Avon Reklamlarında Oynamak İstermisin?

1993 Yılında Eczacıbaşı Avon ortaklığı ile ülkemizde hizmet vermeye başlayan dünyanın en büyük kozmetik markası Avon sağladığı kişisel bakım ve güzelliklere ek olarak aynı zamanda ülkemizde önemli bir iş ve gelir kaynağı haline gelmiştir. Özellikle hanımların severek yaptığı Avon Temsilciliği serbest çalışma mantığı ile ayda binlerce TL kazanma fırsatı sunmaktadır. Sadece satış ile sınırlı kalmayan kazanç fırsatı eski adı Takım Öncüsü olup, yeni adı Satış Lideri olan uygulama ile aynı zamanda yeni temsilci kaydı yaparakta kazanmakadır.

Avon Reklam

Temsilciler Şimdi Avon Reklamlarında Oynayacak

Sadece kazanç ile sınırlı kalmayan Avon Temsilcisi aynı zamanda her kampanya bir birinden değerli hediyeler ile motive edilmektedir. Sürekli gelişen ve yenilenen Avon dünyada bir ilke imza atarak bundan böyle reklam filmleri ve kataloglarda içimizden birine siz değerli temsilcilere yer vermeyi planlamaktadır. Evet evet yanlış duymadınız bundan böyle temsilcilerimiz Avon TV Reklamları, Katalog ve Panorama dergisinde tanıtılan ürünlerde yer alacaktır. Bunun için geçtiğimiz ay bir kampanya başlatan Avon Neden Sen Olmayasın Karavanı ile Türkiyeyi dolaşıyor.

Avon’dan Neden Sen Olmayasın Uygulaması

Temsilcilerinin satışlarını artırmak, yeni ürünlerini duyurmak için TV, Gazete ve İnternet reklamlarını başarılı bir şekilde kullanan Avon yüzleri genelde yerli ve yabancı tanınmış ünlü isimlerden oluşuyordu. Son zamanlarda Engin Altan Düzyatan, Atiye, Hadise gibi ünlü isimler yer almıştır. Avon Türkiye’de bir ilk olacak bu uygulama ile bundan böyle TV Reklamları ve Kataloglarda içimizden biri, belki siz, belki bir arkadaşınız olacak ama emin olun çok güzel olacaktır. Bunun için diyorizki neden sen olmayasın.

Çekimlerin Kamera Arkası Kayıtlarını İzleyin

İlk reklam çalışması için belirlenen Avon Temsilcileri kısa bir reklam ve oyunculuk eğitiminden sonra çekimlere başladılar bile, heyecanlı ve renkli görüntülerin yaşandığı Avon Neden Sen Olmayasın çekimlerinin kamera arkası görüntüleri aşağıda yer almaktadır. Mutlaka izleyin tanııdğınız birini göreceksiniz.

Şimdi Sıra Sizde

İlk çekimlerinde temsilcilerimiz yönetmenlerden sergiledikleri oyunculuk başarısı ile tam not aldılır. Evet şimdi bu şans her an sizede gelebilir. Detaylı bilgileri kısa bir süre içinde sizlerle paylaşacağız.

Updated: 23 Nisan 2020 — 14:59

8 Comments

Add a Comment
  1. 4 yıldır Avon’da yöneticiyim kızım bir ajansta kayıtlı fakat şimdiye kadar hiçbiryere çağrılmadı onun kaydını yaptırırken o ajans benide istemişti ben ozaman istemedim fakat şimdi kendi firmam olur ise neden olmasın bende varım

  2. Avon’u çok seviyorum

  3. güvendiğim tek marka

  4. meraba avon ailesine yeni katıldım.avon reklamlarında oynamayı çok isterim.20 yaşında üniversite öğrencisiyim.ürünlerinizi kendimde severek kullanıyorum.Eğer beni seçerseniz sevinirim iyi çalışmalar:)

  5. Avon satış temsilcisiyim diğer markalarla da çalışmıştım avon daha kaliteli ve herkesin bütçesine yönelik fiyat sunuyor kendi üzerimden sipariş veriyordum takım öncüm uzaktı o yüzden kendi üyeliğimi bitirip babamı kayıt ettirdim onun üzerinden sipariş veriyorum bende avon yüzü olmak isterim.. 🙂

  6. women of earth parfümünü soran çok tanıdığım var tekrar satışa sunulmaz mı?

  7. Severek kullandigim urunlerin reklamini yapmak istedim

  8. Inşallah sıra bize gelir bukadar güçlü liderler varken bize sıra gelmez gibi çünki avon’da kimse kimseye yardım etmiyor kendi kendine çıkman gerekiyor ?‍♀️

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.