Avon Luck Erkek Parfüm

Satışa başlamasından kısa bir süre içinde büyük beğeni toplayan Avon’un yeni koku markası Luck Erkek EDT bu ayın en çok satanları arasında yer almaktadır. Odunsu ve tüm gün kalıcı bir koku isteyen erkekler için önerebileceğimiz Avon Luck Erkek EDT Odunsu ve Aromatik kokulardan oluşmaktadır. Cüretkar bir parfüm deneyimi yaşamak isteyenleri %50 indirim ve ilk kampanyada hediyeli satıştan yararlanmalarını tavsiye ediyoruz.

Luck Erkek EDT

Avon Luck Erkek EDT

Yukardada belirttiğim gibi Aromatik ve aynı zamanda erkeklerin vazgeçilmezi odunsu aromaları içeren konunuzda asla vazgeçemeyeceğiniz bileşimler arasında Mimoza, Sedir Ağacı, Hindistan Cevizi ve çekici baharat kokuları ile devam ederken diğer bir kademesi ise çekici ve ferahlatıcı aromatik kokular oluşturmaktadır. Onlar arasında ise Mandalinanın heyecan verici etkisi ve aromatik lavanta kokusu geçmişe gideceğiniz bir ortam sizi bekliyor.

Luck Sprey Deodorant Almayı Unutmayın

Zaten kalıcı olan kokunuzu daha etkili hale getirmek isterseniz parfüm yanında erkekler için Luck Sprey Deodorant imkanından yararlanabilirsiniz. Ter kokusunu önlerken aynı zamanda parfümünüzü daha kalıcı hale getirir.

Standart Classic Saat HEDİYE

Avon Luck Erkek PArfüm’ün satışa sunulması onuruna ilk kampanyada %50 indirim ve aynı zamanda yanında şık ve çekici kol saati hediye edilmektedir. Gümüş rengi kasa ve siyah kadranları ile dikkat çeken Standart Classic Saat aynı zamanda timsah derisi görünümlüdür. Quartz donanımlı kalitesi ile tam 55 TL değerinde olup, Avon Ekim Kataloğu 2014 süresince Avon Luck Erkek EDT alanlara hediye edilmektedir.

Avon Standart Classic Saat

Lütfen dikkat saat kampanyası sadece Avon Ekim Kataloğu 2014 için geçerli olup, sonrasında Avon tarafından farklı fiyat ve hediye durumu belirlenmektedir. Kendiniz yada sevdikleriniz için çok özel bir hediye olacaktır.

Updated: 23 Nisan 2020 — 15:25

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.