Hediye Festivali Başladı (Bitti)

Avon 20. yılını siz değerli temsilcileri ile kutlamaya devam ediyor. Avon Kampanya 8-9 süresince geçerli olan Avon hediye festivali ile çekilişsiz kurasız herkes yüzlerce hediyelerden kazanma imkanı sunuluyor. Yapmanız gereken tek şey 100 TL ve üzeri satış yapmaktır. 100 TL ulaşan temsilcilerimizin kargoları ile birlikte hediye kartı göndeirilecektir. Gelen karttaki şifreyi kısa mesajla temsilci numaranız boşluk şifreniz kartta yer alan şifreyi 0532 752 33 22 nolu telefona gönderiyoruz.

Kazandığın Hediyeyi Anında Öğren

Yukardaki işlemi yaptığınızda kazandığınız hediye telefonunuza kısa mesajla iletiliyor ve bir sonraki siparişinizde kargo ile tarafınıza gönderiliyor.

En Fazla 3 Kez Katılabilirsiniz

2 kampanya döneminde geçerli olan avon hediye festivalinden her kampanya dönemi sadece 3 defa yararlanabilir. Yani ben bu ay 1000 TL sattım 10 defa yararlanırım diye düşünmeyin yanılırsınız. Limit 3 defa olup isterseniz 10 bin TL’lik satış yapın farketmez.

Tanıtım Videosu
Yukarda eklediğim videodan izleyin ve aklınıza takılan soruları aşağıdaki yorum formundan iletin yanıtlayalım. Tüm avon temsilcisi arkadaşlara şimdiden bol şanslar diliyorum.

Updated: 23 Nisan 2020 — 19:02

2 Comments

Add a Comment
  1. iki çekiliş hakkım vardı, sms ile şifrelerin ikisini bir gönderdim olurmu olmazmı teredütdeydim tekrar bir şifre yine gönderdim sms olarak ikinci kere aynı hediye
    yazıyordu iki şifreyle aynı hediyeyimi kazandım , beni aydınlatırmısınız teşekkürler.

    1. Nevin: Hediyeler rastgele kazanılmakta olup aynı kişiye aynı hediye tekrar tekrar çıkması normaldir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.