Avon Sipariş Ver

Değerli okuyucular bu yazımızda size harika bir haberimiz var!

Dünyada birçok ülkede katalog ile satışta 1 numara olan Avon; parfüm, kozmetik, kişisel bakım, tekstil gibi kategorileri bünyesinde bulunduran kataloglarında bu kategorilerdeki ürünleri çok uygun fiyata almanızı sağlamaktadır.

Hem kadınlar hem erkekler hemde çocuklar için birbirinden güzel ürünleri Avon kataloglarında bulabilirsiniz.

Kaliteli ürünleri uygun fiyata almak sizin de hakkınız!

Özellikle bu pandemi süresince evden çıkmadan online kataloğu inceleyerek bu kategorilerdeki tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Not: Bu sayfadan Temsilci ve Satış Lideri olmayan, müşteriler sadece sipariş verebilirler. Eğer temsilciyseniz Avon Temsilci Girişi’nden temsilci numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak siparişinizi vermelisiniz.

Avon Haziran Kataloğu İncele, Siparişini Ver

Güncel kataloğa ulaşmak için Avon Sipariş formundaki “Online Kataloğu İncele” görselini tıklayabilirsiniz. Her kampanya farklı ürünlerin fırsatlarından, indirimlerinden sizde yararlanabilirsiz.

1 Step 1
Avon Sipariş Formu

Temsilci Olmayan Avon Müşterileri Sipariş Verebilir

Ürün kodlarına ve güncel fiyatlara ulaşmak için aşağıda bulunan Online Kataloğu İncele görseline tıklayınız

Siparişleriniz Kapıda Ödemeli Olarak Gönderilecektir.

Kapıda ödeme hizmet bedeli 2,5TL'dir.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

İlk Siparişiniz Temsilci Fiyatından, Geliş Fiyatından

Avon kataloglarında bulunan fiyatlar müşteriler içindir. Temsilciler bu fiyatlardan %15-%25 oranında indirimli almaktadır. İlk siparişinizde sizde temsilci fiyatından yani ürünleri geliş fiyatından %15-%25 oranında daha indirimli olarak alabileceksiniz.

Tek yapmanız gereken Avon Sipariş formunu doldurmaktır. Kataloğu inceleyin, istediğiniz ürünlerin kodunu ve adedini, isim-soyisim, tel ve adres bilgilerinizi sipariş formuna yazın.

Siparişiniz fazla ise sipariş formunu bir kaç kere doldurup gönderebilirsiniz. Size tek kargo olarak gelecektir.

Whatsapp Hattımdan da Siparişinizi Verebilirsiniz

Siparişiniz çok ise ve sipariş formunu bir kaç kez doldurmak istemezseniz 0531 729 50 90 nolu Whatsapp hattıma yazarak da siparişinizi verebilirsiniz.

Not: Haftaiçi 11:00-18:00 arası müsait olduğumda dönüş yapabilirim. İşlerimin yoğunluğundan dolayı sadece yazarak cevap verebilirim aramalara dönüş yapılamamaktadır.

Ne Kadarlık Sipariş Vermeliyim?

Avon’da sipariş verirken herhangi bir limit yoktur. 2TL’lik bile sipariş verebilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken husus kargo ücretidir. Temsilci fiyatı ile 85TL altında kalan siparişlerde 11,99TL kargo ücreti çıkmaktadır. 85TL ve üzeri siparişlerinizde 2,99TL kargo ücreti olacaktır. 300TL ve üzeri siparişlerde ise kargo ücretsizdir.

Avon Siparişini Ver, Kapıda Ödeme Kolaylığı

Siparişinizi verdiniz, ödemeyi nasıl yapacaksınız? Ödemenizi kapıda nakit olarak ürünlerinizi teslim alırken yapabileceksiniz. Kapıda ödeme hizmet bedeli 2,5TL’dir.

Avon Siparişim Ne Zaman Gelir?

Siparişler hafta içi 15:30’a kadar faturalanmaktadır. Aksi bir durum olmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir. Kampanya başı veya kampanya sonu çok yoğun olduğundan kargoya verilmesi 1 gün gecikebilir. Haftasonu Avon çalışmamaktadır. PTT kargo 1-3 iş günü içerisinde teslim etmektedir. PTT’nin çoğu şubesi Cumartesi günü de dağıtıma çıkmaktadır.

Kargomu Teslim Almazsam Ne Olur?

Size ilk siparişinizi temsilci fiyatından göndererek hiçbir kâr elde etmiyoruz. Kargonuzu teslim almazsanız siparişiniz geri gidecektir ve 11,99TL kargo ücretini biz ödeyeceğiz. Hiçbir kâr elde etmediğimiz gibi kargoyu almadığınız takdirde 11,99TL zarar edeceğiz.

Bu yüzden sizden ricam ev adresi verecekseniz evde bulunduğunuz zaman içerisinde siparişinizi vermeniz veya evde kim kargoyu teslim alacaksa o kişinin ismini tarafımıza iletmenizdir. Veya çalışıyorsanız iş adresinizi verebilirsiniz.

Süper Teklif Ürünlerinde Ekstra İndirim Olmamaktadır

Her kampanya kataloglarında Süper Teklif ürünleri bulunmaktadır. Bu teklif ürünleri %60 – %70 oranında indirimli olarak satışa sunulmaktadır, bu yüzden temsilci fiyatında ekstra bir indirim uygulanmamaktadır. Yani temsilci de katalogda yazan fiyattan alabilmektedir.

Bu Süper Teklif ürünlerini alabilmek için katalogdan müşteri fiyatıyla yani katalog fiyatı ile 35TL’lik sipariş verilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde teklif ürünlerini katalogda yazan fiyata alabilirsiniz. Aksi takdirde sadece süper teklif ürünü siparişi verirseniz katalogda görmüş olduğunuz fiyattan çok yüksek bir fiyat ile karşılaşırsınız.

Katalogdan her 35TL’lik siparişinize 1 adet Süper Teklif ürünü ekleme şansınız bulunmaktadır. Örneğin; katalog fiyatı ile 210TL’lik siparişiniz olursa bu teklif ürünlerinden 3 adet siparişinize ekleme hakkınız olabilmektedir.

Temsilci Olarak Kendi Siparişinizi Verebilirsiniz

Avon Temsilcisi olup kendi siparişinizi verebilirsiniz, bir çok fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Şunu özellikle belirtmek isterim ki temsilci olduğunuzda satış yapma zorunluluğu yoktur. Sadece kendi ihtiyaçlarınızı indirimli olarak alabilmek için temsilci olabilirsiniz. Ayrıca kayıt ücreti de yoktur. Aşağıda bulunan Avon Temsilci Başvuru Formunu doldurarak aynı gün içerisinde temsilci olabilirsiniz.

1 Step 1
Avon Temsilci Başvuru Formu
CinsiyetinizLütfen Seçiniz
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Hediye Fırsatı

Bu fırsatlardan biri de verdiğiniz sipariş tutarına göre hediye kazanabilme fırsatıdır.

Kaliteli markalardan hediye kazanmak ister misiniz? Evet dediğinizi duyar gibiyim. Avon kataloğunu çevrenize gösterin, whatsapp kataloğu uzakta bulunan arkadaşlarınız ile paylaşın. Siz ekstra birşey yapmadan siparişler kendiliğinden gelecektir. Hem ürünlerden kazanç sağlayacaksınız hem de muhteşem hediyelerin sahibi olacaksınız.

Avon’da Temsilci olursanız ilk 3 kampanya inci hediyeleri ve her kampanya Fırsat hediyelerini kazanabilirsiniz. Satış Liderlerinizin paylaştığı hediye görsellerinde temsilci fiyatı ile ne kadarlık sipariş verilirse hangi hediye kazanılabileceği yazmaktadır.

Bu hediyeler Fakir, Arzum, Taç, Özdilek, Hisar, Güral Porselen, Karaca ve daha ismini sayamadığım birçok kaliteli markalardan olmaktadır. Hediyeleri ister siz kullanın ister çocuklarınıza çeyiz hazırlayın isterseniz de bir çok temsilcinin yaptığı gibi satarak ekstra para kazanma fırsatı yakalayın.

Avon hediyeleri hakkında detaylı bilgiye bu linkten ulaşabilirsiniz https://www.temsilcifirsatlari.com/avon-temsilci-hediyeleri

Fırsat Paketleri Sizinle Paylaşılacak

Temsilci olduğunuzda Avon’un sadece temsilcileri ile paylaştığı harika fırsat paketleri bulunmaktadır. Bu paketler size Satış Lideriniz tarafından iletilmektedir, çok uyguna geldiğinden ihtiyaçlarınızı çok daha indirimli alabilir satış da yaparsanız çok daha fazla kâr elde edebilirsiniz. Bu fırsat paketlerinde özellikle parfümleri çok uygun fiyata alabiliyorsunuz. Örneğin; temsilci fiyatı ile 60TL’ye gelen parfümü 30-40TL gibi fiyata alabilmeniz mümkün. Bu fırsat paketlerini tüm temsilciler satın alabiliyor illa satış yapmaları gerekmiyor. Satış yapmayı düşünen temsilci arkadaşların da bu paketleri çok iyi takip etmelerini öneririm, %100 kâr elde edilebiliyor.

Satış Lideri Olun, Kazancınıza Kazanç Katın

Temsilci olduktan sonra Satış Liderliğine başvuru yapıp kendinize ekip kurarak bu işi daha da ilerleterek başarı merdivenlerini hızla çıkabilirsiniz.

Avon Satış Lideri olduğunuzda Avon sizi 6 kampanya desteklemektedir. Bu destekleme HBP (Hızlı Başlangıç Pirimi) dediğimiz destek, 6 kampanya boyunca siz ekibinizi büyütene kadar kazancınıza önemli ölçüde katkı sağlamaktadır.

Satış Liderliğinde seviyeler bulunmaktadır. Her seviye çıkışınızda ve seviyenizi koruduğunuzda ekstra kazanç sağlamaktasınız.

Ayrıca her kampanya verilen hedefler doğrultusunda ek kazançlar ve hediyeler yine sizi bekliyor olacak.

Çevrem Yok! Müşteri ve Temsilci Nasıl Bulabilirim?

Çevrem yok diye üzülmeyin! Bu iş çevre ile bir yere kadar gider. Size müşteri ve temsilci nasıl bulabileceğinize dair bir kaç bilgiyi başlıklar halinde vereyim.

Blog Yazabilirsiniz

Benim yaptığım gibi blog yazabilirsiniz. Şu an bu satırları okuduğunuza göre blog sitemdesiniz. Bu sitede Avon’a dair bilgileri paylaşmaktayım ve temsilcilerimi bu şekilde bulmaktayım. Bu şekilde Türkiye’nin her yerine ulaşabilmekteyim.

Blog sitesi açmak için neye ihtiyacınız var? Öncelikle güzel bir domain yani alan adına ihityacınız var. Yukarıda linkte gördüğünüz gibi benim sitemin alan adı www.temsilcifirsatlari.com Ardından siteniz için hosting almanız gerekiyor. Domain ve hosting ücretleri yılda 1 kez ödenmektedir.

Sosyal Medyanın Gücünden Yararlanın

Hemen hemen hepimizin sosyal medya hesapları mevcut. Bu hesaplarınızda düzenli paylaşımlar yaparak müşteri ve temsilci bulabilirsiniz. Özellikle Instagram platformu bu iş için çok uygun, çoğu kişi buradan Avon ürünlerini satmakta ve kayıtlarını bu şekilde bulmaktadır.

Çevrenize Katalog Dağıtın

En etkili satışlardan biri de katalogdan satışdır. Elinizde fazla katalog bulundurun ve arkadaşlarınıza, tanıdıklarınıza verin. Kataloglar onlarda kaldığında müsait olduklarında inceleyecekler ve siparişlerini size ileteceklerdir.

Evet arkadaşlar, şimdilik size anlatacaklarım bu kadar. Size tavsiyem temsilci olup kendi siparişinizi vererek yukarıda yazmış olduğum tüm fırsatlardan yararlanmanız yönünde olacaktır. Temsilci olmak istemiyorum sipariş vermek istiyorum diyenler içinde yukarıda bulunan Avon Sipariş Formunu doldurarak ilk siparişlerini geliş fiyatına alma şansı veriyoruz.

Updated: 17 Haziran 2021 — 11:52

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.