Avon Kayıt Ücreti 1 TL

Dünyanın kozmetik lideri Türkiyede iş olanakları hazırlamaya devam ediyor. Sizlerde kendi belirleyeceğiniz çalışma şekli ve esnek saatleriniz ile kazanç sağlamak isterseniz, şimdi avon temsilci kaydı sadece 1 TL Bu fırsattan yararlanmak isteyen 18 yaşını doldurmuş herkes şimdi kendinize bir fırsat verin ve başarı basamaklarını adım adım çıkmaya başlayın.

Avon Kayır Ücreti

Kampanyalı Kayıt İmkanı

Avon temsilcisi olmak için normalde 10 TL alınmakta olup dönem dönem 1 TL’ye düşen indirimler yapılmaktadır. Şuan içinde öyle güzel bir fırsat ile avon ailesine katılmak için acele etmelisiniz.

Avon Temsilci Nedir, Ne Kazanır?

Burada bu konulara uzun uzun girmeyeceğim, çünkü sitemizde hepsi daha önce detaylıca anlatılmış olup, size en yakın avon takım öncüsünden yararlanarak avon temsilcisi olmanızı tavsiye ederim.

Takım Çalışması Başarıyı Artırır
Takım öncüsü ve diğer arkadaşlarla temas halinde yapacağınız çalışma, sizlerin tecrübesini artıracak olup, aynı zamanda bu işin tecrübelisi arkadaşlardan satış tekniklerini kazanmanızı sağlayacaktır.

Pes Etmeyin
Her işte olduğu gibi ilk başlaradada avon temsilciliği zor gelebilir. Örnek yüzlerce ürün var ve siz nerdeyse hiç birini tam olarak bilmiyorsunuz. Çok normal o ürünleri siz üretmiyorsunuzki bilesiniz. Bu işe başlayıp bir süre zaman geçtikten sonra ürünleri 10 metre ilerden görseniz adını ve ürün kodunu ezbere bilirsiniz.

Updated: 23 Nisan 2020 — 19:00

2 Comments

Add a Comment
  1. Merhaba adım Derya 39 yaşımdayım. 10 yıldır Avon ürünlerini kullanıyorum artık bende aileye katılmak istiyorum 🙂

  2. Merhaba adim kezban 28yasimdayim.8yildir avon urunlerini kullaniyorum daha once temsilcilik yapmistim bazi kisisel nedenlerden dolayi birakmak zorunda kaldim ve tekrar temsilci olmak istiyorum:)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.