Avon Luck Bayan Parfüm (Saat Hediyeli)

Bu kampanya döneminin en gözde ürünü hiç şüphesiz Avon Luck Kadın EDP olacaktır. Satış duyurusu aylar öncesinden yapılan parfüm nihayet satışa sunulmuş olup, kalıcı ve özgün kokusunu tüm hanımlar deneme imkanı buldular. Çiçeksi, Meyveli ve Oryantal aromalardan oluşan yeni parfüm markanız size şans ve başarıyı bir arada getirecektir. Kadınlar ve erkekler için çok özel olacak bu markayı kesinlikle denemelisiniz.

Luck Bayan Parfüm

Avon Luck Kadın EDP

Beyaz çiçek buketleri ve gül yapraklarının harmanlanmış kadifemsi aromasını içeren kokunuz aynı zamanda nefis meyvelerin karşı konulmaz aroması ve ferahlığına karşı konulmaz turunçgil kokusu içermektedir. Tamamlayıcı etkisi ise hanımların asla hayır diyemeyeceği oryantal kokular ile olmaktadır. Karşı konulmaz ve cazibeli bir koku arayanlar için Avon Luck Bayan Parfüm kesinlikle kaçırılmaması gereken fırsatlarla geliyor.

Parfümlü Vücut Spreyi İle Kalıcılığı Artırın

Çok beğenilen kokunuzu daha kalıcı hale getirmek için bir sonraki katalogda Avon Luck Parfümlü Vücut Spreyi satışa sunulacak olup, şuan temsilcilerin denemesi için Panorama sayfalarından sipariş verilebilmektedir.

55 TL Değerinde Skeleton Detail Saat Hediye

İlk satış onuruna %50 indirimli satılan Avon Luck EDP bununlada yetinmeyerek sizler için çok özel bir moda ürünü olarak düşündüğümüz ve satış fiyatı 55 TL olan Skeleton Detail kol saati hediye edilmektedir.

Luck saat hediyesi

Lütfen dikkat kol saati hediyeli kampanya Avon Ekim Kataloğu 2014 için geçerli olup, diğer kampanyalarda hediye olup, olmaması ve indirim durumu Avon Türkiye’nin belirleyeceği kampanya koşullarına bağlıdır.

Updated: 23 Nisan 2020 — 15:27

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.