Perceive Soleil EDP Satışa Başlandı

Kadın ve erkekler için önemli bir parfüm markası Perceive severek kullandığınız kalıcı ve hoş kokusu ile adından söz ettiren marka yeni bir bayan parfümü ile karşımıza çıkıyor. Perceive Soleil EDP adını verdiği yeni bayan parfümü ferahlık ve özgürlüğün tadını çıkarmak isteyen tüm hanımları bu kokuyu denemeye bekliyoruz.

Perceive Soleil Bayan Parfüm

Lüks bir parfüm olmasına karşın makul ve kampanyalı fiyatına hayran bırakan Perceive soleil EDP güneşi anımsatan sarı kutusunda kendine özgün tasarımına devam ediyor. Pembe biber ve turunçgil tomurcukları ile kalıcı ve ferahlığın bir arada sunuldu özel kokulardan birisidir.

İlk Kampanya %50 İndirimli

Avon temsilcilerinin en çok sattığı parfüm markalarından birisi olan Perceive markası yüksek kalite olması nedeniyle müşterilerinizden her zaman olumlu dönüş almanız muhtemeldir. Kokusu ve kalitesinden emin olan müşterilerinize Perceive Soleil Bayan Parfüm’ü denemelerini tavsiye ederek kolayca sipariş vermelerini sağlayabilirsiniz. Unutmadan bu arada ilk defa satışa sunulduğu Avon Nisan Kataloğu 2014 fırsatları ile %50 indirimli olarak sadece 32 TL’ye satın alabileceksiniz.

Perceive Soleil Bayan Parfüm
Updated: 23 Nisan 2020 — 18:18

4 Comments

Add a Comment
  1. ben 30 ml olanını kullandım harika idi o bundan da almayı düşünüyorum ama kokusu güzel deeğildir diye korkuyorum. kullanan varsa bana bilgi verebilir mi

  2. Tarif edemiyorum ama hoş bir kokusu var. Tabi herkesin beğebilceği bir kokumu bilemedim. Ama alıp deneyebilceğiniz türden. Pişman olmayabilirsiniz. Biraz beklediğinde koku daha da hoş bir hal alıyor.

  3. Neden bu perceive soleil surekli uretilmiyorr o kadarda hoş bir kokusu olmasina rağmen

    1. Yelda: Bazı ürünler bir kaç kampanya katalogda olmayabiliyor sonrasında tekrar satışa giriyorlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.