Our Story Parfüm Serisi Satışa Başlandı

Yaklaşan 14 şubat sevgililer gününde ne hediye alsam diye düşünmeye son, Türkiyenin bir numaralı kozmetik markası avondan bay ve bayanlar için muhteşem bir parfüm satışı çıkıyor. Avon Şubat Kataloğu 2014 ile satışa çıkacan olan Avon Our Story Parfüm serisi unutulmaz anların başlangıcı olacaktır.

Our Story For Her (Kadın)

Our Story Bayan Parfüm
Duygu yükle, romantik ve bir okadarda hassas bir kişiliğe sahipseniz Avon Our Story Bayan Parfüm size kremsi vanilya ile bergamut ve yasemin’in unutulmaz aromalarını sunmaktadır. Kokunuzla birlikte kullanabileceğiniz vücut losyonu ise cildinizi daha bakımlı hale getirmekle kalmayıp aynı zamanda parfümünüzün kalıcılığını artıracaktır.

Our Story For Him (Erkek)

Our Story Erkek Parfüm
Özellikle çiftler için tasarlanmış olan bu parfüm kadın ve erkek arasında muhteşem bir koku uyumu sağlayacaktır. Our Story erkek parfüm kendine güvenen modern erkeklerin kokusu olacağını düşünüyoruz. Erkekler için olmazsa olmazlar arasında yer alan odunsu ve ferahlatıcı aromalar yine Our Story erkek parfümdede aynen korunmuş durumdadır. Baştan çıkaran amber ve vetiner kokusuna ek mandalina’nın ferahlatıcı özelliği birlikte geliyor.

Avon Our Story Parfüm Satış

İlk Defa 24 Ocak 2014 tarihinde satışa çıkacak olan kokuyu denemek isteyenler unutmayın beğenmezsenizde sorun yok 40 gün içinde Avon iade hakkınızı özgürce kullanabilirsiniz.

Updated: 23 Nisan 2020 — 18:56

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.