Avon Instinct Parfüm Satışta

Türkiyenin en gelişmiş parfüm markası olan Avon 2014 yılına adım adım hazırlanırken, muhteşem ürünlerle satışa devam ediyor. İşte onlardan birisi  olan ve ilk defa kampanya 11 kataloğu ile satışa sunulacak olan Avon Instinct parfüm çeşitleridir. Bu arada ilk satışa sunulması onuruna sadece parfüm değil yanında severek kullanacağınız, şık ve kaliteli kol saati hediye edilmektedir.

Avon Instinct

Siz ve Sevdikleriniz İçin Avon Instinct

Megan Fox ve eşinin tanıttığı yeni parüm serisi Avon Instinct bayan parfüm ve Avon Instinct Erkek Parfüm odunsu , meyveli ve tropikal çiçek özelerinden elde edilmektedir. Sizler için büyüleyici bir koku deneyimi yaşatacak olan Instinct hem siz hem sevdikleriniz için set halinde alma imkanına sahip olacaksınız.

Kol Saati Hediyeli

20 Eylül’de başlayacak olan Avon kampanya 11 kataloğu ile sevenlerine merhaba diyecek olan Avon Instinct parfüm çeşitleri sizler için Avon’un en beğenilen kol saati hediyeleri ile geliyor. Unutmadan saat hediyeli sipariş için acele etmelisiniz. Son gün 11 ekim olup, sonraki kampanyalarda normal fiyat ve saat hediyesiz satışa devam edecettir.

Updated: 23 Nisan 2020 — 19:01

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.