAKAT TEMSİLCİ NUMARAMI ULAŞAMADIM LİDERİM NUMARASIDA KAYITLI DEĞİL TELEFONUM BOZULDU

  1. Ayşe: Satış Liderinize ulaşamıyorsanız Avon Temsilci numaranızı ancak müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz. 0850 250 28 66 bu numarayı arayın telesekreteri 2 kez dinledikten sonra 0’ı tuşlayıp müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

 10. Kargomu geri çevirdim kargo borcumu nasıl oduyebilirim temcilci numaramı ve sifremi unuttum

  1. Songül: Satış liderinizden temsilci numaranızı öğrenebilirsiniz. Satış liderinizi de bilmiyorsanız, Avon müşteri hizmetlerini 0850 250 28 66 arayarak öğrenebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.