Avon Aspire EDT Satışı Başladı

Avon Aspire Bayan Parfüm

Kadınlar için bir asır boyunca hizmet veren avon yeniliklere ara vermeden devam ediyor. 2014 yılına sayılı günler kala yeni bir koku ile hanımlara müjdeyi verdi. Aspire EDT kendine özgün kokusu ve şişe tasarımı ile ilk bakışta çekicilik ve özgüven sunmaktadır. Aspire parfümlü vücut spreyi ve el ve vücut losyonu şeklinde devam ürünleride bulunan yeni kokunuz çok iddialı görünüyor. Siz değerli avon kullanıcıları ve temsilcilerinden ricamız yeni ürün hakkında görüş ve önerilerini aşağıdaki yorum formundan paylaşmalıdır.

Aspire Bayan Parfüm

Ağırlıklı olarak çiçeksi kokulardan oluşan avon bayan parfüm serisinde bir farklılık ortaya koyan aspire edt birden fazla aromayı tek kokuda sunuyor. Ana maddesi yasemin olan Aspire EDT orta ve alt notalarda ise portakal çiçeğinin ferahlatıcı etkisi ve erkekler için vazgeçilmez olan odunsu kokulardan bir tutam bulacaksınız.

Avon Aspire EDT Sipariş

Bu kokuyu nasıl alarım diyenler için Türkiye genelinde binlerce avon temsilcisinden yararlanabilir yada aşağıda vereceğim web sitelerinden online olarak satın alabilirsiniz.

http://www.avonparfum.net/aspire-edthttp://www.avonsiparis.gen.tr/aspire-bayan-parfum

Kimden, nerden alırsanız alın 30 gün içinde açsanızda, kullansanızda koşulsuz iade imkanından yararlanın. İtiraz eden temsilci olursa avon müşteri hizmetlerine bildirmeniz yeterli olacaktır. Bu yeni kokunun avon ve siz değerli kadınlara hayırlı olmasını temenni ederim.

Updated: 23 Nisan 2020 — 18:57

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.