Avon Temsilci Hediyeleri

Evet, arkadaşlar Avon Temsilcileri doğrudan satış yöntemi olan katalog ile satış yaparak %15 ile %33 oranında kazanç elde etmektedirler. Bu kazançlarının yanı sıra her kampanyada yenilenen sürpriz hediyelerinde sahibi olabilmektedirler.

Bu sayfayı sürekli takip etmenizi öneririm. Çünkü her kampanyada hangi temsilci hediyeleri verildiğini güncel olarak öğrenebileceksiniz.

Sizde temsilci olup tüm bu muhteşem hediyelerin sahibi olmak isterseniz aşağıdaki formu doldurun. Gün içerisinde sizi arayalım ve aynı gün Avon temsilcisi olun. Kayıt ücreti bulunmamaktadır. Sipariş zorunluluğu yoktur. Sadece kendi ihtiyacınızı karşılamak ve hediye kazanmak için Temsilci olabilirsiniz.

1 Step 1
Avon Temsilci Başvuru Formu
CinsiyetinizLütfen Seçiniz
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder
Avon Temsilci Hediyeleri

Avon Eylül kataloğunda Temsilcileri Hangi Hediyeler Bekliyor?

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum. Temsilci fiyatı ile hediye kazanma tutarını tutturursanız mutlaka siparişinize hediyenin üzerinde yazan rakam kadar 1, 2 veya 4 adet katalog eklemeniz gerekmektedir. Çoğu temsilci katalog eklemeyi unuttuğu için hediye hakkını kaybetmektedir. Biz Satış Liderleri olarak elimizden geldiğince hatırlatmaya çalışıyoruz fakat yine de sipariş esnasında unutulabilmektedir.

Evet, çekilişsiz kurasız aşağıdaki hediyeleri kazanabilmeniz için tek yapmanız gereken temsilci fiyatı ile hediye için gerekli tutarda siparişiniz olduğunda resimlerin üzerinde yazan adet kadar (1, 2 veya 4 adet) kataloğu siparişinize eklemenizdir. Katalog, içinde bulunduğunuz katalog da olabilir bir sonraki kampanya kataloğu da olabilir veya karışık olarak da satın alabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse; kampanya başında veya ortasındaysanız ve daha sipariş verebileceğinize inanıyorsanız bulunduğunuz kampanya kataloğuna ağırlık verin veya kampanya sonundaysanız bir sonraki kampanya kataloğu almanız sizin için daha iyi olacaktır.

Kampanya 9 İlk Kampanyanız İse Kazanacağınız Hediye Nedir?

Evet, Temsilci arkadaşlarım! Eğer kampanya 9 sizin ilk kampanyanız ise yukarıda görmüş olduğunuz parfüm olan Far Away Kadın EDP 30ml. parfüm hediyesini kazanabiliyorsunuz.

Bu muhteşem hediyeyi kazanmak için yapmanız gereken; temsilci fiyatı ile 150TL’lik sipariş vermek ve siparişinize 1 adet katalog eklemektir.

Bu hediye size Kampanya 10’da vereceğiniz ilk sipariş ile gelecektir. Bu parfümün değeri 77TL’dir. İster kendiniz kullanırsınız isterseniz satış yaparak ek kazanç elde edebilirsiniz.

Kampanya 9 İkinci Kampanyanız İse Kazanacağınız Hediye Nedir?

Bir önceki kampanya olan K8’de sipariş verdiniz ve içerisinde olduğumuz kampanya 9 sizin ikinci kampanyanız ise temsilci fiyatı ile 200TL’lik siparişiniz olduğunda siparişinize 1 adet katalog eklemeyi unutmayın. Katalog dahil fiyatı en az 200TL olmalıdır. Bu şartları yerine getirdiğinizde Perceive Kadın EDP 30ml. + Unlimited Kirpiklere Kalkık Görünüm Veren MaskaraBlackest Black hediyelerini kazanıyorsunuz. Bu hediyeler Kampanya 10’da vereceğiniz ilk sipariş ile gelecektir.

Kampanya 9 Üçüncü Kampanyanız İse Kazanacağınız Hediye Nedir?

K7’de ilk siparişinizi, K8’de ikinci siparişinizi verdiniz ve kampanya 9’da üçüncü siparişinizi verecekseniz yine temsilci fiyatı ile 1 katalog içeren 200TL siparişinize Avon Attraction Erkek EDT 30ml. + Anew Göz Çevresi Bakım Sistemi hediyelerini kazanıyorsunuz. Diğer hediyeler gibi bir sonraki kampanyada vereceğiniz ilk sipariş ile hediyeleriniz sizde!

Tüm Avon Temsilcileri İçin Hediyeler

Avon Fırsat 1 Hediyesi

Temsilci fiyatı ile 350TL’lik sipariş verdiğinizde ve siparişinizde 2 adet katalog satın aldığınızda Surrender Kadın EDT 50ml. parfüm sizin! Bu parfümün değeri 160TL’dir. Bu güzel parfümü kendinizde kullanabilirsiniz veya satarak kazancınızı arttırabilirsiniz.

Avon Fırsat 2 Hediyeleri

Temsilci fiyatı ile 700TL’lik sipariş verdiğinizde ve siparişinize 4 adet katalog eklediğinizde 330TL değerindeki hediyeler sizin olacaktır.

Bu hediyeler nelerdir inceleyelim;

Surrender Kadın EDT 50ml. + Kütahya Porselen 18 Parça Çay ve Kahve Takımı (6 adet kahve fincanı, 6 adet çay fincanı ve 6 adet fincan tabağı)

Temsilci fiyatı olarak 700TL’lik siparişinle bu harika hediyeler senin olacaktır. Kampanya 10’da vereceğin ilk sipariş ile gelecektir.Kütahya Porselen 18 Parça Çay ve Kahve Takımının piyasa değeri 170TL’dir.

veya Surrender Kadın EDT 50ml. + 125 Avonpara

Ocak 2021 itibariyle Fırsat 3 ve Fırsat 4 hediyeleri yerine farklı bir hediye seçeneği sunulmuştur.

Görselden de anlayacağınız üzere Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarının toplam satışınınız baz alınarak yukarıda görmüş olduğunuz hediyeleri kazanacaksınız! Detaylı bir şekilde inceleyelim.

Programdan tüm temsilcilerimiz faydalanabilir. Bu hediyeleri kazanabilmeniz için K7 Temmuz, K8 Ağustos ve K9 Eylül kampanyalarının her birinde ayrı ayrı sipariş verme koşulu bulunmaktadır. Yeni kayıt olan temsilciler kayıt oldukları kampanyadan itibaren Eylül sonuna kadar her kampanyada sipariş vermesi gerekir. Program toplamalı değildir yani sadece ulaşılan satış rakamının hediyesi kazanılabilir. Verdiğiniz siparişler net satış rakamı üzerinden hesaplanacaktır.

İlgili kampanyalarda sipariş verme koşulunu sağlayan ve 3 kampanya sonunda toplam 4500TL net satışa ulaşan temsilciler 399,99TL değerinde olan Arzum Çay Makinesi veya 450 Avonpara kazanacaktır.

3 kampanyada toplam 10.000TL net satış rakamına ulaşan temsilciler 999,99TL değerinde olan Karaca Hatır Plus 2in1 Filtre Kahve ve Türk Kahvesi Makinesi veya 1200 Avonpara kazanacaktır.

Son olarak 3 kampanya toplam 15.000TL net satış rakamına ulaşan temsilciler ise 2199TL değerinde Su Sebili veya 2899TL değerinde Dikey Şarjlı Süpürge yada 2850 Avonpara kazanacaktır.

Temsilciler hediye/avonpara seçimlerini Ekim kampanyasında açılacak olan hediye seçim ekranında yapabileceklerdir. Kazanılan hediye Eylül kampanyası iade/iptal süreci olan 40 günün ardından temsilcilere gönderilecektir.

Hediye yerine AvonPara Seçin Daha Fazla Hediye Seçeneğine Ulaşın

Geçtiğimiz yıl Mart kataloğu farklı bir seçenek ile karşımıza geldi. Temsilci arkadaşlar sipariş girişi sayfalarına tıkladıklarında Hediye ve AVONPARA olmak üzere 2 seçenek ile karşı karşıya geldiler. İçerisinde bulunduğumuz Haziran kataloğunda da durum aynı şekilde devam etmektedir.

Sipariş girişi yaparken Hediye’yi seçtiniz fakat fikrinizi değiştirip AvonPara’yı seçmek isterseniz temsilci numaranız ile Avon sayfanıza giriş yapıp Menü-Temsilci-AvonPara butonlarına tıklayarak altta bulunan linkten seçiminizi değiştirebilirsiniz.

AVONPARA‘yı seçerseniz yine Fırsat hediyelerindeki limitlere ulaşıp istenilen kadar katalog alıyorsunuz yani Fırsat hediyeleri koşullarını her zaman ki gibi yerine getiriyorsunuz fakat Fırsat 2 hediyeleri yerine www.avon.com.tr’de açılan Avon Plus Market‘de AvonParalarınızı harcayabiliyorsunuz. Temsilci sayfasında bulunan AvonPara ekranından kazandığınız AvonPara’ları görebileceksiniz.

Ne kadar AVONPARA kazanacaksınız?

Fırsat 2 koşullarını yerine getirenler yani 4 katalog alıp 700TL sipariş verenler 125 AvonPara kazanacaklar, ayrıca Fırsat 1 hediyesi olan Rare Amethyst Kadın EDP 50ml. parfümünü de kazanmış olacaklar.

Avon Plus Marketde Neler Var Kaç AvonPara?

Avon Plus Marketde Ev-Mutfak Gereçleri, Elektronik, Ev Tekstili, Moda-Aksesuar, Anne-Bebek, Kişisel Bakım, Vücut Bakımı, Cilt Bakımı, Makyaj, Parfüm ve Hediye Çekleri kategorilerinde kaliteli markalardan oluşan birçok ürün bulabilirsiniz. Avon Plus Marketde hangi ürünler kaç AvonPara bazılarını paylaşalım.

Avon Musk+ Fresh EDT – 75ml – 45

Far Away Infinity Vücut Losyonu – 150ml – 19

Viva La Vita Kadın EDP 50ml – 64

Black Suede Erkek EDT – 30ml – 38

Avon Mesmerize Mystique Erkek EDT – 100ml – 75

Avon Soft Musk Pırıltılı Vücut Pudrası – 40g – 19

Avon Surreal Island EDT – 75ml – 70

Rare Amethyst Vücut Losyonu -150ml – 13

Avon Wild Country Sprey Deodorant – 150ml – 23

Avon Attraction Sensation Kadın EDP – 50ml – 94

Individual Blue Deodorant Sprey Deodorant 150ml – 22

Summer White Sunset EDT – 50ml – 65

Full Speed Sprey Deodorant – 150ml – 22

Avon Eve Truth EDP – 30ml – 40

Incandessence Body Spreyi – 75ml – 22

Avon Attraction Erkek EDT 30ml – 40

TTA Today Erkek Saç ve Vücut Şampuanı – 250ml – 17

Attraction For Him Tıraş Sonrası Losyonu – 100ml – 36

Full Speed Max Turbo EDT – 30ml – 27

On Duty Women Powder Anti-Perspirant Roll On – 50ml – 12

Summer White Paradise EDT – 50ml – 39

On Duty Men Energy Anti-Perspirant Roll On – 50ml – 9

Far Away Vücut Losyonu – 150ml – 19

Full Speed Turbo Care Tıraş Jeli – 100ml – 22

Avon Cherish Roll-On Deodorant – 50ml – 12

Surrender Erkek EDT – 50ml – 79

Rare Pearls Parfümlü Vücut Losyonu – 150ml – 19

Far Away Glamour Antiperspirant Roll-On Deodorant – 50ml – 12

Avon Segno Success Sprey Deodorant – 150ml – 22

Avon Celebre Fresh EDT – 50ml – 38

Perceive Soul Kadın EDP – 50ml – 70

Rare Flowers Night Orchid EDP – 50ml – 64

Celebre Vücut Spreyi – 100ml – 23

Musk Vulcain EDC – 200ml – 17

Incandessence Enjoy Kadın EDP – 50ml – 70

Elite Gentleman In Black EDT – 75ml – 81

Full Speed Nitro Saç Ve Vücut Şampuanı – 250ml – 17

Scent Mix Velvet Amber EDT – 30ml – 25

Individual Blue Sunset Roll-On Anti-Perspirant Deodorant – 50ml – 12

Avon Segno Success EDP – 30ml – 27

Far Away Rebel & Diva EDP – 50ml – 70

Musk Freeze EDT – 47

Avon True Colour Luminous Allık – Warm Honey – 6g – 39

Glimmerstick Diamonds Açılıp Kapanabilen Göz Kalemi – Emerald Glow – 16

Mark Plump It Dudak Parlatıcı – Nude – 23

Avon Gel Shine Tırnak Cilası – Let It Go – 13

Mark Prism Ruj – Defying Gravity – 26

Avon Unlimited Kirpiklere Kalkık Görünüm Veren Maskara – Brown Black – 30

Color Trend Sıkıştırılmış Mat Pudra – Fair – 30

Power Stay Ruj – Long Haul Latte – 28

Ultra Volume Kirpikleri Uzatan Maskara – Siyah – 30

Mark Perfect Kaş Kalemi – Soft Brown – 28

Avon Care Avokado Özlü Yüz Maskesi – 90ml – 13

Micellar Temizleme Mendilleri – 24

Planet Spa Heavenly Hydration Zeytintyağı Özü İçeren Yüz Maskesi 75ml – 19

Cannabis Sativa Dudak Balmı – 12

Gül ve Shea Özlü El Kremi – 75ml – 9

Foot Works 3’ü 1 Arada Ayaklar Için Lavanta Özlü Yağ – 50ml – 20

Avon Care Derma Even-Tone Brightening Vücut Losyonu – 750ml – 33

Gül ve Shea Özlü Vücut Losyonu – 400ml – 20

Encanto Fascinating El Kremi – 30ml – 11

Encanto Fascinating Vücut Losyonu – 250ml – 21

NaturePro At Kestaneli ve Kırmızı Biberli Masaj Jeli – 250ml – 25

Senses Freshness Collection Sıvı Sabun/Deniz Tuzu & Yalos – 250ml – 11

Avon Wild Strawberry Dreams Banyo Köpüğü – 500ml – 15

Banyo Köpüğü Vanilyalı Cupcake Kokulu – 500ml – 15

Banyo Köpüğü Beyaz Zambak Kokulu – 500ml – 15

NaturePro At Kuyruğu Otlu Şampuan – 500ml – 23

NaturePro Sarımsak ve Kekikli Saç Güçlendirici Şampuan – 500ml – 23

Advance Techniques Saç Fırçası – 11

Alice Kapitone Çanta – 68

Katy Tote Çanta – 58

Linda Tote Çanta – Pudra – 68

3’lü Makyaj Çantası Seti – 53

Leopard Kozmetik Çantası – 23

Saklama Kabı – Mint Yeşili – 19

Lavender Bloom Oda Kokusu – 45

Nancy Cüzdanlı Çanta – 53

English Home 4’lü Peştemal Takımı – 125

English Home Tek Kişilik Nevresim Takımı – 125

Çift Kişilik Alez Takım – 125

Güral Porselen 11 Parça Kahvaltı Takımı – 200

English Home 5 Parça Su Takımı – 60

Baharatlık Seti – 70

English Home Emaye Kızartma Tenceresi – 150

3’lü Tava Setı – 100

6’lı Kahve Fıncanı Setı – 80

Tefal Kıyma Makinesi – 3390

Tefal Ekmek Yapma Makinesi – 6040

Tefal Titanium Ingenio Preference Büyük Set – 8910

Philips Erkek Bakım Seti – 960

Jbl Go2 Bluetooth Hoparlör – 1280

Bosch El Mikseri – 1510

Philips Kettle – 1520

Bosch Doğrayıcı – 1720

Rowenta Saç Kurutma Makinesi – 1880

Philips Filtre Kahve Makinesi – 2100

Rowenta Kablosuz Saç Düzleştirici – 2270

Karaca Powermıx Blender – 2380

Jbl T220TWS Kablosuz Kulakiçi Kulaklık – 2410

Philips Ütü – 3140

Karaca Hatır Plus 2 in 1 Kahve Makinesi – 3860

Philips PowerPro City Toz Torbasız Elektrikli Süpürge – 4320

Vestel Su Sebili – 4530

Samsung Galaxy Tab A T290 32GB Tablet – 5350

Tefal Essential Mutfak Şefi – 6530

Arçelik 651 Ankastre Ocak – 7.210

Arçelik 8314 Ocaklı Fırın – 7.850

Xiaomi Redmi Note 9 64Gb Dual – 12.770

VESTEL 55” 4K Ultra HD TV – 24.640

Vestel 9914 Kurutmalı Çamaşır Makinesi – 25.070

Mamajoo Dijital Mama Isıtıcı&Buhar Sterilizörü – 1380

Maxi-Cosi Oto Koltuğu – 7740

Maxi-Cosi Bebek Arabası – 9690

Profilo Alttan Donduruculu Buzdolabı – 23.650

Tefal Fresh & Go Blender – 2000

Tefal Multidelices Yoğurt&Tatlı Makinesi – 9100

Arcelik Inox Ankastre Set – 17.990

Philips Buhar Kazanlı Utü – 7320

Arcelik Set Üstü Fırın – 6640

Huawei Deepsea Blue Tablet – 5850

Karaca Konuşan Çay Makinesi – 3350

Philips Katı Meyve Sıkacagı – 4210

Baggaj Kırmızı Valiz – 2500

Karaca Funday Waffle Makinesi – 2290

Bir önceki kampanyadan kazanmış olduğunuz Avonparalar ile hangi hediyeleri alabileceğinizi ve kaç Avonpara olduğunu en dikkat çekenleri sizlerle paylaştım. Temsilci numaranız ve şifreniz ile giriş yapıp anasayfanızda bulunan “Avon Plus Market’i tıklayarak tüm hediyeleri görüntüleyip istediğinizi istediğiniz adet kadar alabilirsiniz.

Gördüğünüz üzere yaptığınız satış ciroları ile bir çok alternatif hediye seçeneği mevcut. Yukarıda paylaşmış olduğum hediye görselleri ilginizi çekmediyse sipariş girerken AvonPara’yı seçmenizi tavsiye ederim.

Bu muhteşem hediyeleri sizde çok rahat bir şekilde kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken en az 10 arkadaşınıza ve tanıdıklarınıza kataloğu gösterip ortalama 150TL-200TL arası sipariş almanız.

Her zevke uygun yüzlerce ürünün bulunduğu Avon kataloğunda tüm ürünleri çok uygun fiyata bulabilirsiniz.

Not: Kazanmış olduğunuz Avonparaları sonraki kampanya harcamak zorunda değilsiniz, biriktirip istediğiniz hediyeye ulaştığınızda harcayabilirsiniz.

Avon Temsilci Tavsiye Hediyeleri!

Evet, değerli arkadaşlar! Son olarak paylaşacağım hediye tavsiye üzerine olacak.

Temsilciler 1, 2 ve 3 kişi, arkadaşını tavsiye ettiğinde yukarıdaki hediyeleri kazanabilmektedir. Tavsiyede bulunurken tavsiye eden kişinin temsilci numarasının SL (Satış Lideri) veya BSS (Bölge Satış Sorumlusu)’ye mutlaka iletmesi gerekmektedir.

Tavsiye edilen 1. kişi sipariş verdiği ilk kampanyasında 1 katalog içeren temsilci fiyatı ile 150TL siparişe ulaşırsa tavsiye eden bir sonraki kampanya siparişiyle Far Away Kadın EDP 30ml. kazanacaktır. 2. tavsiye için aynı şartları sağladığında tavsiye eden English Home 4’lü Kulplu Çay Bardağı kazanacaktır. 3. tavsiye için English Home Koltuk Şalı 130x70cm. kazanılacaktır.

Program koşulunu sağlayan 4. ve sonrası tavsiyelerde kazanılan hediyeler başa döner.

Sadece 3 arkadaşınızı veya tanıdığınızı tavsiye ederek ve bu kişilerin 150TL lik sipariş verip 1 katalog almasını sağladığınızda bu muhteşem hediyeler sizin olacaktır. Bu fırsatı kaçırmayın! Avon bu kampanya da hediyelere boğuyor.

Hediyelerin Üzerinde Yazan Rakamlara Dikkat!

Bildiğiniz üzere katalog ve temsilci fiyatları farklıdır. Katalog da yazan rakamlar müşterileriniz için geçerli olan fiyatlardır. Siz temsilciler için ise fiyatlar çok daha indirimlidir. Bu hediyeler temsilci hediyeleri olduğundan dolayı sipariş tutarınız da temsilci fiyatları üzerinden hesaplanmaktadır. Yani katalogdaki fiyatları hesaplayarak sipariş vermek isterseniz fiyatlar oldukça düşeceğinden hediye limitlerine ulaşamayabilirsiniz. Bu yanılgıya düşmeyin.

Hediyelerin Limitine Tek Faturada mı Ulaşmam Gerek?

Hayır! Temsilci hediyelerini almaya hak kazanmak için üzerinde yazan rakamlara tek faturada ulaşmanız gerekmiyor. Kampanya başından sonuna kadar vereceğiniz tüm siparişler toplanır. 1, 2 veya 4 kataloğu da istediğiniz siparişinize ekleyebilirsiniz veya her siparişinize bir kaç katalog ekleyerek de tamamlayabilirsiniz.

Dikkat: Temmuz-Ağustos-Eylül hediyeleri olan 4500TL-10.000TL ve 15.000TL cirolara verilen hediyeler için bu aylarda vereceğiniz siparişlerin toplamı sayılacaktır.

Önemli: Aynı kampanya içerisinde 2. ve sonrası siparişlerinizde 85TL ve üzeri kargo ücreti 2,99TL’dir.

Tavsiye: Çevrenize satışınızı yaptınız ve ürünlerden kazandınız ama hediye limitine ulaşamadıysanız size tavsiyem uzakta olan elden teslim edemeyeceğiniz müşterilerinize sipariş verirken son aşamada geçici adres bölümünü tıklayarak ve kapıda nakit ödeme seçeneğini de seçerek ürünleri geliş fiyatına gönderebilirsiniz (fatura karşı tarafa gidecek) Kapıda nakit ödeme hizmet bedeli 2,50TL’dir. Müşteriniz bu hizmet bedelini ödemek istemezse kapıda ödemeyi seçmeyip normal 15 gün vadeli olarak yollayabilirsiniz. Müşteri PTT’den sizin temsilci numaranız ile ödeme yapabilir veya ödemesini havale ve kredi kartı ile alabilirsiniz.

Değerli temsilci ve temsilci adayı arkadaşlarım Avon kaliteli markalardan (Arzum, Özdilek, Bernardo, Güral Porselen, Paşabahçe, Arçelik, Fakir vb.) hediyeler vermektedir. İnanın bu verilen hediyeler ile çeyiz düzülür. Her kampanya farklı hediyeler verilmektedir. Bunlara örnek olarak aklıma gelenleri sıralayayım. Yemek takımı, Kahvaltı takımı, bornoz seti, havlu seti, ütü, tencere seti, tava seti, elektrikli süpürge, nevresim takımı, mutfak robotu, tost makinesi, kahve makinesi, borcam seti, battaniye, pike ve daha bir çok aklıma gelmeyen hediyeler. Hepsi de kaliteli markalardan. Hem kazanmak hem de hediyelerin sahibi olmak sizin de hakkınız!

Temsilci Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirim?

Uzun yıllardır Avon ürünlerini satan Temsilciler bilirler, eskiden siparişiniz ile birlikte fiyat listesi de gelirdi ama artık bu liste gelmemektedir. Bunun yerine sadece temsilcilerin ve Satış Liderlerinin ulaşabileceği http://www.avon.com.tr/SLSuite/fiyat_listesi.page bu linke tıklayarak temsilci fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Yalnız kampanyanın başlamasından bir kaç gün sonra güncellenmektedir bu yüzden dikkat ediniz. Güncellenip güncellenmediğine ürün kodlarına ve sayfa numaralarına bakarak kontrol edebilirsiniz. Bu yöntemi çok tavsiye etmem hem ürünleri bulmak zor hem de katalogda koşullu hediyeler bulunmakta ve bunları bu listede hesaplamanız çok zor.

Evet, en sağlıklı ve en doğru temsilci fiyatlarını öğrenmek için size tavsiye edeceğim yöntem ürünleri sepete eklemeniz ve “sipariş gönder” butonu çıkana kadar “Devam” butonuna basarak ilerlemeniz yönündedir. Sipariş gönder butonuna basmadığınız takdirde siparişiniz gönderilmez ve bu aşamada hem katalog fiyatlarını hem temsilci fiyatlarını hem de kazançlarınızı görebilirsiniz. İsterseniz ürünleri silip başka ürünlere de bu şekilde bakabilirsiniz.

Hediyeler Ne Zaman Gelir?

Temsilci fiyatı ile hediye tutarına ulaştınız ve siparişinize hediye üzerinde yazan kadar 1, 2 veya 4 adet katalog eklediniz. Hediye almaya hak kazandınız. Bir sonraki kampanyada vereceğiniz ilk sipariş ile hediyeleriniz gelecektir. Bu siparişinizin herhangi bir limiti yoktur, 1 katalog bile alsanız olur fakat kargo ücretlerini de göz önünde bulundurarak siparişinizi vermenizi öneririm. Eğer bir sonraki kampanyada sipariş vermezseniz hediyeleri alma hakkını malesef kaybetmiş oluyorsunuz.

Kargo ücretleri: Temsilci fiyatı ile 135TL altında kalan siparişlerde 11,99TL kargo masrafı, 135TL – 300TL arası kargo ücreti, 2,99TL ve 300TL ve üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargodur.

Kampanya içerisinde 85TL ve üzeri 2,99TL kargo fırsatları çıkmaktadır. Bu fırsatları biz Satış Liderleri olarak siz temsilcilerimiz ile paylaşıyoruz. Siparişiniz az ise ve 11,99TL kargo ücreti ödemek istemiyorsanız 85TL ve üzeri kargo fırsatları günlerini takip etmenizi öneririm.

Dikkat: Avon Eylül Kataloğu Kampanya 9 boyunca minumum sipariş tutarı 85TL olacaktır. 85TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti 2,99TL’dir. 300TL ve üzeri ücretsiz kargodur.

Ayrıca, katalogda yer almayan kampanya içerisinde çıkan fırsat paketlerinin çoğu da ücretsiz kargodur, bu paketlerden beğendiğiniz olursa sipariş vermek isterseniz kendi siparişinizi de ekleyip tüm siparişinizi ücretsiz kargo ile satın alabilirsiniz.

Sormak istediğiniz soruları yorum kısmından sorabilirsiniz. En kısa sürede cevaplamaya çalışacağım.

Kampanya 10 olan Ekim kataloğu hediyelerinde görüşmek dileğiyle…

Updated: 02 Eylül 2021 — 02:25

119 Comments

Add a Comment
 1. İsterim neden olmasın

  1. Zahide: Yukarıda bulunan Avon Başvuru Formunu doldurarak Temsilci olabilirsiniz. Sizde bu muhteşem hediyelerin sahibi olabilirsiniz.

 2. tavsiye edende130 tlsipaiş ve5 katalog gicekmi

  1. Asuman: Eylül kataloğu olan kampanya 10’da arkadaş tavsiye hediyelerinde tavsiye edilen kişinin 4 adet katalog ve 150TL sipariş girmesi gerekmektedir. Tavsiye edenin böyle bir sipariş girme zorunluluğu yoktur.

 3. Kayıt oldum diyelim birinci ay sipariş veremedim ikinci ay versem hangi ayin hediyesini alırım

  1. Guurbbt: Hangi kampanya sipariş verirseniz o kampanyanın hediyelerini alırsınız.

 4. Tavsiye eden tavsiye hediyesini bir sonraki sipariş faturasında görebiliyor mu?

  1. Özkan: Tavsiye edilen kişi şartları yerine getirdiyse, tavsiye eden hediyesini sipariş faturasında görebiliyor.

 5. 250 liralik siparis girdigimizde hem yni temsilci hediyesi 1.kisimindaki bayan parfum ve ruju hemde firsat 1 deki erkek parfum hediyesinin ikisini birden kazanabiliyor muyuz yoksa sadece biri mi?

  1. Kubra: İçerisinde bulunduğumuz Kampanya 12’de temsilci fiyatı ile 250TL lik sipariş verdiğinizde ve siparişinize 4 adet katalog eklediğinizde hem ilk 3 kampanya hoşgeldin hediyelerinden hem de fırsat hediyelerinden kazanabiliyorsunuz. Hediyeler bir sonraki kampanyada sipariş verdiğinizde gelecektir.

 6. 250 liralik bir siparis girdigimizde temsilci hediyeleri 1 .kisimdaki bayan parfum ve ruja hak kazanipta firsat 1 de yer alan erkek parfumunude kazanma sansimiz varmi 2 kampanyadanda yararlanabiliyormuyuz

 7. 250 liralik sipars girdgmzde yeni temsilci kampanyasindanki parfum ve ruju kazanip ayni zamanda firsat 1 de yer alan erkek parfumude kazanabiliyor muyuz 2 kampanyadan ayni anda yararlanabiliyor muyuz?

 8. 250 liralik siparis girdigimzde ilk ayimizda temsilci ozel hediyelerinden bayan parfumu ve ruju kazanirken ayni anda firsat 1 de yer alan erkek parfumunude kazanabiliyor muyuz 2 kamapanyadan birden yararlaniliyor mu acaba

 9. Ben bu ay yeni temsilci oldum ve sipariş verdim ilk sipariş paketi yazıyordu ama extradan katalog bile gelmemiş

  1. Hacer: Kataloğu koymayı unutmuş olabilirler. Müşteri hizmetlerini arayıp sorabilirsiniz.

 10. 4 katolokla falan yazmışsınız nasıl yani ? Katolog nasıl koyulacak

  1. Suna: Katalogları sipariş girişine tıkladığınızda altta kataloglar bulunuyor oradan ekleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.