Avon’dan Çiçek Sepeti %15 İndirim Kuponu

Bir asrı aşan tarihi geçmişi ile ticarete farklı bir boyut getiren Avon ürünlerini mağazalarda satmak yerine gönüllü temsilcilerinin yaptığı satış ile ilk defa serbest çalışma sistemi ortaya çıkmıştır. Müşterilerinize her kampanya bir birinden özel ürünlerle merhaba diyen marka aynı zamanda temsilcilerinin satışlarını artırmak içinde bir birinden özel kampanyalara imza atmaktadır. Avon’da bir ilk diyebileceğimiz uygulamalardan birini daha duyurmak istiyorum. Türkiye’nin online çiçek satış sitesi ciceksepeti.com Avon müşterilerine %15 indirim sağlıyor. Hazır anneler günüde yaklaşmışken bence bu fırsatı kesinlikle kaçırmamalısınız.

Avon Çiçek Sepeti

Avon Care Ürünlerinden Alanlar Kazanıyor

Siz ve sevdiklerinizin cilt bakımı için sürekli yenilenen ve geliştirilen Avon Care ürünleri şimdi ciceksepeti.com sitesinden %15 indirim fırsatı ile geliyor. Avon Mayıs Kataloğu süresinde geçerli olup, aşağıda ismi yer alan ürünlerde geçerlidir. 2,50 TL’den başlayan Avon Care ürünleri siz ve aileniz için yaz kış en özel cilt bakımı imkanı sağlamaktadır.

Avon Care El Kremi: Gliserin, Kalsiyum ve E Vitemini, Arı Sütü ve Kakao yağı içeren Avon Care El Kremi çeşitleri hem nemlendirici hemde yenileyici özelliği bulunmaktadır. Özellikle kış aylarında soğuk havanın cildinize verdiği zararı size uygun el kremi çeşitleri ile onarabilirsiniz.

Avon Care Yüz Kremi

Soya Fasulyesi, Salatalık ve Yeşil Çay özleri ile üretilen yüz kremleri ise kadınların en çok tercih ettiği yoğun nemlendirici ve yenileyici etkisi bulunmaktadır. Sıkılaştırıcı yüz kremi ile cildiniizn daha sıkı ve toparlanmış bir görünüme sahip olacaktır.

Avon El, Yüz ve Vücut Losyonu

Vücudumuzun her yeri ilgi ve bakıma ihtiyaç duymaktadır. Özellikle E vitamini ve nemlendiriciler ile bu ihtiyacı karşılayabilirsiniz. Avon’un 700ml boyutundaki ürünleri ile aylarca tükenmeden siz ve ailenizle güvenle kullanabilirsiniz.

Çiçeksepeti %15 İndirim Fırsatı

Yukarda yer alan ürünlerden alanlar Türkiye’nin en büyük online çiçek satış sitesi ciceksepeti.com’dan %15 indirim kazanıyor. 20-30 Nisan tarihlerinde geçerli olan fırsatı kesinlikle kaçırmamalısınız. Konu hakkında detaylı bilgi için Avon Müşteri Hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Updated: 23 Nisan 2020 — 14:57

4 Comments

Add a Comment
  1. Bana iki tane kopun geldi nasil kullanacm onu

    1. Belirtilen tarihlerlerde ciceksepeti.com sitesinden yapacağınız çiçek siparişlerinde ödeme esnasında indirim kuponu kısmına girmelisiniz.

  2. Benm 3 kuponum var 100 liralık bi çiçek nekadara geliyor

  3. KuponlarI kullanamıyorum doğru yazdığıma eminim geçersiz diyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2019 BU SİTE AVON KOZMETİK'İN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.avon.com.tr ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.