Instinct Parfüm Al Kargo Ücreti Ödeme

Avon Instinct

Türkiyenin bir numaralı kozmetik markası kullanıcısı ve temsilcilerini desteklemeye devam ediyor. Avon ekim kataloğu ile satışa sunulan yeni kokumuz olan Avon Instinct parfüm serisini daha çok satmanız için kargo ücreti kolaylığı sağladı. 11 Ekim 2013’e kadar geçerli uygulama ile 1 adet Instinct bayan parfüm yada 1 adet Instinct erkek parfüm aldığınız kargo ücreti ödemeyeceksiniz.

85 TL Limiti Yok

Sadece avon kampanya 11 kataloğunda ve 11 ekim 2013 tarihine kadar geçerli bu uygulama ile 85 TL sipariş toplama zorunluğunuz kalmıyor. Avo Instinct parfümlerden birisini aldığınızda otomatik olarak ücretsiz kargo ücretiden yararlanacaksınız.

Kargo Ücreti Nedir

Avon temsilcileri siparişlerinde belirli bir limitte vermeleri gerekir. Özellikle sonbahar ve kış mevsiminde bu ücret temsilci fiyatı ile 85 TL (Katalog fiyatı ise 110-120 TL)’lik sipariş vermediklerinde 8.5 TL kargo ücreti ödemek zorunda kalırlar. O nedenler belirtilen sipariş oranına ulaşmak için siparişler bazen teslimi gecikmektedir. Bu kampanyada öyle bir sorun yok sizde dünyanın severek kullandığı bu parfüm’ü ücretsiz kargo imkanı ile bol bol satacaksınız.

Updated: 23 Nisan 2020 — 18:58

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.