Avon Temsilci Hediyeleri

Evet, arkadaşlar Avon Temsilcileri doğrudan satış yöntemi olan katalog ile satış yaparak %15 ile %33 oranında kazanç elde etmektedirler. Bu kazançlarının yanı sıra her kampanyada yenilenen sürpriz hediyelerinde sahibi olabilmektedirler.

Bu sayfayı sürekli takip etmenizi öneririm. Çünkü her kampanyada hangi temsilci hediyeleri verildiğini güncel olarak öğrenebileceksiniz.

Sizde temsilci olup tüm bu muhteşem hediyelerin sahibi olmak isterseniz aşağıdaki formu doldurun. Gün içerisinde sizi arayalım ve aynı gün Avon temsilcisi olun. Kayıt ücreti bulunmamaktadır. Sipariş zorunluluğu yoktur. Sadece kendi ihtiyacınızı karşılamak ve hediye kazanmak için Temsilci olabilirsiniz.

Avon Temsilci Başvuru Formu
 • Cinsiyetiniz*lütfen Seçiniz
  Bayan
  Bay
  0
 • Adınız Soyadınız*
  1
 • Doğum Tarihi*Gün. Ay. Yıl
  2
 • Email*
  3
 • Telefon*GSM Numaranız
  4
 • Adres Bilgileri*İl İlçe Bilgisi Eklemeyi Unutmayın
  5
 • 6
Avon Temsilci Hediyeleri

5 Haziran – 3 Temmuz 2020 Kampanya 7 Temmuz kataloğunda Temsilcileri Hangi Hediyeler Bekliyor?

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum. Temsilci fiyatı ile hediye kazanma tutarını tutturursanız mutlaka siparişinize hediyenin üzerinde yazan rakam kadar 1, 3 veya 6 adet katalog eklemeniz gerekmektedir. Çoğu temsilci katalog eklemeyi unuttuğu için hediye hakkını kaybetmektedir. Biz Satış Liderleri olarak elimizden geldiğince hatırlatmaya çalışıyoruz. Fakat yine de sipariş esnasında unutulabilmektedir.

Evet, çekilişsiz kurasız aşağıdaki hediyeleri kazanabilmeniz için tek yapmanız gereken temsilci fiyatı ile hediye için gerekli tutarda siparişiniz olduğunda resimlerin üzerinde yazan adet kadar (1, 3 veya 6 adet) kataloğu siparişinize eklemenizdir. Katalog, içinde bulunduğunuz katalog da olabilir bir sonraki kampanya kataloğu da olabilir. Veya karışık olarak da satın alabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse; kampanya başında veya ortasındaysanız ve daha sipariş verebileceğinize inanıyorsanız bulunduğunuz kampanya kataloğuna ağırlık verin veya kampanya sonundaysanız bir sonraki kampanya kataloğu almanız sizin için daha iyi olacaktır.

Kampanya 7 İlk Kampanyanız İse Kazanacağınız Hediye Nedir?

Evet, Temsilci arkadaşlarım! Eğer kampanya 7 sizin ilk kampanyanız ise yukarıda görmüş olduğunuz parfüm olan Avon Viva La Vita EDP 30ml. parfüm hediyesini kazanabiliyorsunuz.

Bu muhteşem hediyeyi kazanmak için yapmanız gereken; temsilci fiyatı ile 135TL’lik sipariş vermek ve siparişinize 1 adet katalog eklemektir.

Bu hediye size Kampanya 8’de vereceğiniz ilk sipariş ile gelecektir. Bu parfümün değeri 73,99TL’dir. İster kendiniz kullanırsınız isterseniz satış yaparak ek kazanç elde edebilirsiniz.

Kampanya 7 İkinci Kampanyanız İse Kazanacağınız Hediye Nedir?

Bir önceki kampanya olan K6’da sipariş verdiniz ve içerisinde olduğumuz kampanya 7 sizin ikinci kampanyanız ise temsilci fiyatı ile 175TL’lik siparişiniz olduğunda siparişinize 1 adet katalog eklemeyi unutmayın. Katalog dahil fiyatı 175TL’dir. Bu şartları yerine getirdiğinizde Little Black Dress Kadın EDP 30ml. + Anew Ultimate Altın İçeren Soyulabilen Yüz Maskesi 75ml. hediyelerini kazanıyorsunuz. Bu hediyeler Kampanya 8’de vereceğiniz ilk sipariş ile gelecektir.

Kampanya 7 Üçüncü Kampanyanız İse Kazanacağınız Hediye Nedir?

K5’de ilk siparişinizi, K6’da ikinci siparişinizi verdiniz ve kampanya 7’de üçüncü siparişinizi verecekseniz yine temsilci fiyatı ile 1 katalog içeren 175TL siparişinize Far Away Kadın EDP 30ml. + Mark Big&Extreme Hacimli ve Uzun Gösteren Maskara hediyelerini kazanıyorsunuz. Diğer hediyeler gibi bir sonraki kampanyada vereceğiniz ilk sipariş ile hediyeleriniz sizde.

Tüm Avon Temsilcileri İçin Hediyeler

Avon Fırsat 1 Hediyesi

Temsilci fiyatı ile 300TL’lik sipariş verdiğinizde ve siparişinizde 3 adet katalog satın aldığınızda Perceive Sunshine EDP 500ml. parfüm sizin! Bu parfümün değeri 123TL’dir. Bu güzel parfümü kendinizde kullanabilirsiniz veya satarak kazancınızı arttırabilirsiniz.

Avon Fırsat 2 Hediyeleri

Temsilci fiyatı ile 600TL’lik sipariş verdiğinizde ve siparişinize 6 adet katalog eklediğinizde 263TL değerindeki hediyeler sizin olacaktır.

Bu hediyeler nelerdir inceleyelim;

Perceive Sunshine EDP 500ml. + Paşabahçe Non-Stick Borcam Tencere ve Borcam Fırın Kabı (Fırın ve mikrodalga kullanımına uygundur, ısıya dayanıklı cam yüzeye sahiptir)

Temsilci fiyatı olarak 600TL’lik siparişinle bu harika hediyeler senin olacaktır. Kampanya 8’de vereceğin ilk sipariş ile gelecektir. Paşabahçe Non-Stick Borcam Tencere ve Borcam Fırın Kabının piyasa değeri 140TL’dir.

veya Perceive Sunshine Parfüm + 100 Avonpara

Avon Fırsat 3 Hediyeleri

Yine temsilci fiyatı ile 1.000TL’lik siparişlerinizde ve siparişinize 6 adet katalog eklediğinizde Perceive Sunshine EDP 500ml. + Paşabahçe Non-Stick Borcam Tencere ve Borcam Fırın Kabı + Arzum El Blender (900 Watt, ısıya dayanıklı çift taraflı paslanmaz çelik el blenderi) olmak üzere toplamda 433TL değerinde ürünlere sahip oluyorsunuz. Arzum El Blender‘ın piyasa değeri 170TL’dir.

veya Perceive Sunshine Parfüm + 250 Avonpara

Avon Fırsat 4 Hediyeleri

Avon Fırsat hediyelerinin sonuncusu olan Fırsat 4 hediyelerini kazanmak için temsilci fiyatı ile 6 katalog içeren 1500TL’lik sipariş vermeniz gerekmektedir. Bu koşulları yerine getirdiğinizde Perceive Sunshine EDP 500ml. + Paşabahçe Non-Stick Borcam Tencere ve Borcam Fırın Kabı + Arzum El Blender + Lava Döküm Yuvarlak Tencere 22cm. (Sağlıklı ve lezzetli yemekler, dayanıklı ve yüksek kaliteli) olmak üzere toplam 792TL değerindeki bu muhteşem ürünleri kazanıyorsunuz. Bu hediyeler kampanya 8’de vereceğiniz ilk sipariş ile geliyor. Lava Döküm Yuvarlak Tencere 22cm. piyasa değeri 359TL’dir.

veya Perceive Sunshine Parfüm + 450 Avonpara

Duyuru: İçerisinde bulunduğumuz kampanya 7’de temsilci hediyelerini kazanmak için siparişe katalog ekleme şartı kaldırılmıştır. Sadece görsel üzerindeki cirolara ulaşmak yeterlidir.

Bu Kampanya AVONPARA Kazanabiliyorsunuz!

Geçtiğimiz kampanya olan Mart kataloğu farklı bir seçenek ile karşımıza geldi. Temsilci arkadaşlar sipariş girişi sayfalarına tıkladıklarında Hediye ve AVONPARA olmak üzere 2 seçenek ile karşı karşıya geldiler. İçerisinde bulunduğumuz Temmuz kataloğunda da durum aynı şekilde devam etmektedir.

Sipariş girişi yaparken Hediye’yi seçtiniz fakat fikrinizi değiştirip AvonPara’yı seçmek isterseniz temsilci numaranız ile Avon sayfanıza giriş yapıp Menü-Temsilci-AvonPara butonlarına tıklayarak altta bulunan linkten seçiminizi değiştirebilirsiniz.

AVONPARA‘yı seçerseniz yine Fırsat hediyelerindeki limitlere ulaşıp istenilen kadar katalog alıyorsunuz yani Fırsat hediyeleri koşullarını her zaman ki gibi yerine getiriyorsunuz fakat Fırsat 2-3-4 hediyeleri yerine www.avon.com.tr’de açılan Avon Güzellik Pazarı‘nda AvonParalarınızı harcayabiliyorsunuz. Temsilci sayfasında bulunan AVONPARA ekranından kazandığınız AVONPARA’ları görebileceksiniz.

Ne kadar AVONPARA kazanacaksınız?

Fırsat 2 koşullarını yerine getirenler 100, Fırsat 3 şartlarını yerine getirenler 100+150 ve son olarak Fırsat 4 koşullarını yerine getirenler ise 100+150+200 olmak üzere toplamda 450 AVONPARA kazanabileceksiniz. Ayrıca Fırsat 1 hediyesi olan Surrender Kadın EDT 50ml. parfümünü de kazanmış oluyorsunuz.

Avon Güzellik Pazarında Neler Var Kaç AvonPara?

Kütahya Porselen 33 Parça Kahvaltı Takımı – 475

Arzum Tostçu Tost Makinesi – 475

Taç Çift Kişilik Nevresim Takımı – 275

Madame Coco 16 Parça Yemek Seti ve 4’lü Kadeh Seti – 250

Hisar 18 Parça Yemek Çatal Kaşık Bıçak Seti – 230

Güral Porselen 11 Parça Kahvaltı Seti – 200

Güral Porselen 12 Parça Servis ve Pasta Seti – 200

Hisar 18 Parça Tatlı Çatal Kaşık Bıçak Seti – 180

Arzum Ütü – 175

English home 3lü Saklama Kabı – 100

Alena Saat – Nude – 90

English Home Kek Fanusu – 75

English Home 5 Parça Su Takımı – 75

Avon Segno EDP Erkek – 75ml – 65

TTAF Today Erkek EDT – 75ml – 65

Cem 24cm Tava – 50

Rare Flowers Night Orchid EDP – 50ml – 50

Alpha Erkek EDT – 75ml – 50

Cherish The Moment EDP – 50ml – 50

Avon Eve Truth EDP – 50ml – 50

Viva La Vita EDP – 50ml – 50

Avon Man EDT – 75ml – 50

Her Story EDP – 50ml – 50

Far Away EDP – 50ml – 50

Madame Coco Duvar Saati – 40

Mesmerize For Her EDT – 50ml – 40

Avon Secret Attitude Wonderland EDT – 50ml – 35

Avon Stamina Erkek EDT – 75ml – 35

Avon True Stik Bronzlaştırıcı & Glow – Deep Bronze – 35

Avon True Colour Luminous Allık – Peach – 6g – 35

Avon True Flawless Pata Krem Fondöten – Shell – 10gr – 35

Led Işıklı Taşınabilir Şarj Cihazı – 25

Planet Spa The Ayurveda Çok Amaçlı Bakım Yağı -150ml – 25

Avon Musk Vulcain EDC – 200ml – 25

Mark Big&Extreme Hacimli ve Uzun Gösteren Maskara – Blackest Black – 25

Avon True Colour Perfectly Matte Ruj – Truest Red – 25

Mark Epic Lip Ruj – Red Extreme – 25

Mark Prism Ruj – Defying Gravity -25

Avon True Lash Genius Maskara – 25

Mark Spectralash Maskara – Black – 9ml – 25

Planet Spa The Ayurveda Ritual Vücut Kremi – 200ml – 20

Avon Care Enriching Moisture Yoğurt ve Bal Özlü Vücut Losyonu – 400ml – 15

On Duty Max Protection Sıkıştırılmış Antiperspirant Deodoront – Kadın – 75 ml – 15

On Duty Max Protection Sıkıştırılmış Antiperspirant Deodoront – Erkek – 75 ml – 15

Kirpik Kıvırma Aleti – Siyah – 15

Avon Maxima Vücut Losyonu – 150ml – 15

Avon Eve Alluring Parfümlü Vücut Spreyi – 75ml – 15

Avon Care Sun+ Cooling Güneş Sonrası Spreyi – 150ml – 12

Senses Garden Of Eden Egzotik Meyveler ve Fesleğen Duş Jeli – 500ml – 12

Avon Banyo Köpüğü Kiraz Çiçeği – 500ml – 12

Avon True Colour Conditioning Göz Makyajı Temizleme Losyonu – 150ml – 8

Avon Care El Kremi Gliserin – 30ml – 7

Avon Senses Lagoon Sıvı El Sabunu – 250ml – 7

Bir önceki kampanyadan kazanmış olduğunuz Avonparalar ile hangi hediyeleri alabileceğinizi ve kaç Avonpara olduğunu en dikkat çekenleri sizlerle paylaştım. Temsilci numaranız ile giriş yapıp anasayfanızda bulunan “Avon Güzellik Pazarı”nı tıklayarak tüm hediyeleri görüntüleyip istediğinizi istediğiniz adet kadar alabilirsiniz.

Gördüğünüz üzere yaptığınız satış ciroları ile bir çok alternatif hediye seçeneği mevcut. Yukarıda paylaşmış olduğum hediye görselleri ilginizi çekmediyse sipariş girerken AvonPara’yı seçmenizi tavsiye ederim.

Bu muhteşem hediyeleri sizde çok rahat bir şekilde kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken en az 10 arkadaşınıza ve tanıdıklarınıza kataloğu gösterip en az 150TL-200TL arası sipariş almanız.

Her zevke uygun binlerce ürünün bulunduğu Avon kataloğunda tüm ürünleri çok uygun fiyata bulabilirsiniz.

Avon Temsilci Tavsiye Hediyeleri!

Evet, değerli arkadaşlar! Son olarak paylaşacağım hediye tavsiye üzerine olacak.

Temsilciler 1, 2 ve 3 kişi, arkadaşını tavsiye ettiğinde yukarıdaki hediyeleri kazanabilmektedir. Tavsiyede bulunurken tavsiye eden kişinin temsilci numarasının SL (Satış Lideri) veya BSS (Bölge Satış Sorumlusu)’ye mutlaka iletmesi gerekmektedir.

Tavsiye edilen 1. kişi sipariş verdiği ilk kampanyasında 1 katalog içeren temsilci fiyatı ile 135TL siparişe ulaşırsa tavsiye eden bir sonraki kampanya siparişiyle Viva La Vita EDP 30ml. kazanacaktır. 2. tavsiye için aynı şartları sağladığında tavsiye eden English Home 4’lü Banyo Seti kazanacaktır. 3. tavsiye için English Home Çift Taraflı Kilim kazanacaktır.

Program koşulunu sağlayan 4. ve sonrası tavsiyelerde kazanılan hediyeler başa döner.

Sadece 3 arkadaşınızı veya tanıdığınızı tavsiye ederek ve bu kişilerin 135TL lik sipariş verip 1 katalog almasını sağladığınızda bu muhteşem hediyeler sizin olacaktır. Bu fırsatı kaçırmayın! Avon bu kampanya da hediyelere boğuyor.

Hediyelerin Üzerinde Yazan Rakamlara Dikkat!

Bildiğiniz üzere katalog ve temsilci fiyatları farklıdır. Katalog da yazan rakamlar müşterileriniz için geçerli olan fiyatlardır. Siz temsilciler için ise fiyatlar çok daha indirimlidir. Bu hediyeler temsilci hediyeleri olduğundan dolayı sipariş tutarınız da temsilci fiyatları üzerinden hesaplanmaktadır. Yani katalogdaki fiyatları hesaplayarak sipariş vermek isterseniz fiyatlar oldukça düşeceğinden hediye limitlerine ulaşamayabilirsiniz. Bu yanılgıya düşmeyin.

Hediyelerin Limitine Tek Faturada mı Ulaşmam Gerek?

Hayır! Temsilci hediyelerini almaya hak kazanmak için üzerinde yazan rakamlara tek faturada ulaşmanız gerekmiyor. Kampanya başından sonuna kadar vereceğiniz tüm siparişler toplanır. 1, 3 veya 6 kataloğu da istediğiniz siparişinize ekleyebilirsiniz veya her siparişinize bir kaç katalog ekleyerek de tamamlayabilirsiniz.

Önemli: Aynı kampanya içerisinde 2. ve sonrası siparişlerinizde 50TL ve üzeri kargo ücreti 1TL’dir.

Tavsiye: Çevrenize satışınızı yaptınız ve ürünlerden kazandınız ama hediye limitine ulaşamadıysanız size tavsiyem uzakta olan elden teslim edemeyeceğiniz müşterilerinize sipariş verirken son aşamada geçici adres bölümünü tıklayarak ve kapıda nakit ödeme seçeneğini de seçerek ürünleri geliş fiyatına gönderebilirsiniz (fatura karşı tarafa gidecek) Kapıda nakit ödeme hizmet bedeli 2,50TL’dir. Müşteriniz bu hizmet bedelini ödemek istemezse kapıda ödemeyi seçmeyip normal 15 gün vadeli olarak yollayabilirsiniz. Müşteri PTT’den sizin temsilci numaranız ile ödeme yapabilir.

Değerli temsilci ve temsilci adayı arkadaşlarım Avon kaliteli markalardan (Arzum, Özdilek, Bernardo, Güral Porselen, Paşabahçe, Arçelik, Fakir vb.) hediyeler vermektedir. İnanın bu verilen hediyeler ile çeyiz düzülür. Her kampanya farklı hediyeler verilmektedir. Bunlara örnek olarak aklıma gelenleri sıralayayım. Yemek takımı, Kahvaltı takımı, bornoz seti, havlu seti, ütü, tencere seti, tava seti, elektrikli süpürge, nevresim takımı, mutfak robotu, tost makinesi, kahve makinesi, borcam seti, battaniye, pike ve daha bir çok aklıma gelmeyen hediyeler. Hepsi de kaliteli markalardan. Hem kazanmak hem de hediyelerin sahibi olmak sizin de hakkınız.

Temsilci Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirim?

Uzun yıllardır Avon ürünlerini satan Temsilciler bilirler, eskiden siparişiniz ile birlikte fiyat listesi de gelirdi ama artık bu liste gelmemektedir. Bunun yerine sadece temsilcilerin ve Satış Liderlerinin ulaşabileceği http://www.avon.com.tr/SLSuite/fiyat_listesi.page bu linke tıklayarak temsilci fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Yalnız kampanyanın başlamasından bir kaç gün sonra güncellenmektedir bu yüzden dikkat ediniz. Güncellenip güncellenmediğine ürün kodlarına ve sayfa numaralarına bakarak kontrol edebilirsiniz. Bu yöntemi çok tavsiye etmem hem ürünleri bulmak zor hem de katalogda koşullu hediyeler bulunmakta ve bunları bu listede hesaplamanız çok zor.

Evet, en sağlıklı ve en doğru temsilci fiyatlarını öğrenmek için size tavsiye edeceğim yöntem ürünleri sepete eklemeniz ve “sipariş gönder” butonu çıkana kadar “Devam” butonuna basarak ilerlemeniz yönündedir. Sipariş gönder butonuna basmadığınız takdirde siparişiniz gönderilmez ve bu aşamada hem katalog fiyatlarını hem temsilci fiyatlarını hem de kazançlarınızı görebilirsiniz. İsterseniz ürünleri silip başka ürünlere de bu şekilde bakabilirsiniz.

Hediyeler Ne Zaman Gelir?

Temsilci fiyatı ile hediye tutarına ulaştınız ve siparişinize hediye üzerinde yazan kadar 1, 3 veya 6 adet katalog eklediniz. Hediye almaya hak kazandınız. Bir sonraki kampanyada vereceğiniz ilk sipariş ile hediyeleriniz gelecektir. Bu siparişinizin herhangi bir limiti yoktur, 1 katalog bile alsanız olur fakat kargo ücretlerini de göz önünde bulundurarak siparişinizi vermenizi öneririm. Eğer bir sonraki kampanyada sipariş vermezseniz hediyeleri alma hakkını malesef kaybetmiş oluyorsunuz.

Kargo ücretleri: Temsilci fiyatı ile 135TL altında kalan siparişlerde 10TL kargo masrafı, 135TL – 300TL arası kargo ücreti, 1,75TL ve 300TL ve üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargodur.

Kampanya içerisinde 50TL ve üzeri 1,75TL kargo fırsatları çıkmaktadır. Bu fırsatları biz Satış Liderleri olarak siz temsilcilerimiz ile paylaşıyoruz. Siparişiniz az ise ve 10TL kargo ücreti ödemek istemiyorsanız 50TL ve üzeri kargo fırsatları günlerini takip etmenizi öneririm.

Ayrıca, katalogda yer almayan kampanya içerisinde çıkan fırsat paketlerinin çoğu da ücretsiz kargodur, Bu paketlerden beğendiğiniz olursa sipariş vermek isterseniz kendi siparişinizi de ekleyip tüm siparişinizi ücretsiz kargo ile satın alabilirsiniz.

Sormak istediğiniz soruları yorum kısmından sorabilirsiniz. En kısa sürede cevaplamaya çalışacağım.

Kampanya 6 hediyelerinde görüşmek dileğiyle…

Updated: 06 Haziran 2020 — 14:35

91 Comments

Add a Comment
 1. İsterim neden olmasın

  1. Zahide: Yukarıda bulunan Avon Başvuru Formunu doldurarak Temsilci olabilirsiniz. Sizde bu muhteşem hediyelerin sahibi olabilirsiniz.

 2. tavsiye edende130 tlsipaiş ve5 katalog gicekmi

  1. Asuman: Eylül kataloğu olan kampanya 10’da arkadaş tavsiye hediyelerinde tavsiye edilen kişinin 4 adet katalog ve 150TL sipariş girmesi gerekmektedir. Tavsiye edenin böyle bir sipariş girme zorunluluğu yoktur.

 3. Kayıt oldum diyelim birinci ay sipariş veremedim ikinci ay versem hangi ayin hediyesini alırım

  1. Guurbbt: Hangi kampanya sipariş verirseniz o kampanyanın hediyelerini alırsınız.

 4. Tavsiye eden tavsiye hediyesini bir sonraki sipariş faturasında görebiliyor mu?

  1. Özkan: Tavsiye edilen kişi şartları yerine getirdiyse, tavsiye eden hediyesini sipariş faturasında görebiliyor.

 5. 250 liralik siparis girdigimizde hem yni temsilci hediyesi 1.kisimindaki bayan parfum ve ruju hemde firsat 1 deki erkek parfum hediyesinin ikisini birden kazanabiliyor muyuz yoksa sadece biri mi?

  1. Kubra: İçerisinde bulunduğumuz Kampanya 12’de temsilci fiyatı ile 250TL lik sipariş verdiğinizde ve siparişinize 4 adet katalog eklediğinizde hem ilk 3 kampanya hoşgeldin hediyelerinden hem de fırsat hediyelerinden kazanabiliyorsunuz. Hediyeler bir sonraki kampanyada sipariş verdiğinizde gelecektir.

 6. 250 liralik bir siparis girdigimizde temsilci hediyeleri 1 .kisimdaki bayan parfum ve ruja hak kazanipta firsat 1 de yer alan erkek parfumunude kazanma sansimiz varmi 2 kampanyadanda yararlanabiliyormuyuz

 7. 250 liralik sipars girdgmzde yeni temsilci kampanyasindanki parfum ve ruju kazanip ayni zamanda firsat 1 de yer alan erkek parfumude kazanabiliyor muyuz 2 kampanyadan ayni anda yararlanabiliyor muyuz?

 8. 250 liralik siparis girdigimzde ilk ayimizda temsilci ozel hediyelerinden bayan parfumu ve ruju kazanirken ayni anda firsat 1 de yer alan erkek parfumunude kazanabiliyor muyuz 2 kamapanyadan birden yararlaniliyor mu acaba

 9. Ben bu ay yeni temsilci oldum ve sipariş verdim ilk sipariş paketi yazıyordu ama extradan katalog bile gelmemiş

  1. Hacer: Kataloğu koymayı unutmuş olabilirler. Müşteri hizmetlerini arayıp sorabilirsiniz.

 10. 4 katolokla falan yazmışsınız nasıl yani ? Katolog nasıl koyulacak

  1. Suna: Katalogları sipariş girişine tıkladığınızda altta kataloglar bulunuyor oradan ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.