Elektriklenen Saçlar İçin Çözüm Avon’da

Ciddi bir sorun olmasada insanlar arasında estetik yönden kötü bir görünüm ortaya koyan saçta elektriklenme sorunu kadın erkek farketmeksizin görülmekte olup çözümüde aynı şekilde kolaydır. Saç telinde durgun elektrik sonucu ortaya çıkan bu durum saçların taranmasını zorlaştırırken aynı zamanda kırılarak dökülmelere neden olmaktadır. Basit şekilde önlem alabileceğiniz saçta elektriklenme için Avon 3 farklı ürün çeşidini sizlerin kullanımına sundu. Avon Advance Techniques tarafından üretilen şampuan, saç kremi ve serum ile artık elektriklenen saçlar hiç bir şekilde sorun olmayacaktır.

Elektriklenen Saçlar İçin Şampuan

Kolay şekil almayan saçlar için özel üretiken şampuan hidrolize edilmiş olup, silikon ve ipek içermektedir. Normal satış fiyatı 7,40 TL olup kampanyalı olarak 4,20 TL satılmaktadır.

Elektriklenen Saçlar İçin Saç Kremi

Şampuan sonrası kullanımı uygun olan saç kremi hidrolize edilmiş ipek ve bakım yapan bilimsel maddeler içermektedir. Normal fiyatı 8,40 TL olan bu ürünede kampanya kapsamında 4,70 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Elektriklenen Saçlara Özel Serum

Saçta elektriklenme sonucu ortaya çıkan kırılmaları önlemek için Advance Techniques serum en ideal ürünlerden birisidir. Saç kabarıklığı ve kırılarak dökülmeleri önlediği gibi aynı zamanda ipeksi ve yumuşak saçlara kavuşmanızı sağlayacaktır. Normal fiyatı 15,90 TL olan bu ürünede kampanya kapsamında 8,90 TL ödeyerek kolayca sahip olabilirsiniz. Sizdeki bu değişimi sevdikleriniz anında farkedecektir.

Elektriklenen Saçlar

Avon saç bakım ürünleri ve diğer kozmetik ürünleri almak için online satış imkanı sunan Avon Sipariş sitesinden yararlanabilirsiniz. Yandaki linke tıklayın dilediğiniz ürünü bir tıkla alın. http://www.avonsiparis.gen.tr

Updated: 23 Nisan 2020 — 15:44

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.