Yeni Parfüm Elite Gentleman

Dünyanın bir numaralı kozmetik markası jest yapmaya devam ediyor. 12 mayıs anneler gününe özel satışa sunduğu only imagine bayan parfümden sonra şimdide yaklaşan babalar gününe özel bir kokuyu satışa sunmaya hazırlanıyor. Panorama sayfalarında tanıtım ve temsilciler için satışı başlayan Elite gentleman erkek parfüm kampanya 6 kataloğunde sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor.

Engin Altan Düzyatan Tanıtıyor

Centilmen erkeklere hitap eden Elite gentleman odunsu aromalardan oluşan muhteşem kokusu tüm erkekler için çok özel olacağını düşünüyoruz. Siz değerli temsilciler’e tavsiyem bu ürün için adapte olmanız gerektiğidir. İlk satışa sunulması onuruna yanında hediyesi ve yarı fiyat avantajları ile daha fazla kazanç sağlamak sizin elinizdedir.

Avon Elite GentlemanDT

6 Al 5 Öde Kampanyası

Avon kampanya 6 kataloğunda elite gentleman edt çeşitlerini toptan paket halinde alanlar ayrıca kazançlı çıkıyor. Nasılmı? 5li paketlerden aldığınızda 6. parfüm ve hediyesi size hediye yani ücretsiz gelmiş oluyor.

Saç ve Vücut Şampuanı Hediye
Herkesin yakından bildiği bir gerçek parfüm’ün etkin ve kalıcı olması için mutlaka devam ürünleri ile desteklenmesi gerektiğidir. Bu kapsamda Elite gentleman saç ve vücut şampuanı ilk satışa çıkışına özel hediye edilmektedir.

Elite Gentleman Yarı Fiyatına
Sadece hediye ile sınırlı kalmayan kokunuz aynı zamanda %50 indirimle almak isteyenler için kaçırılmayacak fırsat kapısını sonuna kadar aralamaya devam ediyor.

Elite Gentleman Rekklamları
Avon kozmetik son yıllarda temsilcilerin daha fazla kazanması ve satışlarını artırması yönünde yaptığı çalışmalardan birisi daha fazla reklam bütçesi ayırarak böylesine özel ürünleri televizyon, radyo, internet ve halka açık ortamlarda tanıtım yaparak sizlere kolayca satma imkanı hazırlıyor. Aşağıdaki videoda Engin altan düzyatan tarafından hazırlanan reklam filmi yer almaktadır.

Şimdiden tüm temsilci arkadaşlara başarılar ve hayırlı bir kampanya dönemi diliyoruz. Konu hakkında sormak istediğiniz soru, öneri ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum formundan iletiniz.

Updated: 23 Nisan 2020 — 19:09

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.