Only Imagine Bayan Parfüm Geliyor

Dünyanın en büyük kozmetik markası temsilcilerine kazandırmaya devam ediyor. Her kampanya yeni ürünleri kataloğuna eklemeyi adet edinen Avon bayanlar için yeni bir parfüm daha sunuyor. Only Imagine EDP çiçeksi ve meyveli kokulardan oluşan çok özel ve kalıcı bir koku deneyimi yaşamak isteyen bayanlar için yeşil elma ve menekşe tomurcuğuna ek olarak misk kokusu içermektedir. Avon kampanya 5 kataloğu ile genel satışa sunulacak olan Only Imagine bayan parfüm TV reklamları ile satışı desteklenecektir.

only-imagine-bayan-parfum

5’li Paket Fırsatı

Ürün satışa çıkmadan denemek yada denetmek yada satmak isteyenler için Avon panorama sadece 1 adet ürün satışı gerçekleştirmektedir. Fakat bu ürüne özel kampanya ile 5’li paket fırsatı mevcuttur. 1 Adet parfüm ve Roll-on deodorant hediyeli bu fırsatı kaçırmayınız.

Numune İmkanlarından Yararlanın

Bir çok avon bayan parfüm gibi Only Imagine EDP numuneleri satışa sunulmuştur. Müşterilerinize mutlaka ücretsiz vererek satışlarınızı kolayca artırabilirsiniz.

Bu ürün hakkında temsilcilerin düşünce, öneri ve görüşlerini almak istediğimizi belirtir konuda yorum sayfasından lütfen sizde yeni çıkan bu ürün hakkında düşüncelerinizi tüm avon temsilcisi arkadaşlarımızla paylaşın.

Bireysel Sipariş İçin
Temsilci olmayan bireysel avon kullanıcıları ile aşağıdaki linkten bu çok özel parfüm’ü bir tıkla kapıda ödeme kolaylığı ile sahip olabilirler. Satın almak için aşağıdaki linke tıklayınız.
http://www.avonsiparis.gen.tr/only-imagine-edp

Updated: 23 Nisan 2020 — 19:12

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.